Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

Baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😃
lucy_lu
7. máj 2010
Dobre ranko dievcence,

tak hlasim 8.kolo.. Mrcha uz prisla v plnej krase.. 😞 Chcela by som si povedat ze "nevadi, ide sa dalej a urcite to nabuduce vyjde.." ale neda sa. Akosi ma optimizmus opustil. 😞
rosannar
7. máj 2010
lucy....čože? to mi je ľúto... 😞 ...som myslela že ti to už vyšlo
ivanulienka81
7. máj 2010
ahojte dievcata
aj my sme spali tuto noc vynikajuco, ked Misko celu noc ani necekne, tak vzdy je dobra noc :-N aj teraz este buvkame
skapal nam stolny comp dnes rano, do pune, zase sa budeme tlacit na jednom notasovi ]-(
ludka_r
7. máj 2010
ahojte,
Lucy, Dijef, to ma mrzí. :-S
Už by bolo načase, aby to vyšlo.

Evit, aj ja sa na hokej vytešujem. Ale my hráme až v nedeľu, nie? 😉
evitkamalicka
7. máj 2010
ano v nedelu, ale mne to nevadi, ja kukam vsetky hokeje, takze budem aj ten dnesny vecer
lucy_lu
7. máj 2010
Babulky, ja ked som tam videla v stredu tu slabu druhu ciarku, az mi srdiecko poskocilo. Ale nevyslo to. 😞 Musim sa pozbierat a bojovat dalej. Ved hadam to vyjde raz..
edita84
7. máj 2010
lucy dijef to ma mrzí že prišla mrcha 😞
tak izba prerobená 😉
rosannar
7. máj 2010
ahojteeeee....dneska bol blázinec v práci, našťastie som si zobrala pol dna voľno, tak si tereaz lenoším doma a kukám ako pracujú chlapi 😃
ivanulienka81
7. máj 2010
babulky, ste tu?
my sme boli na nakupy, iba teraz sme dosli, maly tiez iba teraz zaspava v postielke, bude dnes trocha posunuty....
rosannar
7. máj 2010
iva...ja som tu 😃
ivanulienka81
7. máj 2010
jojo ros, vsimla som si 😃
vsak aj oddychnut trocha treba
evitkamalicka
7. máj 2010
ja tiez nakukam
rosannar
7. máj 2010
iva....no treba trošku ale teraz mi aj dobre padol...lebo vedúci mi hned ráno dal prácu a musela som vkuse čumieť do počítača, tak ma tak bolia oči, že mi to aj dobre padlo to voľno 🙂
sophie1981
7. máj 2010
Ahojte...som nemala cas nakuknut skor, sme boli cely den u kamosky......som sa tesila na lepsie spravy, babule......lucy, dijef, je mi to luto, tak velmi som drzala palce nech sa mrcha nerozbehne..... 😞 ......uz ani neviem co k tomu dodat...asi len snazte sa zasa vzchopit.....aj ked viem, ze pred par dnami mne bolo tak ako vam....ale mrcha prejde a zasa vznikne nadej..... 😉 ...aj ja uz zasa verim ze to pride.... :-N
edita84
9. máj 2010
Ahojte kočky želám každej maminke, tehulke a snažilke pekný deň matiek 🙂
cukruska1920
9. máj 2010
Haloooo...ste tu??
evitkamalicka
9. máj 2010
ja som tu
cukruska1920
9. máj 2010
ahoj evit... pozeram ze budete mat vajcaka :-N
evitkamalicka
9. máj 2010
hej veru tak 😃
evitkamalicka
10. máj 2010
dobre ranecko
rosannar
10. máj 2010
dobrééé ráánko...fuuha...vy ste tu toho ale popísali, normálne neviem či to dneska všetko stihnem prečítať 😃
evitkamalicka
10. máj 2010
ros ahojky....pekna kupelna :-N
rosannar
10. máj 2010
evit....dáááákujem 😃 ...snažila som sa... 😃 ....už len domalovať vrch nad obkladačkami a hotovo....ešte pravdaže dvere namontovať, čo už máme kupené, ale ešte nám kovanie chýba 😃
evitkamalicka
10. máj 2010
nevadi, to bude raz dva
evitkamalicka
10. máj 2010
vcera sme zacali 7. mesiac a zaroven posledny trimester :-o
rosannar
10. máj 2010
evit....noooo....to je ale....letí to ako voda...len teraz si pamätám, ako si sem dávala, že máš pozitívny tehu testík 😃
evitkamalicka
10. máj 2010
tak tak.....akurat vcera som uz dala na mimiaukcie nejake vedci po Adamkovi, ktore uz pri druhom nevyuzijem, kedze bude letny a Adamko bol jesenny
ivanulienka81
10. máj 2010
dobre rano dievcata
evitkamalicka
10. máj 2010
ivka ahoj
dijefcatko
10. máj 2010
Dobré ránko dievčatá, ako sa máme? Ja sa už klasicky preberám pri kávičke a Doktorke Quinnovej 😃