Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

cukruska1920
27. apr 2010

zevraj tam sa berie do uvahy aj vek ci co a ze potom zato vychadzaju falosne zle vysledky

rosannar
27. apr 2010

evit...no ale teraz ma nestraš...ja som sa konečne ukludnila 😀

evitkamalicka
27. apr 2010

ros a ty co blaznis, sak je vsetko ok

ivanulienka81
27. apr 2010

baby, ja ked som bola tehu s miskom, tak som vsetky cisla studovala, vsetko co znamena, ake hodnoty maju byt.... teraz to mam taaaaaaaaak na haku, vobec neriesim, doky povie ze je to dobre, tak je to dobre, uz sa nad tym nepozastavujem, vsetko beriem s rezervou..... hlavne je, ze sa narodi zdrave babo, ktore nam bude robit radost
evit, u nas je katastrofa ked len susienku misko sam papa, cely je od susienky, pusinka, rucky ale to by nevadilo, on beha po byte a vsade robi tapky 😅 Ja mam dojem, ze ho velmi porovnavam s ostatnymi detmi v jeho veku a ked vidim, ze to dieta vie, co Misko este nie, tak som nervozna ale zabudam na to, co vlastne Misko uz dokaze a ako skoro to dokazal, takze aj on je sikovny svojim sposobom aj ked je plany a uz teraz veeelmi vzdoruje

evitkamalicka
27. apr 2010

my ked nieco papame tak zasadne musi sediet a ked spapa az potom moze ist behat

ivanulienka81
27. apr 2010

evit, vsak aj my zasadne sedime, ale kvoli jednej, dvom piskotam ho nedavam do sedacky, ani kvoli jednej chrumke

rosannar
27. apr 2010

evit...ja nebláznim..... 😀

iva...no ja akože sledujem nejaké tie stránky o bábätku o testoch a tak, ale mne ked aj povie že budú robiť také a také testy, ja si ten názov nezapamätám tak si to veľmi odsledovať nemôžem,a ked mi povedia že je to v poriadku, tak je to asi aj vporiadku

rosannar
27. apr 2010

no dobre...ja idem pomaličky domov na obed, idem skontrolovať chlapov ako pokročili z dverami....jaaaj konečne už aj to bude hotové...budúci týžden bude aj kupelka spravená, no ide to pomaličky

ivanulienka81
27. apr 2010

no teda ros, to uz dako dlho prerabate, my planujeme, ze za mesiac spravime vsetko 😅

evitkamalicka
27. apr 2010

my sme mali kupelnu prerobenu za 3 dni a to sme tahali novu vodu a vsetko komplet, lebo sme kupelnu davali na ine miesto

evitkamalicka
27. apr 2010

este planujeme prerobit chodbu a kuchynu aby sa nam tym padom zvysila aj cena bytu ked budeme predavat

ivanulienka81
27. apr 2010

evit, my ideme prerabat nakomplet cely byt, pocnuc od elektriky, cez jadro, podlahy az po neviem co

edita84
27. apr 2010

ivi tak vás čaká veľa roboty a kde budete zatiaľ bývať?

ivanulienka81
27. apr 2010

teraz mame dva bytiky, teraz sme kupili jeden, ale je v povodnom stave, tak ideme prerabat a potom sa tam nastahujeme, zatial budeme tu, kde doteraz a tento dame potom do podnajmu alebo predame, ale predavat sa teraz moc neoplati, takze tot nase plany

edita84
27. apr 2010

ivi tak to ste spravili múdro 😉

evitkamalicka
27. apr 2010

ivka my uz vacsinu prerobene mame, to sme prerabali hned ako sme kupovali, okna, podlahy atd, minuly rok kupelna a tento alebo buduci na jar chodba a kuchyna

evitkamalicka
27. apr 2010

my tiez planujeme predat tak o 2-3 roky ked uz bude situacia na trhu lepsia

ivanulienka81
27. apr 2010

edit ano, ked mam sikovneho muza 😀

evitkamalicka
27. apr 2010

dovtedy musime nasetrit na pozemok

ivanulienka81
27. apr 2010

tento kde byvame teraz mame novostavbu, takze tu je vsetko nove, nebolo treba nic prerabat 😎

evitkamalicka
27. apr 2010

idem ulozit krpca spat, ten uz je napapany a mne sa obedik este vari

ivanulienka81
27. apr 2010

aj ja idem krpateho ulozit

ivanulienka81
27. apr 2010

ej baby, dnes to bola riadny rychlovka, uz spime 😀

evitkamalicka
27. apr 2010

aj my sme hned zaspali

ivanulienka81
27. apr 2010

evit chcem sa nieco opytat ohladom dojcenia.... ty ako si spominala, ze si rodila cisarom, a maly sa ti potom nevedel prisat.. teda moja otazky znie, ci a ako dlho si teda odsavala? teraz ma napadlo, ze ty si uz objednavala odsavacku, rozmyslam, ze radsej si aj ja daku zadovazim, doma mam tu Medelu este po Miskovi, ale tu nechcem uz ani vidiet, cize taku uz nekupim ani omylom, aka to bola znacka?

rosannar
27. apr 2010

no my to prerábame po častiach, kedy sú aj peniaze, lebo zase všetko naraz kupit nemôžme lebo potom by sme nemali čo jesť 😀 ....už nakúpené máme a zase teraz už len čakáme kým svokor bude mať dovolenku a to je od 5. 5. a potom sa to všetko porobí, no a bola som doma....to je ludia moji katastrofa čo je tam...všade plno ale fakt plno prachu a špiny....no ale aspon už budú hotové

evitkamalicka
27. apr 2010

ivka ja som sa pokusala tyzden dojcit a odsavat, ale potom sa mi mliecko stratilo....medela bola aj pre mna katastrofa, tak som ju smarila jedneho dna do kosa.....teraz mam tommee tippee a je super a dobra je aj avent, tu som skusala v porodnici

rosannar
27. apr 2010

evit, iva a tie odsávačky, to bolí ked si odsávaš mlieko? možno blbá otázka ale nikdy som to nerobila takže si to neviem ani predstaviť 😅

evitkamalicka
27. apr 2010

tie co maju poriadny tah, tak aj musis troska citit, ze ta bolia alebo su proste take citlive bradavky, tie co nie tak stoja za hovno

edita84
27. apr 2010

evit ja som 3 týžne odsávala s touto http://www.babymarket.cz/files/100/laktator_web... no ani nebudem hovoriť ako strašne ma boleli ruky