• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
babyyyyy, asi som cítila prvý pohyb drobca...najprv som cítila také kopanie asi 3krát a potom sa ako keby prevrátil :grinning:
18. máj 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros jeeeej gratulujem
18. máj 2010 o 13:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...dakujem....hádam to už bol náš boxer :grinning: a dúfam, že to spraví aj ked prídem domov, aby aj mužík si užil :grinning:
18. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros neboj, teraz to bude kazdym dnom intenzivnejsie
18. máj 2010 o 13:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...tak dúfam, že áno...len škoda, že som nestihla tie kopančeky, držala som si bruško ale nestihla som ich, ale boli vždy na tom istom mieste a potom sa aj na tom istom mieste ako keby otočil
18. máj 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros....no...a uz je to tu...o chvilu budes stonat, nech aspon na chvilku nekope..... :sweat_smile: ...blahozelam.... :wink:
18. máj 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie...jaaaaj, ale sa teším...hádam to nebol len preľud :grinning:
18. máj 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo halooo.....
18. máj 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidím že kašlete na mňa, tak aj ja kašlem na vás :grinning: :grinning: ...ale nie...už idem domov...konečne :grinning: večer sem skočíím :wink:
18. máj 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ros, tak to je pekne :dizzy_face: , az som ja zacala citit "pohyby" ako som si to predstavila :grinning:
18. máj 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka.... :grinning: ...si sa vžila..... :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoh sophie, hej, uplne ma "zacalo babo kopkat" :grinning:
18. máj 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna kope...hlavne vecer, ked sa napcham kadecoho a potom sa to v crevach prevaluje..... :grinning: :grinning: ...co je dooost casto..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sophie hej to aj mňa zvykne kopkať
18. máj 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo baby, ja som vás ale naladila :grinning: ...som rada :wink: ...no len drobec sa odvtedy nepohol :frowning2:
18. máj 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros neboj, on sa rozhybe
18. máj 2010 o 19:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit..no hovorím si stále, že tie kopance ho asi unavili tak oddychuje a spinká aby potom zase nabral sily a poriadne ma dokopal :grinning:
18. máj 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosa urcite sa tam vrti ako vrtula...alebo ako moje vcea na sone...a to som vobec ale vobec nic necitila a on tam robil akrobaticke kusky :grinning:
18. máj 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka...čaukooo.....no to dúfam...ale radšej nech si pekne oddýchne aby potom zajtra ráno mohol pekne kopkať aby aj ocinko videl že aký futbalista bude z neho :grinning: (aj o tom malom hovorim ako keby som vedela, že to bude chlapček :grinning: )....no ale zajtra som s mm len ráno a potom až na druhý den ráno, lebo ide na 2 do práce lebo má školenie a potom má nočnú...bude mi smutno :frowning2:
18. máj 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosa sak nebudes sama...budete dvaja :wink: inak hodila som fotku brucha do albumu a zda sa mi mensie... :pensive:
18. máj 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nejake neforemne...capate :sweat_smile:
18. máj 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka....čo trepeš že malé....ved ti dobre narástlo oproti tej poslednej fotky :wink: ...krásne sa gulatíš :grinning:

doooobre..idem hodím sprchu :grinning: aby som stihla ordináciu :grinning:
18. máj 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi len ja som slepa jak patron :pensive:
18. máj 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute....

ros, nechci do neho, aby kopal stale....daj mu oddychnut.... :grinning: ...a to nic ze o nom hovoris, ako o nom....aj my sme hovorili on a narodila sa Katka.... :grinning: :grinning: ...sme do konce nevedeli, co to bude...nechceli sme...a aj pri druhom sa necham prekvapit.... :wink:

vejinka....trosku podrastlo......super, ze vsio ok....

edita....akurat ma kope to -moje- decko......ja.....som zozrala uhorkovo-paradajkovy salat s fetou.....tak to budu len kopanice.... :grinning:

inac som sa dala na Zumbu...som si taaak super vyvertrala hlavu.....a vyskakala, vypotila asi 2 kila.... :grinning: :grinning: ....takze netehule, ak mate niekde v okolo odporucam..... :wink: :wink: ,,,relax psycho a fyzicno rehabilitacny.... :grinning: ....a este k tomu budete krasne stihle.....hotove herecky...a ked otehotnieme. budeme tie naj tehule na svete..... :grinning: :grinning: :grinning: ....hotove sexice-hrosice.... :grinning: :grinning:
18. máj 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
trosku som prisla na vas nazriet, nech nechodim len do tych pesimistickejsich tem,,,tak tu trosku od vas nacerpam energiu :sweat_smile:
ja mam aspon trochu lepsiu spravu,,,,,dnes sme mali jednu konzultaciu s lekarom ktoremu doverujem a po vsetkych vysetreniach co zatial mame vyzera, ze sme ok,,,jednoducho sme boli len dalsie cislo do statistiky :rolling_eyes:
mne sa uz maternica dostava na svoje miesto a doky odporuca vyskusat sledovat foliky a nasledne dostaneme zelenu na snazilkovanie a nemusime cakat pol roka,,,,ze to je uz zastaraly nazor,,,co ma aj potesilo aj nastrasilo, ze mozno este v tomto roku budem cakat dve ciarky :sweat_smile:

ros,,,gratulujem ku kopancekom,,,je to radost :slight_smile:
18. máj 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani.....super sprava.....ze o chvilku mozte snazilkovat..... :wink: ....ale najviac bude zalezat na tebe, ci sa na to snazilkovanie budes citit......sama sa rozhodni, nenechavaj sa ovplyvnit....ty najlepsie vies kedy ja ten spravny cas..... :wink: ....a bude to dobre...uvidis....
18. máj 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie,,,to ano, to mas pravdu,,,ked bude ten cas, tak sa uvidi ako budem na tom,,,ale v konecnom dosledku ma aj to potesilo, ze nemusim zase na nieco dalsie cakat, pretoze mne prave to cakanie lezie na psychiku
18. máj 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janirea...ahoooj, som rada, že si nás prišla pozrieť :wink: ....dakujem za gratuláciu, aj včera večer ma malé ako keby poškrabkalo na bruško :grinning: a inak ako sa cítiš?
19. máj 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko
19. máj 2010 o 07:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...ahoooj
19. máj 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok