Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

sophie1981
16. apr 2010

k tehu veciam...tu na svk su drahe...ja by som asi riesila e-bazar, a aukcie..... 😉 ...nastastie ja mam tehu veci celu kopu....snad priberiem ak budem tehula len tak ako pri Katke...do 12 kil.....to sa zmestim v pohode...ak viac, mam smolu.... 😝

rosannar
16. apr 2010

sophie...ja chcem kupovať tehu veci cez net, našla som jednu super stránku na tehu nohavice len mám obavy s nákupu oblečenia cez internet

sophie1981
16. apr 2010

ros a nemas niekoho v UK?...v H&M nakupis veci za super ceny z vyredaja....a maju rozne velkosti...staci sa premerat a podla toho urcit velkost.... 😉 ...ja so kupila cierne tehu nohavky za 5 £, ryfle na traky tiez za 5, klasika sportove nohavice za 7£, taktiez rifle....ak mozem por 😉 dit, kupuj nohavice s tehu [aso, cez brusko, su ovela pohodlnejsie ako tie gombikove gumickove a ovela lepsie sedia.. 😉 ....a topy som tiez mam celu kopu za par £ a veelmi kvalitne... 😉

rosannar
16. apr 2010

sophie...no jediný kto tam je je kolegynina dcéra ale tá ma malé dieťa, tak to ju určite nebudem otravovať....a také tehu nohavice s gombíkom a gumičkou prečo nie sú dobré? kukni si tento link, tam sú tie gate čo chcem ja, či myslíš to isté
http://www.bublinka.sk/myweb5/Tehotenska_moda/F...

edita84
16. apr 2010

jáj kočky ja som akurát poslala mm do obchodu dúfam že nejaký bude otvorený lebo ked nie tak ma prizabije, kúpiť acidko a nejaké čipsi ja som na ne dostala nesmiernu chuť ked som ich videla v telke jáááááj 😝

edita84
17. apr 2010

ahoj kočky no a nič nebolo otvorené a ja som ostala bez acidka ☹
inak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 len tak teoreticky sa pýtam keby som teraz zostala tehu a prestala brať duphaston nič by sa nestalo lebo ja som niekde čítala že ked sa začne brať na začiatku tehu tak sa má brať do 12 tt. ??? ale len teoreticky 😉

dijefcatko
17. apr 2010

ahoj edit, no ja o duphastone neviem absolutne nic, takze s tymto ti nepomozem 🤐
My ideme dnes kuknut maleho Alexa a vyzera to tak, ze bude dnes kraaaasne, tak sa tesim! Grilovacka, gulasik, mnaaaam 😀 a domov az zajtra, juuuuj 😀

edita84
17. apr 2010

dijef to ti závidím 🙂

edita84
17. apr 2010

mňa čaká dnes dopoludnia upratovanie a pripravovanie chlebíčkov a potom budeme mať menšiu oslavu pre Bejuku už sa teším 🙂

dijefcatko
17. apr 2010

naozaj, ved ona je uz velka kocka, oslavenkyna! prajeme jej aj s mm vsetko len to najlepsie, nech je vzdy vesela, vysmiata, santi, obcas neposlucha (lebo aj to treba 🙂), hlavne nech je krasnym a spokojnym dievčatkom! 😵

ja som vcera dokoncila naaadhernu plienkovu tortu, ale sem to nejdem davat, lebo kolegynka chodi na MK 🙂 dala som ju vecer na to druhe forum, tak kukni 😉

edita84
17. apr 2010

jéj dijef to je krásne si šikovná 🙂 a dakujeme

ivanulienka81
17. apr 2010

ahojte babule

sophie1981
17. apr 2010

caute...konecne aj u nas slniecko.... 😉 ...aj ked fuka.....

ros, neotvorilo mi stranku.....a mne viac vyhovovali tie nohavice s tehu pasom.....spociatku to bolo jedno ale ked som uz mala velke brusko, tak boli obela pohodlnejsie, tie gombikove ma pri sedeni tlacili v podbrusku...tie s patentom mas natiahnute cez cele pupco.... 😉 .....ale t je vec kazdeho...niekodmu zasa nevyhovuju tie pasove..... 😉

sophie1981
17. apr 2010

Beatke vsetko naj.... 😵 😵

rosannar
17. apr 2010

sophie...no tie gate majú vzadu takú gumičku s gombíkom a vieš si to regulovať podľa veľkosti bruška...

edit...tak držím palce aby oslava dopadla dobre a Beatke všeeeetko najlepšie 😉

edita84
17. apr 2010

dakujem kočky 🙂

ivanulienka81
17. apr 2010

ros, ani mne neotvorilo tu stranku, ale podla mna su pohodlnejsie nohavice s tym pasom tak ako pise sophie, ja som napr. tehu rifle na traky ani nechcela a svagrina mi ich davala zadara, som si pripadala ako vo vreci 😅

rosannar
17. apr 2010

iva...no ved uvidíme....

a baby, dávam sem fotky ked vám to už nešlo otvoriť, vidno tam aj celé gate a aj ten gumičkový pásik na regulovanie veľkosti

edita84
17. apr 2010

ros tieto vyzerajú super mne boli takéto veľmi pohodlné a hádžem sem fotky z narodiek,

ivanulienka81
17. apr 2010

ros, tak ja som myslela nieco uplne ine, tieto vyzeraju v pohode 😉

ivanulienka81
17. apr 2010

a edit, mala je nadherna, gratulujem 🙂

edita84
18. apr 2010

ahoj košky ja dnes takto : http://www.fertilityfriend.com/home/edita84
a dakujem za gratulácie 🙂

rosannar
18. apr 2010

edit....malá bola zlatučká, vyzeralo to že oslava dopadla velmi dobre 😉

iva...no dobre...aspon sme si to vyjasnili... 😉 😀

edita84
18. apr 2010

je tu niekto?

edita84
19. apr 2010

Ahoj kočky ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 mrcha by už mohla aj dojsť 😒

ju11i
19. apr 2010

Ahojte babulky. Nám to po pol roku snaženia asi konečne vyšlo 🙂 🙂 🙂
Robila som si testik v sobotu aj v nedeľu a obidva boli pozitívne 🙂

edita84
19. apr 2010

ahoj ju11i gratulujem 🙂

evitkamalicka
19. apr 2010

dobre ranko

ju gratulujem

ju11i
19. apr 2010

Ďakujem 😉
Je normálne, keď ma v podbrušku dosť často pichá? Hlavne keď sa pohnem. A takisto ma tlačia všetky nohavice a to ešte ani nemám bruško 😅

evitkamalicka
19. apr 2010

ano je to normalne