Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

ivanulienka81
19. apr 2010

baby, ja som asi divna, ja vobec este taketo veci neriesim ako kociky, postielky, oblecenie..... skor rozmyslam nad tym, ze kam pojdem rodit, mam z toho dilemu 😠

edita84
19. apr 2010

ros ale áno bude 😠 ale neblázni tu je adresa baby active. com

ivanulienka81
19. apr 2010

no edit, my mame doma apriloveho byka.... 😀

edita84
19. apr 2010

ivi ale ty ani nemusíš máš aj kočík aj vecičky všetko tak ako ja len ja nemám kočík 😀

edita84
19. apr 2010

ja mám baranicu 😉

ivanulienka81
19. apr 2010

no ved ano, ale dalsiu postielku s madracom budeme musiet riesit, kocik zatial neriesim, netreba to je pravda ale ak mi doky o mesiac povie, ze bude dievcatko, tak nabehnem na ruzove vecicky, to si nenecham ujst 😀 😀 😀 to vypukne ruzove sialenstvo 😀

edita84
19. apr 2010

ivi ved a čo keby ste malému už kúpili posteľ ved sa dajú kúpiť aj zábrany, no to verím ružová je fajn 😉

edita84
19. apr 2010

dobre kočky idem čistiť zemáky potom ešte nakuknem 🙂

ivanulienka81
19. apr 2010

edit myslis zeby to bol dobry napad pri nasom akrobatovi? neviem, ale porozmyslam nad tym

edita84
19. apr 2010

jáj no to je iné 😅

ivanulienka81
19. apr 2010

edit, Misko sa uz ako 9 mesacny splhal po tyci na ohradke a teraz sa driape na nabytok... normalne si podlozi napr. nocnik alebo hocico a ide na vec, uz som mu nocnik skryla, v pohode vylezie na postel, hocikde sa zakvaci.... kto nezazil ani netusi ake to je 🙂 co by som dala za to, aby som mala druhe kludne dieta, take co posadim a bude sa hrat a nie vsetko rozoberat
Misko dostal trojkolku, myslite ze ho bavi v nej sediet, stale kuka na pedale a ako sa tocia chce ich chytit, zatial sme jazdili len po byte, tak snad vonka bude kukat na okolie nie na pedale 😅

edita84
19. apr 2010

no ivi tak to sa s Miškom nenudíš 😀

ivanulienka81
19. apr 2010

no to teda nie, a kolko krat denne sa pri nom zlaknem, co on povystraja, dobry je len ked spi ako teraz, uz pretahuje... ale len nech pekne buva
a zacina byt strasne plany a vzdorovity, ak nie je po jeho, alebo ked mu nieco nedovolim, zobere co nemoze, tak chodi po izbe a reve a tak kyva rucickami.... a ked uz dlho vymysla aj napriek zakazu, ze 100x mu poviem ze nesmie, 100x ho odniekial zoberiem a aj tak... tak ide do basy = postielka, tam sa vyreve, ukludni, sem tam mu musim samozrejme v tom pomoct, ze ho hladkam, rozpravam sa s nim, zacnem sa s nim hrat, vysvetlujem mu ze nemozem robit zle veci... snad to prejde

edita84
19. apr 2010

no ivi a ja som sa sťažovala ked bola Beja malá že je zlá?
ale radčej nech je takýto akoby len sedel v kúte a bol ticho

ivanulienka81
19. apr 2010

edit, ja som chcela strasne dobre dieta, stale som hovorila, ze ak mam mat takeho certa doma ako ma moja sestra, takt o radsej nechcem, tak a tuto vetu som nemala vyslovit.... ☹ ale co, vyrastie z toho, hlavna vec ze sme zdravi 🙂 a mozno to vykompenzuje druhe babo, ze bude take dobre 😀

edita84
19. apr 2010

ivi on nie je čert on je len živé dieťa a rado sa hrá, ani Beja nie je anjelik ale nevadí hlavné je že sme zdravý 🙂

evitkamalicka
19. apr 2010

ahojte....nejako som doobedu nestihala pisat, ale maly uz spi tak mam volno

edita84
19. apr 2010

ahoj evit

evitkamalicka
19. apr 2010

co mate nove? ako ste vikendovali?

edita84
19. apr 2010

my fajn oslavovali sme v sobotu a v nedelu sme celý deň čavargovali 🙂

evitkamalicka
19. apr 2010

my doma a troska na prechadzke a u svokrovcov, ale buduci vikend sa chystame do Nitry na vystavu a sami dvaja, maleho dame svokrovcom

edita84
19. apr 2010

evit aká výstava bude?

evitkamalicka
19. apr 2010

pre deti....teda vybavicka, hracky, oblecko, a všetko okolo toho

edita84
19. apr 2010

joj až ma srdce zabolelo to je super

rosannar
19. apr 2010

evit...ahoooj...a to kde bude taká vystava? 😀

edita84
19. apr 2010

ros v Nitre 😉

rosannar
19. apr 2010

edit...noo našla som tu...normálne rozmýšľam že prehovorím drahého, že by sme sa tam kukli.....aj tak máme ísť do baumaxu a odtial je to len kusok 😅 😀

edita84
19. apr 2010

no vidíš aspoň si pozrete kočíky na živo a aj odskúšate 😉

rosannar
19. apr 2010

evit...diki za linka...ja som to už našla...ale tak velmi tam chcem ísť...