• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
fu mňa strašne bolia ceciny len neviem z čoho :confused:
6. máj 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si uz vravela ze nekupim NIC....mam uz ž vriec oblecka pre dieta od 0=24 mesiacov...... :confused: .....ked odchovam posledne, budem predavat na mmb.... :grinning: ....ja som s mojnim kocikom spokojna...je tandemovy, tak ak sa podari v skorej dobe tehu, tak nepotrebujem riesit Katku a male...budu spolu v jednom kociku...
6. máj 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam vela veci po Adamkovi, ale chcem aj par novych kuskov

aj mna bolia ciciky, ale zrejme z toho ze sa mi zacinaju nalievat, uz mi z nich vyteka kolostrum ci ako sa to vola
6. máj 2010 o 12:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ich mám dosť ale predca niečo bude treba :grinning: a aj ja chcem po druhom babatku všetko popredávať akurát si nechám tie najmilšie :sweat_smile: idem si hodiť sprchu a potom som späť
6. máj 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna doznieva bolest brucha po mrche.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...este zajtra a zaciname odznova....sa mi uz nechce ani zacinat..... :fearful: ....stary v kuse na fuskach, to potom aj ten sex tak vyzera..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....

som zjedla, cervenu, zelenu a orandzovu zizalku.......a este pokukujem po nejakej, ale musim odolat...chcem zhodit este 3 kilecka, nech ma nesokne vaha v tehu..... :grinning: ...tak budem na tom ako pri Katke....
6. máj 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je prave burka
6. máj 2010 o 12:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas od rana leje...sme aj von boli...a dosla som domov premoknuta az na kozu.....hlavne ze Katka sa pohojdala a vyvetrali sme sa aspon na tristvrte hodinky.... :wink: ...inac by sme zdiveli...
6. máj 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Katka este stale nespi...ukradla mi zizalku...tak ju cumla....som zvedava kedy zalomi....
6. máj 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som hotová no o chudnutí hovoriť ani nebudem :pensive:
6. máj 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibka u nas rano prestalo prsat a teraz znova zacalo

ja sa do chudnuta pustim naplno po porode, uz sa tesim
6. máj 2010 o 12:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit aj ja sa chcem pustit po druhom babatku ale bojím sa že to pôjde na úkor kojenia
6. máj 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne najskôr musí prísť to druhé babatko ale aj teraz už trocha dijetujem 3x jem a od 6 večera už nejem nič
6. máj 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna to na ukor kojenia ak nejake bude, nepojde, lebo viem co na mna plati, uz som tak schudla 15kg a nehladovala som, papala som vsetko
6. máj 2010 o 13:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit a ako si to robila?
6. máj 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne tak ako by sa malo, jedla som 5x denne mensie porcie a vdzy o tom istom case, posledne jedlo najneskor o 18tej a pitny rezim cista voda 2-3l denne
6. máj 2010 o 13:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vyzerá fajn asi to aj ja vyskúšam :wink:
6. máj 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit super, bude mliecko :wink:
ja som sa teraz nadruzgala pecienky, vraj by sa v tehu nemali vnutornosti, ale ja som mala taku chut :sweat_smile:
u nas zatial svieti slniecko... hadam sa nerozprsi kym sa misinko zobudi
6. máj 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedla som tak polovicne porcie ako predtym, napr. ked si zvyknuta jest na ranajky jeden rozok tak vtedy len polku, ked dva rozky tak jeden atd a uplne som prestala cukrit kavu, caj, teda vynechala som biely cukor, pouzivala som doma hnedy
6. máj 2010 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka to mi tieklo aj pri malom a potom uz nic
6. máj 2010 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co pise evit plati aj na mna, mensie porcie, posledna strava okolo 17-18hod, vela vody
evit, aj sa ti poriadne zvacsili? bo mna uz tak nebolia, ale mna bolia pre zmenu dvorce prsne :fearful: vcera som si predsa bola kupit novu podprdu, ale je taka ltt... tak chodim doma v dojcenskej :sweat_smile:
6. máj 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie super fotečky ste zlaté :slight_smile:
6. máj 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj evit, tak skus uz cici masirovat a ja by som sa opytala aj nejakej laktacnej poradkyni ze co s tym
6. máj 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka pri Adamkovi sa mi nezvacsili vobec a teraz fakt malicko
6. máj 2010 o 13:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka ked nebudem kojit nezblaznim sa, beriem to tak normalne
6. máj 2010 o 13:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa katka este stale nespi...ak bude druhe babo, dufam, ze bude spave ovela viac ako Katarina.... :rolling_eyes:

ja som nikdy nedietovala....v Anglicku som schudla vdaka nekonecnym schodom a makacke od rana do noci...po porode to slo samo....az na tie 3 kila..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

pitny rezim u nas v pohode....my vypijeme straaasne v
6. máj 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...dik...
6. máj 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak jasne evit, tak ale ja by som aspon robila vsetko preto aby to mliecko islo
6. máj 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to nejako silit nebudem, bude bude, nebude nebude
6. máj 2010 o 13:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja budem neviem ešte ako a čo ale ked ostanem tehu tak si všetko naštudujem a budem kojiť lebo tie umelé mlieka sú strašne drahé :unamused:
6. máj 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit v Madarsku su lacne, my sme kupovali tam
6. máj 2010 o 13:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok