• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
tak ver, že je to v poriadku :slight_smile:
20. okt 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anicka1983
ja tomu verim, lebo ja necítim, žeby som mala nejaké ženské problémy, v podstate cítim len to, čo je prirodzené a čo cítiť mám :grinning:
20. okt 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky spolusnazilky...
uz som sa dostala na koniec...musela som si precitat Vasu debatu (od mojho vcerajsieho odhlasenia :slight_smile: )
Co sa tyka tej vodicakovej temy, tak som na tom podobne ako ine drzitelky VP...mam ho uz 10 rokov - asi 3 roky som este soferovala a potom som prestala :frowning2: ... a lutujem to... Teraz zacinam akoby od zaciatku...na kondicne jazdy som sa hambila ist - aby mi instruktor nepovedal, ze kto mi to dal vtedy ten vodicak... Moj manzel ma vsak do toho pomaly a isto nakopava (do toho soferovania :slight_smile: ), ze ked bude babeno a budem s nim potrebovat k lekarovi, tak budem niekoho otravovat??? ...a tak teraz "zacinam"... a celkom to ide... :slight_smile: ...a teraz, ked mam nove doklady (vratane vodicaku), tak by som ho/to mala zacat aj vyuzivat :grinning:
20. okt 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumimi - to co si pisala o tych priznakoch je naozaj pravda...mozem potvrdit na vlastnej kozi/tele :unamused: ...neviem, teda ci som sa viac sledovala alebo co, ale teraz sa mi ten PMS zdal iny ako doteraz...uz som si myslela, ze som tehu - kupila som si test, ale odolavala som 6 dni a potom mi zacala mrs...ale aj ta nebola taka ako po ine mesiace, tak som z toho bola trosku vykolajena... este ked mi zacali vsetci hovorit, ze vyzeram akosi inak - tak ma normalne napadlo, ci nebudem aj napriek tomu, ze mrs mam - nebudem predsa len tehu... hmmm .... test je este stale v skrinke..... hmm ...to je to prehnane sledovanie a neviem co este.... ked to pride, tak to pride - a budem sa tesiiiiit

mima - ty si sucastou temy, nemozes odist... :slight_smile: - nastartuj mrchu...
20. okt 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andreyca a kedy skusis testovat?
20. okt 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna moj muzik nuti do soferovania, vodicak mam uz sice asi 8 rokov, ale jazdila som len 2 mesiace :( ked bude babo, je vraj samozrejme ze budem mat auto k dispozicii ja, k lekarovi, ku kamaratkam, k rodicom a tak...byvame totiz na dedine kde nemame zatial ziadnych znamych. vsetci byvaju v najblizsom meste...mne to az take samozrejme nepripada a tak sa bojim zacat zas soferovat...ale mozno ma v niecom pravdu ze teraz je najvhodnejsi cas zacat...uz som bola na prvej jazde dedinou...hroza aka som bola stremovana, ale bolo to bez urazu :slight_smile:
20. okt 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby, tak som doma, posledna jazda za mnou a vo stvrtok drzte palce
20. okt 2009 o 17:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám vodičák asi 2 alebo 3 roky a možno som odšoferovala si 2 alebo 3 mesiace a už verim tomu, že by mi to velmi ani nešlo a tiež mi manžel hovorí aby som zase šoférovala že ked budeme mať malé, aby som vedela ísť niekde ak bude treba...no ale ja nemám k šoférovaniu vzťah..
20. okt 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi nic ,,,mam len | ...ale idem sa snazilkovat lebo mrcha nedorazila a ani neviem kedy dorazi...
20. okt 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
b.bardy drzim palce, mozno mas este nizke HCG
20. okt 2009 o 18:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak dnes som bola na sono a uz som z toho uplne vedla asi sa prestanem tolko kontrolovat , hoci som mala vytok tak ovulacia este nebola , vraj zajtra najneskor pozajtra by mala zacat . pridala som si do albumu aj bazalnu teplotu tak kuk ak chcete
20. okt 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kojzárik - to je dobre, asponn vieš že všetko je pred tebou.

b.bardyova- skus to za par dni určite znovu.

A mam otázku, pozerala som si albumy a všade kde sa holky testovali tak tam mali taký 18-19 DPO - myslíte že y malo zmysel aby som sa testla tiež 18 dní po predpokladanej ovulácii? (neviem kedy skutočne bola.)
20. okt 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumimi podla mna ak si tehotna tak ti to uz aj na ten 18 den po ovulacii ukaze ....

inac doktor mi povedal ze mam 80% sancu na otehotnenie ,ze uz je to len na mne a manzelovi :grinning:
20. okt 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojzarik tak sup sup na to :slight_smile:
20. okt 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie az po 8 ked zaspi mali :sweat_smile: tak sa zatial lucim pridem po.... :sunglasses:
20. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako tak citam tak sa to tu riadne rozbehlo,super tak piste same dobre spravicky ze mate dve palicky :slight_smile: ja vam to prajem :wink:
20. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi test by ti mal ukazat // ukazat uz 14 dni po ovulke u niekoho aj skor a u niekoho neskor, je to individualne
20. okt 2009 o 20:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ja som dnes 24DC a ovulku mi stale nevyznacilo, tak dufam ze uz ani nevyznaci :dizzy_face:
20. okt 2009 o 20:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky.
No ja, ako sa tak pozerám na ten môj test, tak sa mi to stále menej páči. Tá druhá čiaročka je stále slabšia a slabšia. Ale ja dúfam,že to tak je len časom a nič to neznamená. Ja to mám ozaj akési divné :grinning:
Budúci utorok idem k doktorovi, tak sa neviem dočkať
Kojzarik, tak držím prsty...
Evitka, aj Tebe, nech už ovulku nepotrebuješ :grinning:
20. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak uz som tu
20. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kojzarik dufam ze ti to vyjde :wink:
20. okt 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mima dik nam vsetkym to urcite vyjde
20. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu
20. okt 2009 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit ahoj drzim palce na stvrtok
20. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojzarik :slight_smile:

ludka to bude ok, uvidis,

evit - maš ešte niekde tie tvoje teploty - mne sa zdalo ze mala si tam nejaký skok v teplote- ono to zvýšenie vraj je niekedy len o 1 desatinu čiže 0,1
20. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit budeme na teba mysliet vo stvrtok :wink:
20. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skokov som tam mala viac, ale aj to zvysenie o desatinu musi byt minimalne tri dni po sebe a ja to tak nemam, vzdy mam jeden den teplotu nizsiu a druhy zas vyssiu
20. okt 2009 o 21:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tym grafom aj tak moc neverim, lebo ani ked sme sa sanzili o Adamka mi to ovulku jednoznacne nevyznacilo asi preto ze mavam velmi nizke teploty
20. okt 2009 o 21:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujem za drzanie palcov
20. okt 2009 o 21:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, ako si sama povedala, Adamko sa Vam podaril aj bez teploty - podari sa aj druhe bez teploty :slight_smile:
stavim sa.
20. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok