Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
28. apr 2010

akurat na FB mam foto kupelne ako sa robila minuly rok http://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=302508...

rosannar
28. apr 2010

evit...tá kupelna je krááásna 😉 fakt 😉

evitkamalicka
28. apr 2010

dakujem, davali sme ju na uplne ine miesto, staru kupneelnu sme uplne zrusili a novu sme davali miesto velkej komory, ktoru sme mali, kedze mame este jednu malu komoru

rosannar
28. apr 2010

evit...no poznám také byty, kde si namiesto komory spravili malú izbu a strčili tam manželskú posteľ 😀 ale fakt je pekná 😉 potom ved na modrustrechu pridám fotky našej novej kupelky, dúfam, že to bude dobre vyzerať 😉 😀

evitkamalicka
28. apr 2010

my mame dost velky byt, povodne bol s 2 komorami a jedna nam bola uplne zbytocna a tak sme to urobili takto a tym, ze sme tu povodnu kupelnu na chodbe zrusili tak sa nam zvacsi kuchyna, co planujeme prerobit niekedy asi na jar

rosannar
28. apr 2010

evit....máte to super, my máme dosť malý byt ale ked si predstavím, že naši majú 3izbák s 50 m2 a my 3izbák z 65m2, tak sa mi to zdá byť dosť...ja som zase naučená žiť v takom malom, takže pre mna je aj toto väčšie...a ved si videla akú mám kuchynu, no ked budem mať bruško veľké tak manžel sa tam nezmestí 😀

evitkamalicka
28. apr 2010

my mame kuchynu dost velku a teda fakt ju mas malinku

rosannar
28. apr 2010

evit...no a to ti poviem, že mamina ju má ešte menšiu... 🙂

evitkamalicka
28. apr 2010

ja by som nevedela v takej malej existovat a v domceku tiez chcem velku, este vacsiu ako mam teraz doma 😅

evitkamalicka
28. apr 2010

nasi maju 2-izbovy byt 58m a kuchynu taku velku ako ja

rosannar
28. apr 2010

evit...no ja som od detstva zvykná bývať v takom malom, takže mne to zatial neprekáža....ono aj tak kuchyňa je len tak z polovice spravená, lebo teraz sme to zase menili a ešte sa tam ide dorábať stôl a tak ale väčšia z nej nebude...

rosannar
28. apr 2010

a zase my stále rozmýšľame, že z tade odídeme...ak to dokončíme a byty budú mať fakt dobrú cenu aj na predaj aj na kupu, tak to predáme a kupime si iný...ale to si musíme najprv aj našporiť nejaké peniaze, aby sme mali z krku aj hypotéku, aspon jej značnú časť 😉

evitkamalicka
28. apr 2010

ja mam rada velke priestory vseobecne, takze aj ked sme kupovali byt tak sme na to pozerali

evitkamalicka
28. apr 2010

tak tak, my chceme splatit cast hypoteky buduci rok aspon tych 2 - 4tisic €

rosannar
28. apr 2010

evit...no veľký priestor mám rada aj ja...keby som v detstve bývala vo veľkom dome alebo vo veľkom byte, tiež by som takýto nechcela...ale zase asi do 16 som bývala so sestrou v jednej izbe, ktorá mohola mať rozmery tak 2,5x3,5 metra 🙂 a potom rok sme s mužom-vtedy len priateľom žili v jednej izbe u našich, kde sa zmestila postel, stôl na pc a televízor a potom zostala len mala ulička aby sme sa dostali aj k oknu 🙂

evitkamalicka
28. apr 2010

a kolko ste brali hypoteku?

rosannar
28. apr 2010

evit...zobrali sme 35 000 Eur a za byt sme zaplatili 33 000 Eur ale to sme dali zálohu 2 000 Eur čo nám zostalo zo svadby, čiže aj naprerábanie nám zostalo 4000 Eur a to bolo straaašne málo

evitkamalicka
28. apr 2010

my sme brali vtedy este v korunach 850 000

evitkamalicka
28. apr 2010

a z tej sumy sme aj nieco prerobili - plastove okna, podlahy

rosannar
28. apr 2010

evit...no my sme zobrali po slovensky 1 055 000 Sk

evitkamalicka
28. apr 2010

byt sme kupovali za 780 000 a banka nam dala 850 000, takze bolo aj co to na prerobenie

evitkamalicka
28. apr 2010

ros a nie nahodou 1 150 000?

rosannar
28. apr 2010

evit...no my sme plastové už mali, len smola je to, že teraz ich my splácame a zase keby som si to zrátala, že koľko sme už dali do toho bytu, tak je to viacej ako 5 500Eur (a to aj stými 4 000 Eru čo nám zostalo z hypotéky)

rosannar
28. apr 2010

evit...1 150 000 je 38 000Eur a nejaké drobné

evitkamalicka
28. apr 2010

ako to ze vy splacate okna?

rosannar
28. apr 2010

no lebo milí predchádzajúci majitelia si ich dali robiť cez službyt (spravca bytov) a to je už zahrnuté v nájme

rosannar
28. apr 2010

oni ich zobrali na splátky

evitkamalicka
28. apr 2010

a preco ich platite vy ked ich zobrali oni? vsak si to maly vyplatit a tak predavat byt

rosannar
28. apr 2010

oni a vyplatiť ich...nebuď smiešna...oni majú aj inde dlhy, som sa čudovala, že na byte nebol žiadny dlh....ale chcem sa ísť spýtať, že koľko je už zaplatené, koľko ešte treba splácať a koľko vôbec splácame a ak by sa dalo a našetrili by sme peniaze tak by som ich chcela zaplatiť celé lebo my teraz platíme strašne vysoký nájom a to len preto, lebo lazníci otrhli regulátor tepla na radiátoroch v dvoch izbách a bohvie odkedy im tam išli na plné pecky a zase veľa potom platia za teplo a teraz zase my a ked zase bude vyučtovanie tak sa nám aj niečo určite vráti a z toho by som to chcel zaplatiť ak sa bude dať

evitkamalicka
28. apr 2010

a kolko mate najomne?