• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
lebo ja som nan zabudla a az neskor som si spomenula..
20. okt 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skus, mozno ze tam boli skor
20. okt 2009 o 08:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok skusam ale az vo stvrtok
20. okt 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatial stale odolavam
20. okt 2009 o 08:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ani ja neviem na com som
20. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes len 24DC, takze este mam par dni cas na test....a tebe uz meska?
20. okt 2009 o 09:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,
k tym testom,,,,ja som mala pri prvom teste tiez neskor druhu ciarku,,,,ale asi tak do polhodinky,,,a bol pozitivny, ale je potrebne to zopakovat :slight_smile:

baby, ja cakam mrchu za taky cca tyzden, dufam, ze pride nacas a nebudem ju musiet vyckavat a potom sup k dokyne a snad povie, ze mozme zacat uz konecne aj my snazilkovat,,,
20. okt 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, rad sa k vam pridam ak mozem. S manzelom sme nedavno oslavili prve vyrocie svadby a spolocne sme dospeli k zaveru ze sa obaja citime a velmi tesime na babetko :slight_smile: tak som hned zacala studovat rozne fora, co a ako mam sledovat, co si ako pocitat...hroza...mam z toho teraz taky chaoz... kazda kalkulacka na nete mi vypocitala plodne dni inak, mam totiz cyklus 32 az 35 dni...zacala som si teda merat teplotu, ale aj z toho som jelen :( poradte mi ako nemam zmeskat svoje plodne dni? ....tak sa uz obaja tesime na drobca, viem ze som hrozna ale ked ja by som ho chcela hned na prvy pokus :slight_smile: .... mrchu uz mam za sebou...teda potrebujem poradit cim skor ..vdaka :slight_smile:
20. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meruska vitaj
20. okt 2009 o 10:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meruska ahoj,,
ak chces ist na to tak trochu viac technicky, tak merat BT a sledovat hlien,,,a ak nie, tak keksikovat kazdy druhy den priblizne v tom case, ked by mala byt ovulka,,,, :slight_smile:
a vela necitaj,,,nerobi to dobreeeee,,,,hlavne pohoda a klus, neupinat sa tolko na to :wink: ,,,a drzim palce
20. okt 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka...uz asi fakt nebudem nic citat ale keksikovat ako radis s prestavkami :slight_smile: juj, uz aby bol dalsi mesiac a vedela som vysledok
20. okt 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Meruska, držím prsty nech Ti to výde na prvý krát. Snáď to aj mne tentokrát vyšlo. Idem k doktorovi až budúci utorok, tak sa neviem dočkať. To je tak dlho, až celý týždeň. :frowning2: Ja by som na Tvojom mieste, sa tiež snažila každý druhý deň a hlavne si to užívajte... Na to bábätko moc nemysli, ozaj to veľmi neprospieva...
20. okt 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak, treba si to užiť, aby ste potom mohli na to spomínať...
20. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, možno si na mňa spomínate, možno nie, včera som vám napísla, že by som sa rada k vám pridala, keďže tento mesiac snaženie musíme odložiť rozhodli sme sa začať až v novembri............ troška sa vám predstavím- v októbri sme s manželom oslávili tretie výročie, vek nás oboch je 26 rokov, ja som ešte študentka a manžel je živnostník, po bábetku túžime od začiatku..................chcem popriať snažilkám veľa šťastia, a tehulkám pogratulovať k dvom // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka1983
jasné, že si ta teba spomíname...my sa tiež začíname od novembra snažiť a idem 13. - 15. novembra na minisvadobnú cestu, tak by sme sa chceli posnažilkovať tam, chceli by sme, aby nám to tam vyšlo...
20. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem držať palce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mne má práve v tom období prísť mrcha, takže mi sa môžme začať snažiť až ku koncu novembra :slight_smile:
20. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne mrcha príde budúci týžden...a vychádzajú mi plodné dni práve na ten víkend tam dúfam, že ovulku stihnem a že ju stihneme spolu :grinning:
20. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosannar, jasné, že tú ovulku stihneme, a potom o dva týždne uvidíme krásne dve// :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka1983
nech sú tieto tvoje slova vyslišané bohom a keby to tak vyšlo
20. okt 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, Boh je všadeprítomný, on naše slová i myšlienky počuje :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anička1983
len či tie naše slová a myšlienky vypočuje a splní :grinning:
20. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je otázne,musíme veriť, že vypočuje :slight_smile:
20. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka1983
a ty si brala aj HAK?
20. okt 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim,
takze dnes mi prislo fakt zle - z ničoho nič- som stála, zapisovala do karty a bum - nevedela som ci budem vracat ci sebou hodim o zem. no nakonieec som to rozdychala - potom neskor som sa sla najest a bolo mi konecne dobre ba príjemne. no a zacal mi nejaky výtok - si nepamatam ze by som niekedy pred mrchou mala taky - divne veci sa deju - trochu si namýšlam že by to mohli byt tehu veci - no uvidime. dnes mam 27 DC.
20. okt 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosannar - brala som Hak od 18rokov, vo februári som vysadila :slight_smile:
20. okt 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anička1983
no ja som brala asi 3 roky a ešte berem tento týžden...tak uvidím, či sa nám to pošťastí tak skoro
20. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslím, že sa podarí, mám kamarátku,ktorá vysadila Hak a na ďalší mesiac otehotnela............ja som vysadila hak z dôvodu, aby sa mi prečistilo telo, potom od marca sme používali inú formu antikonc. :slight_smile:
20. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka1983
no to som počula už viacejkrát...vela bolo takých prípadov, no uvídim aký bude ten môj...
20. okt 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som bola rada, aby sa to podarilo na prvý šup, niektorí také šťastie majú.........približne pred tromi týždnami som bola u gynekol. a povedala, že je tam všetko v poriadku, výsledky z cytologie mám tiež ok, tak uvidíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka1983
no ja som bola v auguste na preventívke (aj ked to bola preventívka za tabletky) ale nič mi nepovedala, že by tam dole bolo niečo zlé...
20. okt 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok