• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
vysadila som ich ...lebo mi bolo po nich tak divne a uz ich neberiem
21. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keby sa ti to ratalo od toho posledneho krvácania - tak to je možno aj skoro ešte- ja som mala 23.9 a este sa bojim testovat ze by to boolo len /. skus este vydržat. a o 2 týždne si zajdi k dr - ak budes v tom tak to zisti ak nie tak aspon poriešite niečo čo bolo s tými tabletkaaami a divným krvácaním. :slight_smile:
21. okt 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chystam sa buduci stvrtok ...lebo sme sa prestahovali do ba a tak musim aj vymenit doktorku...aby som ju mala tu ...poslednu prehliadku chcem mat u mojej starej...
21. okt 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi ja by som uz na tvojom mieste kludne testovala ak mavas pravidelnu mrchu a ovulku v strede cyklu
21. okt 2009 o 19:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, určite si zajdi. budes to mat lepsie ako takto tusit a dufat - lepšie je vedieit.
21. okt 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja mam co robit..toto sa stalo prvy krat...
21. okt 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa bojim. az v piatok - ale každý den mam nejaky príznak - tak dnes som napr. straaaasne smedná už od rána.
včera mi bolo blivno až na odpadnutie.
som zvedava co bude zajtra :slight_smile:
21. okt 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumi tak potom drzim palce na piatok, ja este pockam tak 5 dni aspon
21. okt 2009 o 19:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, určite dam vediet ci možes pustit palce alebo držat dalej.
za tých 5 dni ti to opetujem :slight_smile:
21. okt 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem nieco zjest :grinning:
21. okt 2009 o 19:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradite mi? ak mam cyklus 32-35 dni? ovulku mam mat priblizne na 16-17 den?
21. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny vecer prajem. Aj ja som stale hladna a teple zajedam studenym , sladke slanym ale ja viem od coho to mam. Od femibionu. Urcite.No ako postupujete? Manzelikovi lezu na nervy moje vypocty, tak to z nehavam na nahodu. :grinning:
21. okt 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meruska - priblizne ano ale poradim ti čo radili mne - meraj bazalnu teplotu - pri ovu sa zvýši
21. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meruska ak mas nepravidelny cyklus, ovulku mozes mat hocikedy, pri nepravidelnom cykle neplati ze je v strede cyklu, tu je link na kalkulacku pre nepravidelny cyklus
http://www.zdravie.sk/sz/content/672-39453/Vypocet-plodnych-a-neplodnych-dni.html
21. okt 2009 o 19:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ho mam pravidelny, kazdych 35 dni, len posledny mesiac som dostala na 32, tak teraz neviem co stym
21. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumini...ak si budem merat teplotu co sa aj snazim si merat..mam sa snazit ked sa mi znizi ci az v den ked sa vyrazne zvysi?
21. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zvýši sa ti - to znamená ovulaciu - vtedy je nejlepší čas - ale to zýšenie od priemernej teploty - je to rozne od 0,1°C až do 1,0°C -
musis si to odsledovat.

každopadne - vyšia = lepšia :slight_smile:
21. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka,tak ma napadlo aký mas teplomer?
ja som si včera kupila totiž nový digitálny a tam bolo napísané, že na meranie bazálnej teploty by sa mal nechat merat tri minuty aj napriek tomu ze zapípa.
21. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka :slight_smile: mne to vychadza, aspon dufam ze v obdobi piatok az pondelok sa snazime :slight_smile: a podla rad...kazdy druhy den
21. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meruska - my sme sa snažili furt bez počítania - málo sme spolu tak sme využili aždu chvílku :slight_smile:
no ale este neviem ci sa zadarilo :slight_smile: kazdopadne snažit sa budeme furt :slight_smile:
21. okt 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lumimi aj ja mam digitalne ale uz 3 den mu zasibava namera mi teplotu a potom sa vypne :angry:
21. okt 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojzarik skus vymenit baterku.
21. okt 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som vymenila ale robi to aj tak ( uz som skusala 3 ) ale urcite si kupim iny na meranie , mam doma este 3 ale jeden ma mali co sa dava do pusinky ten dudlik , druhy co som mu meravala v konecniku a treti co si merame pod pazuchou ked sme chory
21. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kupila vcera od firmy Hartman - za 69 kc - zatial dorbý :slight_smile:
21. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za info.

dnes sme sa mali snazilkovat :frowning2: , no nic to aspom si tu mozem s vami pisat a trosku sa odreagovat :grinning:
21. okt 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja sa k vam pridavam. Testovat mozem asi 30teho, tak som zvedava. Mozno si fandim ale vzhladom na moju hyperplodnost to bude hadam na prvy sup :slight_smile:
21. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojzarik - to chce kondom a trenovat :slight_smile:
21. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa - hyperplodnost? ako si na to prišla? chystáte sa na piate?
21. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, sem tam si skocim do vasej temy, v nasej teme - poziadavka do vesm.prosime si babo-
je mrtvo, mozno mi viete poradit.robim si ovulacne testy,od 14dc - pondelok - prvy den boli krasne palicky, druhy este silnejsie, a dnes je ta druha palicka stale silna ako testovacia - je to ok, tak dlho ...dakujem
21. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To povedala moja gynekologicka, ze mam hrozne vysoke hormony a "vajec" vraj tolko, ze mozem zasobit mesto :grinning:
21. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok