Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
15. apr 2010

dobre rano dievcata
nestiham vas citat, sme chori ☹ ja nadcha a hrdlo a maly ma chytene priedusky ☹ ☹ ☹ takze sme dopadli ☹
vcera som bola v poradni, vsetko ok, 18tt, prirastok na vahe 0kg, tripple testy 1:100 000 a pohlavie nebolo este vidno

evitkamalicka
15. apr 2010

dobre ranecko

dijefcatko
15. apr 2010

bré ránko 😎

rosannar
15. apr 2010

lumimi...no to máš krutéé....ten môj mal mať po svadbe ešte 2 dni voľno ale už v pondelok po svadbe mu vedúci volal, že či by neprišiel do práce 😠

rosannar
15. apr 2010

a dobrééééé ránko 😉

evitkamalicka
15. apr 2010

moj to tiez s dovolenkou nema moc ruzove, ale tak co uz narobime

rosannar
15. apr 2010

evit...presne tak...raz povieš nie a môžeš ísť do prdele 😉

evitkamalicka
15. apr 2010

no ale prave vcera vecer v posteli sme sa bavili, ze vecne tam nebude, este tak mozno 2-3 roky maximalne a bude si hladat nieco ine

rosannar
15. apr 2010

evit...no aj ten môj také niečo hovorí, že si bude hladať niečo iné....len bojím sa, že na inom mieste nebude mať taký zárobok ako má tu...lebo tie priemyselné parky sú strašné na platenie svojich zamestnancov

evitkamalicka
15. apr 2010

moj sa toho neobava, lebo vsade inde by mu na takej pozicii dali lepsi plat, len teraz nechce riskovat, lebo je to kvoli tej akoze krize s pracou vselijake

rosannar
15. apr 2010

evit...no to hej....je to ťažké teraz si nájsť novú prácu....ale zase ten môj by si inde veľmi ťažko našiel takú prácu s takým platom...lebo podľa mna u nas ostatné firmy v parku neplatia až tak dobre

evitkamalicka
15. apr 2010

moj by siel robit aj mimo mesta, vsak aj teraz nerobi tu, ale v Galante

rosannar
15. apr 2010

evit....no ten môj by už asi inde nechcel ísť robiť, on nie je na také 😀

edita84
15. apr 2010

ahojte no zas tá práca je to ťažké nájsť si dobrú robotu aj mm zajtra beria žiadosť do nemocnice na miesto vodiča sanitky.
inak ja som už vaprala važehlila upratala a teraz papáme 🙂

evitkamalicka
15. apr 2010

ja dnes nerobim nic, prala som v pondelok a utorok a navarene mam zo vcera, drobec este spi

ivanulienka81
15. apr 2010

babulky, vlozila som slubene foto 😉

rosannar
15. apr 2010

edit...ahoooj....no môj mal tiež takú ponuku na vodiča sanitky ale u nich vo veľkom krtíši a tam by za to dostal 8 000 Sk a to je uplne že smiešna suma

evitkamalicka
15. apr 2010

ivanka uz sa tam zacina nieco rysovat

rosannar
15. apr 2010

no ja som sa dneska chystala upratovať, lebo cez víkend sa mi vôbec ale vôbec nechcelo....ale už mám ožehlené, to ma najviac teší...normálne sa s tým chválim...lebo už asi od troch týždnov som nemala všetko vyžehlené 😀

edita84
15. apr 2010

variť ani ja nebudem lebo mám zo včera
jaj teraz ma napadá v noci som mala živý sen že malá zmizla tak som vstala z postele a bežala von do kúpelky a kuchine a ona tam nebola tak som zobudila mm že malá zmizla a on pokojne ved je v posteli a spí jáj ja som sa tak zľakla 😖

rosannar
15. apr 2010

iva...nooo pekne rastie... 😉

edita84
15. apr 2010

ivi pekne 🙂
ros môj mm už pracoval ako vodič sanitky ale to bolo v r 2006-2007 ale nechal to a vtedy zarábal na 220 odpracovaných hodín 17-18 000 sk. tak dúfam že aj teraz to tak bude 🙂

rosannar
15. apr 2010

edit....no iné mesto, iné platy 😀 ....

edita84
15. apr 2010

no hej ale u nás sú oveľa nižšie platy ako inde ale to je ťažké najmä teraz 😒

rosannar
15. apr 2010

edit...no určite nie nižšie ako je tam u nich vo veľkom krtíši...bere sa to ako okres ale mizerné platy...ked tam ešte robil, tak robil na stavbe, na daždi, na slnku v pálave....robil 10 hodín....a to na účet dostával 7000 sk a na ruku 3500-4000 sk...takže to je tam mizerné....a to bolo ešte, že vlastne aj odvody mal robené len na tých 7000 sk....a tých 3500-4000 sk bola len bokovka...a keby si náhodou vtedy chcel zobrať úver tak by nič nedostal, lebo ved zo zárobkom 7000 sk komu čo dajú...nič... 😒 ale teraz keby som tam mala ísť robiť aj ja, tak ja môžem robiť len niekde v obchode alebo možno v banke ale max tých 12 000 sk....a on by si inú robotu nevedel nájsť, lebo by si nemal čo nájsť

evitkamalicka
15. apr 2010

u nas vela ludi dochadza prec za robotou, ja som robila v Bratislave, takze som dochadzala kazdy den

evitkamalicka
15. apr 2010

ale zas som zarobila oproti tomu co ponukaju tu

edita84
15. apr 2010

ros to je sila, ale aj tu e to tak isto aj mm robil an stavbe ako pomocný robotník a zarábal 7000 sk no nebolo to nič moc ale mali sme to šťastie že ja som dobre zarábala 12 000sk a potom materská 😖

rosannar
15. apr 2010

evit...no to hej...ale zase treba dochádzať....vidím to na mamine....ona robí v Nitre a každé ráno o 6tej už cestuje do nitry a potom o 3tej cestuje domov...mesačne minie okolo 2000 - 3000 sk na cestu a potom ešte musí aj živiť rodinu a z toho čo jej zostane je to strašne 😖

evitkamalicka
15. apr 2010

ros ja som aj precestovala aj zarobila, takze to vobec nebolo zle a dochadzanie mi nejako extra nevadilo