• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
bibka servus
15. apr 2010 o 13:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie...nooo narástla už riadne ved pred mesiacom mala ledva 2,5 cm a teraz pri poslednej poradni mala skoro 8 cm :grinning: a ty ako?
15. apr 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau evit....som kukala na fb doceky...ten posledny sa mi paci....ja mam slabost na L-kove domy.... :wink: .
15. apr 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros...u nas nic nove.....manzel zacal tahat aj fusky, takze sa skoro vobec nevidime...takze to snazilkovanie aj tak vyzera.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....no ved uvidime, co nam ten hore tento mesiac nadeli.... :unamused:
15. apr 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale drobco pekne rastie.... :wink:
15. apr 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka aj nam sa pacia L-kove, len troska este planujeme nejake zmeny urobit v projekte ale tvar ostava rovnaky
15. apr 2010 o 13:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, Evit, tie zeny este narobite....aj v papieroch a potom ked zacnete stavat, a ked postavite hrubu stavbu tak vas este napadne kopec veci, co sa ohlo zmenit.... :grinning: ....
15. apr 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie....no to nie je bohvie čo :unamused:
juj, zeny=zmeny....to utrhnute M nechce fungovat.... :rolling_eyes:
ro sto nieje, ale aj plienky za nieco treba kupovat.....a dom dostavat.... :fearful: .....a ak by som napisala poslednu vyplatu mm, tak sa len zasmejete.... :pensive:
15. apr 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka veru nezavidim, ze muzik musi byt tolko mimo domu, ale veru peniazky treba
15. apr 2010 o 13:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie...no to hej....ale smutné je, že človek musi drieť ako svina aby vedel uživiť rodinu ale z tej rodiny nemá nič :frowning2:
15. apr 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna ide porazit, ked moj muz ostane len o hodinku ci dve dlhsie v robote, nie ze by mal este niekde do neviem kedy fuskovat
15. apr 2010 o 13:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...presne toto isté nemám ani ja rada...drahý drie ako posledný chudák v práci, robí aj za iných ked potrebujú voľno, zostáva dlhšie...a potom aj teraz rozdávali tzv. kredity, tak on zo 13 dostal asi 8 a taký čo do práce nechodí tak mal plný počet, no je to férové, ani nie....a to len preto mal plný počet lebo chodí po večer a víkendoch piť s vedúcim :angry:
15. apr 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj o ferovosti radsej ani ja nebudem hovorit, moj je tiez taky podstivec a niekto si doma rit vala minimalne tyzden v mesiaci
15. apr 2010 o 13:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne....ešte aj teraz bol jeden kolega chorí, tak bol na marótke 2 týdne a dostal len o 1000 sk menej ako ten môj čo tam drel ako blázon
15. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si uz aj zvykla.....v Londyne sme sa videli len nedele.....od po do so sme obaja makali, on kocil o tej 6 vecer, ja po polnoci a 3x v tyzdni o pol deviatej vecer...takze ked som dosla domov uz spal..akurat ked som bola tehula, tak po mna chodil do roboty na aute, bo som nechcela chodit s pupko v metre.... :unamused: ...no a odkedy se sa vratili na svk, tak ide rano o pol siestej, pride po 8 a neskor......a kedzeide leto, bude makat aj vikendy....ale zasa sa utesujem, ze ked dostaviame domcek, tak potom uz bude lepsie....nebude sa musiet tolko hnat...
15. apr 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zatial nemozme nic hovorit o odmenach, kedze na ne nema narok, lebo este je v skusobnej,,, :unamused: ...minulyu mesiac doniesol vyplatu 345 eur.... :fearful: ...no a zi...
15. apr 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som si veru nezvykla....dost smiesna suma na vyplatu pre zivitela rodiny :unamused:
15. apr 2010 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie...no to nie je bohvie čo..verím ti...ja sa bojím len toho, že ak zostanem na materskej a on príde o prácu, tak potom budeme v riadnej prdeli...lebo ved hypotéka na krku, to zase nie je bohvie čo :unamused:
15. apr 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros no ved ja aj preto som to musela riesit tou zivnostou, aby sme aspon nejake peniazky mali keby nahodou
15. apr 2010 o 13:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit....no aj ja rozmýšľam, že ak mi to s bábo pôjde náhodou dobre, že nebudú to také starosti, že ani na krok od malého, tak by som chcela prísť spať do práce s tým, že len tak potichučky ale aspon niečo zarobiť :unamused:
15. apr 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to smutne veru
15. apr 2010 o 13:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale v dnešnej dobe si treba pomáhať ako sa len dá....
jjaaaaj dneska ma trošku vedúci napálil...jednoducho zle naplánované....naša firma sa zaoberá spracovávaním mzdy pre iné firmy a teraz vedúca mzdárok čo je v BA tak jej majú trošku zmeni funkciu na konzultantku, čiže čo robí ona firmy by trošku rozdelili tu medzi nami...no a že tie ktoré si zoberú firmu budú mať prilepšenie platu....a na potvoru ja ani o pol roka idem na materskú čiže ja si už firmu zobrať nemôžem...jaaaaj, keby to navrhli aspon o rok skorej, viete ako ma to sere, že každá si vie prilepšiť ale ja čo by som najviac potrebovala, tak mám smolu :angry:
15. apr 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros tak to je fakt smola
15. apr 2010 o 14:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit..no to je...jaaaj ale skazilo mi to deň a riadne :angry: :frowning2:
15. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic, idem,....katka uz vstala...a von neprsi, tak vychutnat slniecka.... :wink:
15. apr 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka tak prijemnu prechadzku, u nas prsi uz 4ty den vkuse
15. apr 2010 o 14:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie...u vás neprsí?
15. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zeny, prisla som vas pozdravit, ako sa tu mavate?
15. apr 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok