Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
28. apr 2010

ja vcera 26tt

ivanulienka81
28. apr 2010

joj evit, ako ten cas uteka, sa pamatam, ked sme len menzesky cakali a sup sa do snazilkovania, testy nachystane 😀

evitkamalicka
28. apr 2010

tak tak, velmi rychlo

rosannar
28. apr 2010

no tak som späť....kolegyna má dneska meniny, tak sme trošku oslavovali 😀 ....no a ešte som asi polhodinku volala so sestrou 😀 ...

iva...jooooj aké kráásne bruško máš....ti fakt rýchlo narástlo 😉

evit....krááásna tá súsprava....a tá značka čo ste to tu písali, to je nejaká taká dobrá a kvalitná?

rosannar
28. apr 2010

a edit...aby som nezabudla......gratulujeeeeeeeem 😀 😀 😉

evitkamalicka
28. apr 2010

tak ja som uz stihla vybavit objednavku a na dnes mam zarobene pekne peniazky, huraaaaa, takze mozem odlozit na knizku

ros ano dobra

rosannar
28. apr 2010

evit....a ak sa smiem spýtať, koľko také niečo stojí? 😅 😉

janirea
28. apr 2010

ahojte dievcata,
nabrala som odvahu vam sem napisat, nemajte mi to za zle, nechcem sem nosit negativne myslienky ☹
zial o dietatko sme prisli, som tyzden doma z nemocnice a akosi neviem velmi fungovat a na konika ani nechodim, je mi tak tazko, ze vlastne ani neviem co napisat.....mozno snad len to, ze ak by ste mali v tehu akekolvek pochybnosti chodte na 3-4D, aj ked hned v 10 tt,,,,,,nehovorim, ze pozitivne myslenie nie je dobre, ale o to je horsia falosna nadej...

,,,mne teraz zostava len cakat,,,,a vsetky vysetrenia,,,navrat do prace a zacat odznova ☹

ja vam drzim strasne palce a pridem vas pozriet mozno raz za cas

evitkamalicka
28. apr 2010

jani moja, to ma velmi mrzi....co sa stalo babatku?

rosannar
28. apr 2010

janirea....ahoj moja.....bože, ja normálne nemám slov 😔 ...to mi je veľmi ľúto a to ako a prečo? 😢

cukruska1920
28. apr 2010

Ahojte.... boze hned ako pridem taka strasna sprava....jani je mi to luto ☹ neviem co viac napisat

evitkamalicka
28. apr 2010

cukrus ahoj

rosannar
28. apr 2010

cukrus...ahojky

cukruska1920
28. apr 2010

Ahojte... ☹

evitkamalicka
28. apr 2010

cukrus a co tvoje vysledky?

cukruska1920
28. apr 2010

to boli z hemato...vsetko v poriadku... povedala ze dokonca mam este lepsie vysledky ako netehotne.... a injekcie zatial netreba

janirea
28. apr 2010

srdiecko malo velmi vaznu vyvojovu chybu, oblicky boli len sprievodnym javom a dalsie este 2 diagnozy,,,,,,ked som to vsetko pocula myslela som, ze umriem ,,,,bolo nam povedane, ze to nebolo genetickeho povodu ale skor pri tvorbe novej DNA sa nieco nespravne spojilo,,,,,,,,,,,najhorsie co som asi v zivote pocula bolo, ze je to nezlucitelne so zivotom a potom nas cakalo nekonecne chodenie po lekaroch, aby potvrdili to iste pretoze nase zakony stoja za ...
a vsetko som si vypocula znovu a znovu od 4 lekarov a genetika

neverim uz ani testom pretoze skrinning aj tripple vysli negativne a to sa robilo dvakrat,,,,,takze neviem, hladam suvislosti, hladam v rodinach a nic nemozem najst,,,,,,neviem PRECO ☹
uz zostavaju len vysledky z amniocentezy a nase geneticke testy s m

rosannar
28. apr 2010

no ja viem, že som taká trošku mimo a plno vecí neviem, ale čo sa myslí pod pojmom hemato? ja chodím málo k lekárovi a nepýtam sa velmi aké testy sa robia a stačí mi ked povedia že je všetko v poriadku 😀 😅

janirea
28. apr 2010

cukrus neboj,,,ja som bola 13-ta zo vzorky 5 000 tehotnych zien, za 3 roky, ktore mali dietatko s takymto vyvojom,,,,,,,takze je to velmi male percento

rosannar
28. apr 2010

janirea...jaaaj moja, to mi je strašne ľúto 😢 ....no o taktomto som ešte ani nepočula, je to strašné, ked sa aj niečo takéto môže udiať, normálne som z toho vykolajená

lucy_lu
28. apr 2010

Ahojte dievcata, po dlhej dobe som nakukla a hned taka smutna sprava. :(

janirea, je mi to luto, prajem ti vela sily.. :(

Chcela by som vas poprosit o radu ohladne krcka - som 6DPO, krcok mam tak na pol ukazovaka a je tvrdy a na dotyk ako nos. Aky by mal byt v pripade ze snazilkovanie bolo uspesne? Ja som z toho jelen. :(

rosannar
28. apr 2010

lucy....no ja som mala tak isto ako ty ked som bola už tehotná....a tak má byť, nizko a musí byt tvrdý 😉

cukruska1920
28. apr 2010

jani.... strasne.... ☹ a na sone to nevideli?v ktorom si bola tyzdni....

baby chcela som vam pridat fotku bruska aj cosom kupila pre mimi na vystave ale teraz uz nemam odvahu

rosannar
28. apr 2010

cukrus....ja viem, že je to smutné za janku ale treba myslieť pozitívne. je to strašná bolesť a aj som tiež teraz ako mrtva, ale treba to prekonať 😉 😔

janirea
28. apr 2010

dobre dievcata, tak ja sa lucim
drzte sa!

a mozno este tolko, ze tie ktore budete moct, nenechajte si ujst spontanny porod
mozno si poviete, ze je to divne, ze to hovorim, ale bola som 2 a pol dna na porodnej sale a pocula som za ten cas niekolko porodov len so stastnymi koncami a to ma drzi pri pozitivnych myslienkach, ze take nieco chcem zazit

cukruska1920
28. apr 2010

ros.... no ved ja viem.... zajtra mi naskoci 14tt 😉

rosannar
28. apr 2010

janirea....tak sa drž moja, a príd nás skoro pozrieť 😉

rosannar
28. apr 2010

cukrus...ináč všímaš ako to letí? už budeš mať 14 tt ja som 16 tt...ide to ako voda 😉

janirea
28. apr 2010

cukrus,,,,bola som v 20tt
,,,,funkcnost a prietoky srdiecka je najlepsie vidiet na 3D a hlavne ak sa lekar venuje viac prenatalnej diagnostike aj bez vplyvu genetiky
klasicke sona su sice ok, len pri nizkych tyzdnoch nie su velmi presne
cukrus,,,som ojedinely pripad, toto sa stava len velmi malo

cukruska1920
28. apr 2010

ros...ani nie... mne to ide straaasne pomaly... dala som fotky do albumu tak kuk ak chcete