Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

b.bardyova
20. okt 2009

lebo ja som nan zabudla a az neskor som si spomenula..

evitkamalicka
20. okt 2009

tak skus, mozno ze tam boli skor

b.bardyova
20. okt 2009

ok skusam ale az vo stvrtok

evitkamalicka
20. okt 2009

ja zatial stale odolavam

b.bardyova
20. okt 2009

no ved ani ja neviem na com som

evitkamalicka
20. okt 2009

ja som dnes len 24DC, takze este mam par dni cas na test....a tebe uz meska?

janirea
20. okt 2009

ahojte,,,
k tym testom,,,,ja som mala pri prvom teste tiez neskor druhu ciarku,,,,ale asi tak do polhodinky,,,a bol pozitivny, ale je potrebne to zopakovat 🙂

baby, ja cakam mrchu za taky cca tyzden, dufam, ze pride nacas a nebudem ju musiet vyckavat a potom sup k dokyne a snad povie, ze mozme zacat uz konecne aj my snazilkovat,,,

meruska
20. okt 2009

Ahojte, rad sa k vam pridam ak mozem. S manzelom sme nedavno oslavili prve vyrocie svadby a spolocne sme dospeli k zaveru ze sa obaja citime a velmi tesime na babetko 🙂 tak som hned zacala studovat rozne fora, co a ako mam sledovat, co si ako pocitat...hroza...mam z toho teraz taky chaoz... kazda kalkulacka na nete mi vypocitala plodne dni inak, mam totiz cyklus 32 az 35 dni...zacala som si teda merat teplotu, ale aj z toho som jelen :( poradte mi ako nemam zmeskat svoje plodne dni? ....tak sa uz obaja tesime na drobca, viem ze som hrozna ale ked ja by som ho chcela hned na prvy pokus 🙂 .... mrchu uz mam za sebou...teda potrebujem poradit cim skor ..vdaka 🙂

evitkamalicka
20. okt 2009

meruska vitaj

janirea
20. okt 2009

meruska ahoj,,
ak chces ist na to tak trochu viac technicky, tak merat BT a sledovat hlien,,,a ak nie, tak keksikovat kazdy druhy den priblizne v tom case, ked by mala byt ovulka,,,, 🙂
a vela necitaj,,,nerobi to dobreeeee,,,,hlavne pohoda a klus, neupinat sa tolko na to 😉 ,,,a drzim palce

meruska
20. okt 2009

vdaka...uz asi fakt nebudem nic citat ale keksikovat ako radis s prestavkami 🙂 juj, uz aby bol dalsi mesiac a vedela som vysledok

ludka_r
20. okt 2009

ahojte.
Meruska, držím prsty nech Ti to výde na prvý krát. Snáď to aj mne tentokrát vyšlo. Idem k doktorovi až budúci utorok, tak sa neviem dočkať. To je tak dlho, až celý týždeň. ☹ Ja by som na Tvojom mieste, sa tiež snažila každý druhý deň a hlavne si to užívajte... Na to bábätko moc nemysli, ozaj to veľmi neprospieva...

rosannar
20. okt 2009

presne tak, treba si to užiť, aby ste potom mohli na to spomínať...

anicka1983
20. okt 2009

ahojte, možno si na mňa spomínate, možno nie, včera som vám napísla, že by som sa rada k vám pridala, keďže tento mesiac snaženie musíme odložiť rozhodli sme sa začať až v novembri............ troška sa vám predstavím- v októbri sme s manželom oslávili tretie výročie, vek nás oboch je 26 rokov, ja som ešte študentka a manžel je živnostník, po bábetku túžime od začiatku..................chcem popriať snažilkám veľa šťastia, a tehulkám pogratulovať k dvom // 🙂 🙂 🙂

rosannar
20. okt 2009

anicka1983
jasné, že si ta teba spomíname...my sa tiež začíname od novembra snažiť a idem 13. - 15. novembra na minisvadobnú cestu, tak by sme sa chceli posnažilkovať tam, chceli by sme, aby nám to tam vyšlo...

anicka1983
20. okt 2009

budem držať palce 🙂 🙂 🙂 mne má práve v tom období prísť mrcha, takže mi sa môžme začať snažiť až ku koncu novembra 🙂

rosannar
20. okt 2009

mne mrcha príde budúci týžden...a vychádzajú mi plodné dni práve na ten víkend tam dúfam, že ovulku stihnem a že ju stihneme spolu 😀

anicka1983
20. okt 2009

rosannar, jasné, že tú ovulku stihneme, a potom o dva týždne uvidíme krásne dve// 🙂 🙂 🙂

rosannar
20. okt 2009

anicka1983
nech sú tieto tvoje slova vyslišané bohom a keby to tak vyšlo

anicka1983
20. okt 2009

neboj, Boh je všadeprítomný, on naše slová i myšlienky počuje 🙂 🙂

rosannar
20. okt 2009

anička1983
len či tie naše slová a myšlienky vypočuje a splní 😀

anicka1983
20. okt 2009

to je otázne,musíme veriť, že vypočuje 🙂

rosannar
20. okt 2009

anicka1983
a ty si brala aj HAK?

lumimi
20. okt 2009

zdravim,
takze dnes mi prislo fakt zle - z ničoho nič- som stála, zapisovala do karty a bum - nevedela som ci budem vracat ci sebou hodim o zem. no nakonieec som to rozdychala - potom neskor som sa sla najest a bolo mi konecne dobre ba príjemne. no a zacal mi nejaky výtok - si nepamatam ze by som niekedy pred mrchou mala taky - divne veci sa deju - trochu si namýšlam že by to mohli byt tehu veci - no uvidime. dnes mam 27 DC.

anicka1983
20. okt 2009

rosannar - brala som Hak od 18rokov, vo februári som vysadila 🙂

rosannar
20. okt 2009

anička1983
no ja som brala asi 3 roky a ešte berem tento týžden...tak uvidím, či sa nám to pošťastí tak skoro

anicka1983
20. okt 2009

ja si myslím, že sa podarí, mám kamarátku,ktorá vysadila Hak a na ďalší mesiac otehotnela............ja som vysadila hak z dôvodu, aby sa mi prečistilo telo, potom od marca sme používali inú formu antikonc. 🙂

rosannar
20. okt 2009

anicka1983
no to som počula už viacejkrát...vela bolo takých prípadov, no uvídim aký bude ten môj...

anicka1983
20. okt 2009

aj ja by som bola rada, aby sa to podarilo na prvý šup, niektorí také šťastie majú.........približne pred tromi týždnami som bola u gynekol. a povedala, že je tam všetko v poriadku, výsledky z cytologie mám tiež ok, tak uvidíme 🙂 🙂 🙂

rosannar
20. okt 2009

anicka1983
no ja som bola v auguste na preventívke (aj ked to bola preventívka za tabletky) ale nič mi nepovedala, že by tam dole bolo niečo zlé...