Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
27. apr 2010

ros ja som len cítila ako by to maternicu ťahalo 😕

evitkamalicka
27. apr 2010

edit ja by som taku s tym balonikom nekupila....s aventkou to slo v porodke jedna radost a tommee tippee je skoro totozna s avent

rosannar
27. apr 2010

edit....no lebo raz som videla taký film kde si mala odsávať mlieko a až plakala čo ju to tak bolelo

rosannar
27. apr 2010

evit...tu tommee tippee máš tuto alebo niejakú inú?

edita84
27. apr 2010

no evit ani ja som nechcela takú ale mm ju kupoval a jasneže kúpil tú najlasnejšiu 😒
ros až tak to zas neblelo jáj spomínam si ked sa Bejuka po prvý krát prisala to bolo nádherné

evitkamalicka
27. apr 2010

ano mam taku....bola k nej este flasa a vlozky do podprsenky

rosannar
27. apr 2010

edit...no to ti verím....takéto pocity musia byť pre matku niečo úžasné

evit...no a môže byť že stojí okolo 40 Eur?

evitkamalicka
27. apr 2010

ros ja som ju kupila za 30€ ale vsade zrejme stoji inac

edita84
27. apr 2010

to si ju objednávala cez net?

evitkamalicka
27. apr 2010

ano na mimibazare

rosannar
27. apr 2010

evit...a tá je fakt dobrá? lebo ja si vôbec neviem predstaviť ako to všetko bude a čo všetko ešte budem potrebovať....

a baby je to namáhavé tak si odsávať mlieko?

ivanulienka81
27. apr 2010

mna bolelo len zo zaciatku kazdeho odsavania, po chvile prestalo, len ako keby si cici museli zvyknut, ze sa odsava 😀
jaj, musim poriesit nejaku dobru odsavacku, lebo z toho mam ja nocnu moru, z celho kojenia 😒

edita84
27. apr 2010

ros ja som si odsávala týždeň každé 3 hodiny no s tou mojou to bolo veľmi namáhavé ale aj tak sa mi podarilo odsať na jedno odsatie tak 150 ml z oboch prs ale kvôli stresu mi mliečko odišlo 😖

edita84
27. apr 2010

evit to je super cena keby som bola tehu tak ju už kupujem 😉

ivanulienka81
27. apr 2010

edit ako dlho dokopy mala dostavala materske mliecko?

ivanulienka81
27. apr 2010

sakra ja ju idem objednat za 25 ecok

edita84
27. apr 2010

no len tri týždne ☹

rosannar
27. apr 2010

evit...no a čo znamená pri tom prvom inzeráte, že veľkosť: 62?

iva...nooo tak som zvedavá na seba, lebo ja som také posero a aj odber krvi je pre mna horor 😀

edit...nooo to je podľa dosť veľa, či nie?

evitkamalicka
27. apr 2010

ros nic, odsavacky nie su podelene podla velkosti 😉

rosannar
27. apr 2010

evit...no soom sa zľakla že aj to sa kupuje ako podprsenky, že na veľkosti 😀 no asi aj nad touto porozmýšľam, len si musím uložiť niekde ten názov lebo ja to zabudnem, asi si ju uložím do albumu 😀

edita84
27. apr 2010

ros to neviem ale na jedno krmenie novorodenca je to dosť

ivanulienka81
27. apr 2010

evit, z ktoreho linku sa mi viac oplati objednat? z toho prveho ci druheho? sa mi zda ze ten druhy nejako toho viac obsahuje
ros neboj, s tym odsavanim to bude prirodzena vec a ked ti mlieko bude tiect po bruchu a vsade kvapkat cici tvrde ako skala, tak budes odsavat ci chcem ci nechces, boli neboli, lebo inac by si si mohla privodit teploty, zapal prsnikov atd.

evitkamalicka
27. apr 2010

z toho druheho

rosannar
27. apr 2010

iva...noo to som počula, že ak má aj žena veľa mlieka a neodsáva to, že jej to môže udrieť na hlavu a trošku jej začne zašibávať 😀

evitkamalicka
27. apr 2010

idem si ja vylozit zahradne posedenie na balkon, urobit si kavicku a surfovat na vzduchu 🙂

ivanulienka81
27. apr 2010

takze evit odporucas ju, hej? asi ju objednam, lebo ak nie teraz, tak asi zase to budem flakat a nic nevyberem

evitkamalicka
27. apr 2010

ivka ano, ja som tiez objednala uz na zaciatku tehu pre istotu

rosannar
27. apr 2010

evit...a ty si používala aj tie podložky do podprsenky?