Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
16. apr 2010

edit....jaaaaj tak držím palčeky aby mu to vyšlo 😉

edita84
16. apr 2010

díki dúfam že to výjde on by sa tomu strašne tešil a aj ja 🙂

sophie1981
16. apr 2010

ja som sex chcela......ale zasa mm sa bal....prvy trimester sa ani nedalo...nebolo casu, kedze on odcestoval domov skor ako ja....no a potom cele leto to bola stavba......druhy trimester bol ok...ale v tretom mi pri orgazme zacala straaasne tvrdnut brusko, tak zasa nic.... 😝 ...

rosannar
16. apr 2010

sophie...no vidíš, ty si chcela a nedalo sa a ja nechcem a dá sa 😀 ....

sophie1981
16. apr 2010

na Vianoce so chcela stareho prekvapit....som sa vcucla do svojho sexi pradielka s tym bembelom.....boooze, som sa sexica vyvalila do postele a cakala na m ked dojde zo sprchy....sa nemohol dosmiat asi pol hodinu, po tom co ma zbadal.....ze takeho hrocha v spodnom pradle este nevidel.... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

edita84
16. apr 2010

jáj kočky mne by bolo jedno aj keby sme nesexíkovali celé tehu len nech som už tehu

edita84
16. apr 2010

juj to bol hnusný 😠 😝

rosannar
16. apr 2010

sophie...no to nebolo milé od muža....a ty si sa tak snažila, no nie? 😉

sophie1981
16. apr 2010

no....zeny...kedze som mala v pase skoro 90.......ja viem......asi aj ja by som sa chechtala...... 😅 ...a to silonove tielocko div neprasklo vo svikoch a cecky som ledva natrepala do kosickov..... 😝

rosannar
16. apr 2010

ja som si po dvoch rokoch dala pre zlepšenie sexíku nočnú košielku saténovú....tak to bolo také milé prekvapenie pre muža a to bolo aj v tom období, ked sa vydarilo...tak možno tá saténová košielka pomohla tým malým potvorám aby našli ciel 😀

edita84
16. apr 2010

no sophie tak to hej no ja som si min. ako sprestrenie dala podprsenku super peknú zo svadby no a trošilinka bola malá ale ceci ešte zväčšeli no mm sa to lubilo 🙂

rosannar
16. apr 2010

no mne je už dobrá len podprsenka zo svadby..ostatné sú malé alebo už zlé 😀

edita84
16. apr 2010

no ved práve 😀

edita84
16. apr 2010

jáj ja sa tak teším na zajtra budeme mať menšiu oslavu Bejiných narodiek

rosannar
16. apr 2010

ja mám normálne depku, že ked ideme aj s kolegynami po obchodoch cez obed, tak ja si ani nemôžem nič kukať lebo ved sa mi potom do tých tričiek ani brucho nezmestí 😠

edita84
16. apr 2010

ved kukaj tehu nie? aj tie sú pekné 😉

rosannar
16. apr 2010

edit...a Beatka bude mať 3 roky alebo tak ako má tu písané (2 roky a 11 mes.)

rosannar
16. apr 2010

edit...no ja neviem, vy tam máte možno obchody, kde sú pekné tehu veci, ale v týchto našich sú len také škaredé a pre staré..

edita84
16. apr 2010

3 roky len neviem prečo to tak čudne píše 😲 juj kočka moja

rosannar
16. apr 2010

edit...to už bude veľká baba 😉

edita84
16. apr 2010

ros nie mali sme tu jeden ked som bola tehu ale bol brutálne drahý jedny gate stáli 2600 sk no hrôza tak som kupovala v madarsku

edita84
16. apr 2010

jáj len teraz si uvedomujem ako rýchlo ten čas letí poriadne som si to ani nestihla užiť, ale pri druhom si to už dúfam budem vedieť poriadne vychutnať

rosannar
16. apr 2010

edit...no my sme raz boli u nas v takom obyčajnom obchode, majú tam aj pre netehotné aj pre tehotné aj pre deti...a boli tam tehu rifle 2 druhov, jedny boli 46 Eur a druhé asi 50 Eur a to je strašne veľa penazí

rosannar
16. apr 2010

edit...tak to hej...na prvom sa učíš a pri druhom si užívaš 😀 😉

edita84
16. apr 2010

no veru to už nevedia čo pýtať za ne ale ja som si jedny aj ušiť dala

rosannar
16. apr 2010

edit..no ja veľmi rozmýšľam že si kupim rifle cez net....tam je to oveľa lacnejšie 😉 len dúfam, že mi také z netu budú aj dobré 😀

edita84
16. apr 2010

ros asi tak pri malej som vždy čakala nech už vie sedieť nech už vie chodiť, hovoriť ......
a už vie skoro všetko a chýba mi tá malinká gulôčka

edita84
16. apr 2010

no hej ale ked ti nebudú dobré môžeš ich poslať s5

rosannar
16. apr 2010

edit...no ved to...ja si chcem aj toto prvé tehotenstvo vychutnať, aj to malé, aby som nemala pocit ked bude mať okolo 3alebo 4 rokov, že to uletelo ako voda a že som si to malé nestihla užiť....

no a k tým nohaviciam...viem ich vrátiť ale čo ak by mi potom nesadli ani väčšie alebo menšie, peniaze mi nevrátia 😖

sophie1981
16. apr 2010

mala konecne spi...jupi.... 😉

ja mam kopec sexi pradelka...kedze v londyne to nestalo vela penazi....tak som nakupila....a dava na spestrenie zazitku....ale len obcas... 😉 .....ale je to super...aj ja sa citim lepsie, ked som 'sexi'.... 😀 😀 😀 😀 😀 .....tu je to stale este take konverzativne....moja mama ked je v obchode, okolo primakov le prebehne.... 😀 ....raz som ju vzala nic-netusiacu do sex-shopu...len tak so srandy....tak odtial letela ako blazon....a nakricala na mna.... 😕 ...ja som priam smiechom umrela.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....som si pomyslela, ze keby vedela, co vsetko mame my v sufliku, tak sa zdesi.... 😅 😅 😅 😅