Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
17. máj 2010

u nas sa zijde v detskej

edita84
17. máj 2010

evit u nás v obyvačke ale keby sme mali deckú tak by som na dnes už určite mala program 😀 malá dostala super pečiatky a tými by som ju ozdobovala 😅

evitkamalicka
17. máj 2010

my mame na dnes program lezanie v posteli s teplym cajom, kedze aj maly uz zacina kychat a muz je tiez chory, tak pride poobede domov z roboty

edita84
17. máj 2010

no asi aj u nás stiahnem nejaké nové rozprávky a budeme kukať 😕

rosannar
17. máj 2010

dobrééé ránko....nooo tak my sme boli cez víkend taký...nič sa nám nechcelo a stáále sme len ležali a dneska ráno...absolútne sa mi nechcelo vstať....ani šošovky som si nedala, nechcelo sa mi 😅

evitkamalicka
17. máj 2010

ros servus

rosannar
17. máj 2010

evit...ahoooj 😉

evitkamalicka
17. máj 2010

tak ako, este nekopeme?

rosannar
17. máj 2010

evit....ešte nie....ale už má len 2 týždne a potom ak nič tak sa začnem báť 😖 ....lebo teraz som tak 19 tt...začiatok, resp. koniec 18tt...

evitkamalicka
17. máj 2010

uz by si mohla aspon nejake tie bublinky citit

rosannar
17. máj 2010

evit...no zatial nič...cítim všetko možné ale to som zvykla cítiť aj predtým ako som bola tehu, takže tomu nepripisujem nejakú váhu

evitkamalicka
17. máj 2010

nevadi ono to isto uz coskoro pride

evitkamalicka
17. máj 2010

akurat kukam na nete auta, kedze si chcem kupit nove

rosannar
17. máj 2010

evit....no a cez bazár alebo nové?

rosannar
17. máj 2010

evit...hádam príde a skoro...lebo tak okolo 20 tt prvorodičky cítia a ja ešte stále nič

evitkamalicka
17. máj 2010

ros chcem uplne nove, len vyberam znacku,rozhodujem sa medzi citroenom C3 visiodrive a citroenom C4, pripadne este Fabia ta nova verzia

rosannar
17. máj 2010

evit....mne sa aj tá C3 visiodrive velmi páči ale nemá na fábiu 😀

evitkamalicka
17. máj 2010

ja neviem, mne sa zas Fabia nepozdava

rosannar
17. máj 2010

evit...no zase my sme takí aj s mm...že len naše autá, my tým zahraničným značkám neveríme 😀

evitkamalicka
17. máj 2010

uvidime, ale mozno ze nakoniec to bude ta novsia verzia Fabie

rosannar
17. máj 2010

evit..no treba si pochodiť aj predajne a popýtať sa na ne 😉

sophie1981
17. máj 2010

dobre ranko....... 😉 ...aj mne sa nic nechce, ale napriek tomu uz mam upratane, oprane a idem namocit ryby do korenia, a nacistit zemiaky, ze neskor len uvarim.....pocasie na prd.....strasne.,....esteze som stihla travu pokkosit v sobotu, bo by sme mali uy dzunglu na stavbe..... 😝 ....ked prsi taaak strane rychlo rastie..... 🙄

evitkamalicka
17. máj 2010

bibka ahoj....my sme mali rybku vcera

sophie1981
17. máj 2010

my sme mali plnene kura.....mnam...sme ho zozrali...ved co v tako necase...len sa napchavat....

rosannar
17. máj 2010

sophie..ahoooj....my sme minulý víkend mali rybku... 😀 ....ja by som dneska chcela robiť vyprážané šampiony...včera mali v kauflande za polovicu a kráásne veľké, tak ich dneska vypražím 😉

edita84
17. máj 2010

ahojte ja som bola teraz v obchode no hrôza zima jak šľak malej som dala aj pančuchy ale aspoň ma už hlava nebolí 😀

rosannar
17. máj 2010

edit....no to ten vietor ti to vyfúkol z hlavy 😀

evitkamalicka
17. máj 2010

mne akurat vstal maly, tak som mu dala teply cajik a lezime pri telke

rosannar
17. máj 2010

evit...normálne by som prijala taký den ešte že by som ležala len pred telkou...ja ani neviem čo je somnou ale aj ako píšem, tak sa ani prstom nechce hýbať sa 😀

edita84
17. máj 2010

no veru ale nevadí 😀 ja dnes robím bryndzové halušky lebo včera sme mali kapustové a trocha viac cesta som zarobila tak dnes z nich spravím bryndzové