Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lucia1181
19. okt 2009

no tak vraj deticky sa najlepsie robia na dovolenke a svadobnej ceste 🙂)...je tam klud,ziadne stresy,tak verim,ze vam to vyjde hned na prvy krat,nam sa takto podarila dcerka na dovolenke v Chorvatsku 🙂.drzim palceky...idem teraz s malou k lekarke,tak sa s tebou a vsetkymi rozlucim na dve hodinky.pekny dnik vsetkym,ahojteeee🙂

rosannar
19. okt 2009

lucia1181
držím palce u lekárky, ahoooooj...

andreyca
19. okt 2009

...my ideme na svadobnu cestu v piatok, tak by sa tam mohlo nieco padarit 🙂
tato dovca najprv mala byt, potom nemala byt.....myslela som, ze som tehu....a ked mi prisla"m", tak sme sa rozhodli, ze predsa len pojdeme... moj drahy manzel potrebuje vypnut... 😉

rosannar
19. okt 2009

andreayca
no my sme nemali ísť na žiadnu svadobnú cestu, len potom ked som si uvedomila, že chceme mimino, tak potom cez leto nikde nepôjdeme, tak čo sme dostali peniaze ako svadobný dar, tak sme si z toho zobrali a zaplatili minisvadobnú cestu...aspon cez víkend si trošku oddychneme a vypneme na pár dní...

anicka1983
19. okt 2009

ahojte, môžem sa pridať? my sa chceme začať snažiť o bábetko v novembri 🙂

rosannar
19. okt 2009

anicka1983
jasné, že sa môžeš pridať... 😀

vtacatko2
19. okt 2009

ahojte, teda ani si neviete predstavit ako rada by som uz kupovala kocik, ale prave mam svoje dni takze 😝 niekedy si myslim ze tie reklamy na maminkovske oblecenie, kociky.........mi len skodia potom nerozmyslam nad nicim len nad babom tak dufam ze co cim skor vyjde

vtacatko2
19. okt 2009

aha a este zacala som pit alchemilku a uzivat femibion tak dufam ze to pomoze 🙂

lilix
19. okt 2009

caute, co mame nove? ja uz nemam totalne prehlad, tooolko novych snaziliek. 😅

vtacatko2
19. okt 2009

ahoj, a ako sa dari tebe so snazilkovanim? ja som si prave vyratala plodne dni a uz teraz sa na to psychicky pripravujem 😀

andreyca
19. okt 2009

vtacatko2: alchemila je dobra...aj ju pijem, hoci teraz nie pravidelne, ale po operacii som ju pila 3x denne, teraz momentalne pijem afroditu 🙂, ale uz mi konci, takze nastupujem aj ja na pravidelne pitie alchemilky... 😉

rosannar: my sme najskor tiez boli na tom tak, ze svadobna cesta nebude... v piatok odchadzame... tak uvidime, ci oddych, relax a pohoda pomoze 😉 ... potom dam vediet ako bolo a ci sa podarilo.... 😉

lilix
19. okt 2009

vtacatko ako sa dari mne? aa nijako, co ja viem, hlien sa mi natahoval, tak bolo coro-moro, ale iba 1x ☹
tak moc nedufam, ze z toho sa zadarilo. 😎 aj tak to bolo " iba take nasilu" 😝

edita84
19. okt 2009

ahojte no veru sme sa rozrástli je nás tu už dosť veľa. lilix to nasilu poznám ale ked to splní vyžadovaný cieľ tak je aj to ok. ale mne už začína z tohto asi šibať

vtacatko2
19. okt 2009

lilix, toho "take nasilu" sa bojim aj ja , preto zatial o tom moc s muzom nekomunikujem teda aspon ja si to myslim 😀 lebo sa bojim ze ked to je cele na silu ze sa tym znizuje sanca ale dufam ze je to moj blby nazor tak neviem

andreyca
19. okt 2009

ono to je asi naozaj u kazdeho individualne, ci nasilu - ci nie nasilu... a paradoxne kto nechce otehotnie a kto po tom naozaj tuzi, tak nic... ☹

lilix
19. okt 2009

andreyca, veru tak. ved kooolko zien otehotnelo po znasilneni. ale inak to sa divim, ze presne v case ovulacie ju znasilnil, alebo mal priebojne spermije prave taky "typek".

rosannar
19. okt 2009

no ja len dúfam, že môj drahý bude dobrý a výkonný a že sa nám to zadarí hned na začiatku... 😀

evitkamalicka
19. okt 2009

ahoj kocky, ja dnes nestiham, teraz sme dosli z Nitry a za 20 minut mam jazdu, tak tu budem az vecer

evitkamalicka
19. okt 2009

tu sa urcite zas pilne snazilkuje 😅

b.bardyova
19. okt 2009

cukruska1920 ahoj inak aj ja cakam ale nic..a ani test nic nenasvedcuje..tak uvidime co bude

lumimi
19. okt 2009

zdravim,

vraj po Hak netreba čakať, ono sa to vyplaví z organicmu rýchlo - možu sice blbnuť hormony ale to su už tvoje vlastné - žuiadna chémia-
po hak nemusia byť vždy viacpočetné tehotenstva.
- a okrem toho so dospela k jednemu vlastnému názoru - príznaky - tie existuju preto lebo sa aženy čo chcu mať deti strašne moc pozoruju a potom každé kýchnutie a každe pichnutie (aj retrospektívne zaznameané) spájaju s tehu.
kto nechce byt tehu ten tomu nič neprikladá - však aj mna kolkokrát bolelii prsia a nebola som tehotná - ono je to trochu psycho - ono treba vyť vážne nad vecou a ked sa mi chce vracat to može byyt kludne z pokazenéhoo jedla nie len z tehu.
- to ma tak napadlo ako som si minulý mesiac myslela že už sa to podarilo - na prvý šup apotom... mrcha.
takže asi tak 🙂

a nasilu - nenasilu - výsledok bude rovnaký - pride to ked má - a ak tomu trochu pomožeme - to nie je na škodu.
však ani športku nevyhráš ak ju nepodáš

evitkamalicka
19. okt 2009

lumi presne tak pride to vtedy ked ma

lumimi
19. okt 2009

co evit, naučena?

evitkamalicka
19. okt 2009

ale kde, este zajtra sa troska poucim a v stredu, zajtra mam este poslednu jazdu

beaska
19. okt 2009

Ahojte spolusnazitelky, tak dnes je zase den D ,tak sa ideme snazit 😀 po panelaku sup, sup. Neviem ako ste na tom ale ked chcem konecne pozorovat vytok tak ziaden nemam 😕 no neva sak uvidime. Pekny vecer prajem 😵

lumimi
19. okt 2009

evit - my sme na poslednej hodine robil len tak skusobne tie testy a vo stvrtok na skuske som zhodou okolnosti dostala ten istý - tekže som bola ťažko v pohode 🙂 a jazdu zmaknes 🙂

beaska - posnažte sa aj ráno pre istotu 🙂 - aj ja ked som chcela sledovat výtok tak ako keby utlo - proste nič - možno sa zlakol a schoval sa.

mima286
19. okt 2009

ahojte snazilky,teda riadne sa rozrastame,ale cim viac tym lepsie 😉

beaska
19. okt 2009

lumini-rano nestihame, mame strasny chaos 😀 😀
evit- ti zavidim ze to budes ma za sebou mna caka vodicak v lete ked bude syncek na prazdninach u deda, no neviem ci sa odhodlam strasne sa bojim 🙄 Ale potrebujem ho jak sol.

evitkamalicka
19. okt 2009

beaska my sme sa uz 😅

mima ahojky....tak ako?

lumimi
19. okt 2009

beaska - tak večer dvakrát 🙂 😀