• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
jedna stolička hotová a ostatné nabudúce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá prvá je originál
a tá druhá je prerobená a to je látka na školské tašky :sweat_smile:
5. máj 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo kde ste?
5. máj 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haaloooo tu sme :grinning:
5. máj 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne :grinning:
5. máj 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...no my už v práci finišujeme s prácou tak tu už budem častejšie, len ráno budem mať chvílku ešte prácu ale poobede by som mala byť už len vaša :grinning:
5. máj 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super ros a ako sa má babatko ešte necítiš pohyby? fakt a nad menami ste už uvažovali?
5. máj 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit....nooo bábätko sa má určite dobre...stále ho hladkám ked môžem, rozprávam sa s ním, len spievať neviem, tak ho radšej šetrim aby nedostal šok :grinning: a pohyby, no neviem ja niečo cítim ale čo to je, to neviem...ale zase večer ked ležím vystretá už v posteli tak cítim, že niečo mi tam zavadzia :grinning:
5. máj 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros ako to že nevieš spievať tomu babatku je jedno aký máš hlas hlavné je aby ho počulo :wink:
5. máj 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit..no ved hej...ale preto mu radšej rozprávam....môj spev by si nechcela počuť.... :grinning:
5. máj 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. máj 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pravdu povedia, najprv sa budem musieť nejaké tie pesničky aj naučiť, lebo ja si ich velmi málo pamätám a ak si aj pamätám tak len útržky
5. máj 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne hovor ani ja si nepamätám ja som jej zvykla spievať po madarsky a teraz po slovensky a už aj vie asi 5 básničok a pesničiek
5. máj 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...no tak teraz nech ona učí teba :grinning:
5. máj 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja neviem ci uz bluznim, ale... neodolala som a cez obednu pauzu som isla do lekarne a kupila este jeden test. Cestou /je to asi 20m/ som videla 3 tehotne.. No a spravila som ten test a objavila sa tam taka, skoro neviditelna druha ciarka.Fakt to chce silno spulit oci aby ju tam clovek zazrel. Alebo mi uz sibe, aj to je moznost.. :slight_smile:))
5. máj 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy vieš sem hodiť foto? jáj držím palec aby to nebol očný klam
5. máj 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit, jaaaj, kiez by to veru nebol klam.. ale neviem, neviem... foto mozem len s mobilom spravit, ale slaby je ten fotak a neni to vidno. Kupim este testy a uvidim co bude tajtra alebo pozajtra. Ak by tam zacalo byt nieco vidiet, odfotim hned. Alebo este dorazi ta mrchana.. :/
5. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy budem držať všetky palce aby sa tam zajtra objavila druhá čiarky a aby si sa pridala k tehulkám
5. máj 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy....no a ked to odfotíš tak to nie je vidno? ale skús si spraviť test ešte zajtra ráno, ved najlepší je na to ranný moč a potom budeš vidieť a s akou citlivosťou si si kupila test?
5. máj 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky,ja ked sa pozriem zblizka,vidim tam slabucku ciarku,ale na foto to nevidno. Musim pockat ci zosilnie.
ros...test mam s citlivostou 10. kupim este nejaky a skusim s tym rannym mocom, ved ten je najkoncentrovanejsi. Tak uvidime zajtra..
5. máj 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy a koľko si dpo?
5. máj 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit, 13DPO... Myslis ze keby bolo tehu, ze uz by bola zretelnejsia ciarka?
5. máj 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a koľko zvykneš mať LF? robíš si grafík hod ho sem
5. máj 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy...no mne začalo zobrazovať 12 DPO ale aj na 12 DPO bola slabulilinká čiarka ale ty si mohla mať uhniezdnenie neskôr a ešte môže byť všetko možné...skús to ešte ráno a uvidíš...a aké máš teploty?
5. máj 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit, grf nemam.. pozitivny ovu test bol na 16dc a snazilkovali sme aj 2 dni pred, aj den po.. LF mavam cca 14 - 15 dni.
5. máj 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak máš ešte čas ja by som testla ráno
5. máj 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki. Rano testujem. :slight_smile: Ale citim strasne vajecniky a bojim bojim, ze ta mrcha pride. :( No, uvidime..
Kocky,koncim v praci. Stavim sa neskor mrknut ako dopadla evit. Papa zatial.
5. máj 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy...no to ak ta bolí na mrchu to zvykne byť aj z toho, že maternica sa rozťahuje a to je dobré znamenie ale je to metúce lebo je to rovnaká bolesť ako na mrchu :grinning: ale držím palce a daj vedieť ráno :wink:
5. máj 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre babule ja pálim domov, už zachvílku padne moja hodina :slight_smile: večer sem nahliadnem že ako dopadla evit...ale hádam sa už teší z toho, že vie čo to malé v brušku bude :wink:
5. máj 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dlho som tu nebola ako sa mate ? co tu je nove?
5. máj 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok