Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
15. apr 2010

bibka servus

rosannar
15. apr 2010

sophie...nooo narástla už riadne ved pred mesiacom mala ledva 2,5 cm a teraz pri poslednej poradni mala skoro 8 cm 😀 a ty ako?

sophie1981
15. apr 2010

cau evit....som kukala na fb doceky...ten posledny sa mi paci....ja mam slabost na L-kove domy.... 😉 .

sophie1981
15. apr 2010

ros...u nas nic nove.....manzel zacal tahat aj fusky, takze sa skoro vobec nevidime...takze to snazilkovanie aj tak vyzera.... 😝 ....no ved uvidime, co nam ten hore tento mesiac nadeli.... 😒

sophie1981
15. apr 2010

ale drobco pekne rastie.... 😉

evitkamalicka
15. apr 2010

bibka aj nam sa pacia L-kove, len troska este planujeme nejake zmeny urobit v projekte ale tvar ostava rovnaky

sophie1981
15. apr 2010

joj, Evit, tie zeny este narobite....aj v papieroch a potom ked zacnete stavat, a ked postavite hrubu stavbu tak vas este napadne kopec veci, co sa ohlo zmenit.... 😀 ....

rosannar
15. apr 2010

sophie....no to nie je bohvie čo 😒

sophie1981
15. apr 2010

juj, zeny=zmeny....to utrhnute M nechce fungovat.... 🙄

sophie1981
15. apr 2010

ro sto nieje, ale aj plienky za nieco treba kupovat.....a dom dostavat.... 😨 .....a ak by som napisala poslednu vyplatu mm, tak sa len zasmejete.... 😔

evitkamalicka
15. apr 2010

bibka veru nezavidim, ze muzik musi byt tolko mimo domu, ale veru peniazky treba

rosannar
15. apr 2010

sophie...no to hej....ale smutné je, že človek musi drieť ako svina aby vedel uživiť rodinu ale z tej rodiny nemá nič ☹

evitkamalicka
15. apr 2010

mna ide porazit, ked moj muz ostane len o hodinku ci dve dlhsie v robote, nie ze by mal este niekde do neviem kedy fuskovat

rosannar
15. apr 2010

evit...presne toto isté nemám ani ja rada...drahý drie ako posledný chudák v práci, robí aj za iných ked potrebujú voľno, zostáva dlhšie...a potom aj teraz rozdávali tzv. kredity, tak on zo 13 dostal asi 8 a taký čo do práce nechodí tak mal plný počet, no je to férové, ani nie....a to len preto mal plný počet lebo chodí po večer a víkendoch piť s vedúcim 😠

evitkamalicka
15. apr 2010

jaaj o ferovosti radsej ani ja nebudem hovorit, moj je tiez taky podstivec a niekto si doma rit vala minimalne tyzden v mesiaci

rosannar
15. apr 2010

presne....ešte aj teraz bol jeden kolega chorí, tak bol na marótke 2 týdne a dostal len o 1000 sk menej ako ten môj čo tam drel ako blázon

sophie1981
15. apr 2010

ja som si uz aj zvykla.....v Londyne sme sa videli len nedele.....od po do so sme obaja makali, on kocil o tej 6 vecer, ja po polnoci a 3x v tyzdni o pol deviatej vecer...takze ked som dosla domov uz spal..akurat ked som bola tehula, tak po mna chodil do roboty na aute, bo som nechcela chodit s pupko v metre.... 😒 ...no a odkedy se sa vratili na svk, tak ide rano o pol siestej, pride po 8 a neskor......a kedzeide leto, bude makat aj vikendy....ale zasa sa utesujem, ze ked dostaviame domcek, tak potom uz bude lepsie....nebude sa musiet tolko hnat...

sophie1981
15. apr 2010

my zatial nemozme nic hovorit o odmenach, kedze na ne nema narok, lebo este je v skusobnej,,, 😒 ...minulyu mesiac doniesol vyplatu 345 eur.... 😨 ...no a zi...

evitkamalicka
15. apr 2010

no ja by som si veru nezvykla....dost smiesna suma na vyplatu pre zivitela rodiny 😒

rosannar
15. apr 2010

sophie...no to nie je bohvie čo..verím ti...ja sa bojím len toho, že ak zostanem na materskej a on príde o prácu, tak potom budeme v riadnej prdeli...lebo ved hypotéka na krku, to zase nie je bohvie čo 😒

evitkamalicka
15. apr 2010

ros no ved ja aj preto som to musela riesit tou zivnostou, aby sme aspon nejake peniazky mali keby nahodou

rosannar
15. apr 2010

evit....no aj ja rozmýšľam, že ak mi to s bábo pôjde náhodou dobre, že nebudú to také starosti, že ani na krok od malého, tak by som chcela prísť spať do práce s tým, že len tak potichučky ale aspon niečo zarobiť 😒

evitkamalicka
15. apr 2010

je to smutne veru

rosannar
15. apr 2010

ale v dnešnej dobe si treba pomáhať ako sa len dá....
jjaaaaj dneska ma trošku vedúci napálil...jednoducho zle naplánované....naša firma sa zaoberá spracovávaním mzdy pre iné firmy a teraz vedúca mzdárok čo je v BA tak jej majú trošku zmeni funkciu na konzultantku, čiže čo robí ona firmy by trošku rozdelili tu medzi nami...no a že tie ktoré si zoberú firmu budú mať prilepšenie platu....a na potvoru ja ani o pol roka idem na materskú čiže ja si už firmu zobrať nemôžem...jaaaaj, keby to navrhli aspon o rok skorej, viete ako ma to sere, že každá si vie prilepšiť ale ja čo by som najviac potrebovala, tak mám smolu 😠

evitkamalicka
15. apr 2010

ros tak to je fakt smola

rosannar
15. apr 2010

evit..no to je...jaaaj ale skazilo mi to deň a riadne 😠 ☹

sophie1981
15. apr 2010

nic, idem,....katka uz vstala...a von neprsi, tak vychutnat slniecka.... 😉

evitkamalicka
15. apr 2010

bibka tak prijemnu prechadzku, u nas prsi uz 4ty den vkuse

rosannar
15. apr 2010

sophie...u vás neprsí?

lilix
15. apr 2010

ahojte zeny, prisla som vas pozdravit, ako sa tu mavate?