• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
lumi tak tak, uz ani nebudem merat
20. okt 2009 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potrebujem recept proti hladu. - jedlo mi moc nepomáha. vždy len na chvílu
20. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumimi tak z jedlom ja problem nemam , aj dnes som zjedla len 10dkg salatu, rezen a 3 rozky z mliekom
20. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jem az moc - len mozno mam pasomnicu alebo čo... no každopádne po jedle mám len chvílku pocit že som najedená -
- kojzarik - to si vela nepojedla - ja mam toho za dnes viac.
20. okt 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj to som do seba tlacila na silu , mi vobec nechutilo dnes
20. okt 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda, lumimi, ja sa trápim s presne rovnakým problémom... Ak niečo snáď aj každé dve hodiny nezjem, tak mi je zle.... :grinning: Ma to fakt nebaví takto... To zas bude zaspávanie. Posledné dni zaspávam, že mi je zle od hladu, ale nechcem sa ísť na noc najesť... :frowning2:
Tak ma aj celkom teší, že vtom nie som sama.
20. okt 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi saa este snazilkujeme, nemalo by to nejak ublizit ak som nahodou tehu.?a inak ako zistim, ze som ovu??
21. okt 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
bardy urcite to nijako neublizi
21. okt 2009 o 08:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa tyka kil...odkedy sme sa zacalii s muzikom rozpravat ze chceme babo, zacala som priberat..a to este ani nie som tehu...nechapem :slight_smile: kazdy mesiac 1,5 kila...co bude ked budem tehu? .... kazde 2-3 hodinky som hladna....skusam striedat jedlo a ovocie ale akosi nepomaha :( tusim zo mna bude velryba :slight_smile:
21. okt 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem pekný den.

ja nastastie nepriberam, vzhladom kolko toho jem je to trochu divne ale neriesim to- zacnem riešit až ked zacnem priberat.

dnes som sa s ale užasne najedla vyprážaneho syru ... mnam, a este som si kupila cokolada, na ktoru sa o chvilu vrhnem :slight_smile:
21. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumimi: testovat budem najskor po dovolenke...keby som bola doma, tak cez vikend...ale inak dufam, ze ta dovolenka bude plodna :slight_smile:
...dufam, ze cokoladka chutila a ak si ju este nezlupla, tak k nej zelam dobru chut... ja som v poslednej dobe zatazena na gumove medvediky a ine gumove tvory :slight_smile: a cokoludku tiez mozem... :wink: ... vyprazany syr nemusim - som skor za grilovany. V poslednej dobe mi ale okrem tych gumacov nic moc nechuti...so vsetkeho co zjem - mam taky divny pocit...
21. okt 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby

tak dnesnym dnom sme sa do neurciteho casu prestali snazilkovat . dovod: idem na operaciu zlcnika mam 6 kamenov a stoho najmensi ma 9 mm a najvacsi ma 1,5 cm , este neviem kedy pojdem kedze som musela najskor zalarmovat dedka aby bol z malim ked budem v nemocnici . kedze muzovi odmietli dat dovolenku . :frowning2:
21. okt 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojzarik - vsak žlčník je hned za dva- tri dni si doma :slight_smile: (ak teda nenastanu komplikácie - co len málokedy.)
21. okt 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to si ma potesila , kedze ja som bola za celi zivot az dva krat v nemocnici a to v 7 mesiaci tt a na porod
21. okt 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, viem to - v zeleznicnej nemocnici sme operovali a na druhý den isli domov ak sa cítili dobre - coz boli 4 z 5
- dnes to robia vsetko laparoskopicky :slight_smile: tri ranky a nič viac
21. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mysliz ze je to aj moj pripad kedze ich tam viac ako rok? ( doteraz mi to nezistili a to som z nicoho nic vracala aj tyzden v kuse , potom to na mesiac dva preslo a zase dokola ) az teraz sa to zacalo tak ze uz som mavala aj krce z toho
21. okt 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravdepodobne ano,
tie kamene su síce take vacsie ale nie su obrovské - a ak nemáš zrasty po zápaloch tak primárne ti daju laparo- ktoré by počas operacie mohli prehodnotit na klasicku operaciu ale to ak by boli komplikácie. a to sa dopredu moc nevie - nepoznam tvoj stav tak ti velmi povedať neviem.
inak je to operacia a 30-45 minut.
21. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uff to mi ale odlahlo hned som pokojnejsia
21. okt 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáš sa čoho báť. je to každopádne 100xlepsie ako čakať na ďalšie žlčníkové koliky alebo nebodaj pankreatitídu
21. okt 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky

ja sa dnes ucim jak besna, akurat som si dala troska pauzu tak nakukujem
21. okt 2009 o 16:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a chcem sa spytat moze sa operovat aj ked je zena v zaciatku tehotenstva?
21. okt 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, neviem presne - doporučuju operovat v prípade komplikácii - tehotenstvo ani vývoj nebývajú narušené -
no tiež tehotným ženám sa zvačšuje žlčník - a žlčníkové záchvaty nemaju tak často ale môže sa to zhoršiť to po porode. ja osobne by som ti doporučila stopnut snaženie - vyčkat či si alebo nei si tehotná - ak si tehot ale nemáš nejake akutne problemy tak by som to odložila až po porode. ak nie si tehotna tak by som sla so žlčníkom von a mimčo potom.
ak nemas problemy a si tehotná podla mna je hlubpost riskovať zdravie babetka - nikto ti nedá záruku ze sa malemui nič nestane.
a ak by sa ti žlčník časom zhoršíl - podla mna je lepsie operovať po prvom trimestri.
21. okt 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ALe radsej sa porad so svojim lekárom - lepšie pozná tvoju siutáciu.
21. okt 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme stopli snazilkovanie , dnesnym dnom , myslim ze tehotna zatial niesom , chcem si to dat operovac cim skor , uz 3 tyzdne neviem co je to sa poriadne v noci vyspat co mavam take krce a samozrejme aj vracanie. aj dnes rano som zaspala az o 6 hod
21. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to chod na ten žlčník- nemá cenu sa trápiť.
21. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad uz potom budem mat pokoj a nenajdu mi nic insie
21. okt 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palceky pri operacii a ja som uz upplne mimo ..zas sa mi ukazala taka slaba druha ciarka ...mrcha nikde ...a ani naznak..vajecniky ma bolia sem tam ale tak ako ani nie vela a ni nie malo...tak neviem...zajtra robim testik
21. okt 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
b.bardyova - a ktorý si den? (neviem či si to už spominala alebo nie)
21. okt 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave to neviem lebo som to mala take komplikovane...beriem tabletky uz 3 roky ale posledny mesiac po pobrati 7 tabletiek som dostala mrchu.{16.9 som zacala brat a 24.9 som doslala druhu mrchu a ta trvala do 30.9}a odvtedy som mala dostat bud 10.10 alebo 17.10 ale nic tak neviem co a ako...ale hnde ako som vysadila sme sa snazilkovali
21. okt 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to je složite počitat. a ked si dostala mrchu po tých siedmych tabletkách tak si ich dalej jedla a lebo vysadila?
21. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok