Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
20. máj 2010

jika...no ja neviem...a to som ani nešla najedená spať 😀 ....jaaaj tak aby sa vám sťahovanie dobre podarilo 😉 a uvidíš, do nového prinesieš drobca a aj v novom ho spravíte...tak isto ako my 😀

jika80
20. máj 2010

rosi - no ved sa nechame prekvapit 😉
idem ja babky, praca vola, papa a pekny dnik

rosannar
20. máj 2010

jika...okej..ppaaaa a ešte sa ozvi 😉

evitkamalicka
20. máj 2010

idem ja pomaly zohriat hladosovi polievocku bo ten by papal kazdu chvilu, vcera vecer ju varil muzik a dnes vecer robi francuzske zemiaky, sa konecne prinutil aj zacat varit ked som mu povedala, ze ma to tam dole boli ked dlhsie stojim alebo nieco robim, aj dnes je to dost neprijemne, ale to uz bude tym stadiom tehu

evitkamalicka
20. máj 2010

ale ked schudnem takych 10cm z obvodu tak uz nebudem mat problem len ci to vobec niekedy bude 😅

evitkamalicka
20. máj 2010

zas som napisala inde 😀

rosannar
20. máj 2010

čauteeeee...čo tu tak ticho 😀

sophie1981
20. máj 2010

asi vsetko netehulovske snazilkuje..... 😀 ....a tehulovske sa urcite vyvaluje..... 😝

evitkamalicka
20. máj 2010

nevyvaluje, ale ked nikto nepise tak si nebudem pisat sama so sebou

rosannar
20. máj 2010

sophie...no môže byť, aj mne sa vôbec nič nechce, ani pracovať ale ani koníkovať 😀

rosannar
20. máj 2010

evit...no to by bolo fakt blbé 😀

sophie1981
20. máj 2010

asi by trebalo zasa temu sexosi a uz by tu bolo zien.... 😀 ........

tak anketa.....ktora zena v showbiznise sa vam najviac paci a ktora namenej? 😉 .....kedze chlapov sme uz rozoberali.....vlastne iba tych sexi.....mate aj takeho, ze ked je v telke, tak prepnete?

evitkamalicka
20. máj 2010

tak veru ja by som sa moc nepridala, ja som nejaky idol nemala a ani nemam, jedine mojho muza 😀

sophie1981
20. máj 2010

jaaaj, evit, sak jasne ze manzel je idol.........ale no....zasa ruku na srdce, nikdy si nepomyslela pri pohlade na nejakeho, ze eeeech, ten je ale...nooo.....mnam..... 😀 ......ja ked vidim maslaka, tak ma to stale napadne..... 😀 ...

evitkamalicka
20. máj 2010

bibka veru nie, ani serialovy so mnou nic nerobia

sophie1981
20. máj 2010

zensky idol ma momentalne nenapada....ale ked vidim v telke Mazikovu, tak tu ozaj nemusim..... 😝 😅

evitkamalicka
20. máj 2010

ja ju mam rada taky zivel riadny to sa mi paci a neznasam typy Bartosikova, Durianova atd bleee

sophie1981
20. máj 2010

ach evit......tak neviem....na teba potom neplati tato anketa...... 😅

sophie1981
20. máj 2010

no ako zivel je , ale mne dost vadi aka je afektovana, v spravani mi pride az trapna..........moj idol je vasaryova......krasna zrela zena, ktora sa na nic nehraje a sprava sa adekvatne svojmu veku...... 😉 ......

edita84
20. máj 2010

čafte no pokračujem tému mne sa spomedzi herečiek strašne páči paneláková Lucia,

dijefcatko
20. máj 2010

to je Helenka Krajčiová? Tak tá je fajn, páči sa mi hlavne preto, že to nie je typický modelkovský typ, blodnína a podobne. Ale páči sa mi aj Zuzka Kanocz (Lucia z ordinacie) no a prepínam, keď vidím Markoviča alebo Andrássyho, tých dvoch fakt nemusím 😝

edita84
20. máj 2010

ahoj dijef áno to je ona mne sa strašne ľubi aj ako typovo aj ako človek 🙂 inak mne je sympoška aj mauréry

dijefcatko
20. máj 2010

ano, presne, aj ta a ako herecku mam rada aj Janu Olhovu, ta hrala v Ordinaciu tu kucharku v bare a hra aj v Odsudenych, ale tam neviem, ako sa vola, ale tusim ma na svedomi dieta. to je tiez netypicky zjav, ale oni su v rodine taki. ona je sestra Mariana Geisberga, toho mam tiez velmi rada, aj jeho syna.

edita84
20. máj 2010

no veru to je tiež super herečka hrala aj v bathory 🙂 a z chlapov sa mi ešte páči Marián Grexa jaj to je sexoš 🙂

sophie1981
20. máj 2010

jaaaj, no ta herecka olhova...tak tej ta rola sadla ako rit na serbel......inac, myslim, ze tie herecky v odsudenych podavaju velmi dobre vykony.......mne sa aj velmi pacila ta madarka......a Maurery hraje super, aj v panelaku tu kocenu...inac tie tri su na zozratie.....sa furt chcechtam..... 😀

sophie1981
20. máj 2010

joj a markovic....to tiez nemusim..... 😝 .....

lucy_lu
21. máj 2010

Caute babenky,

tak ja pokracujem v teme paci/nepaci.. Mne sa v poslednej dobe strasne lubi Nela Pociskova. Obdivujem jej talent na vsetko coho sa dotkne -spev, tanec, herectvo.. A este k tomu je to kocka, aj ked je este mladucka, ale ma charizmu. Nemusim velmi Danicu Jurcovu lebo na mna pospobi takym hlupim dojmom. Kym je ticho tak ok, ale ked niekde prehovori..no, nic moc.. 🙂

Inak, edit, som sa ta chcela spytat ci ste snazilkovali v ten den co vam vysiel podla Jonasa a ci sa ti to kryje stym datumom na kedy ti vyznacilo ovulku.

Kocky, inak ja som 15 DC, takze ak bude ovulka ako vzdy, tak asi bude zajtra a na pozajtra hned rano mam aj ten datum podla jnasa.. Takze preeesne viem, co budeme robit tentoo vikend.. 🙂

edita84
21. máj 2010

Ahoj lucy áno snažili sme sa a nie nekryje sa ale keby mi zajtra preznačilo ovulku na 21dc tak by sa to aj krylo kuk http://www.fertilityfriend.com/home/edita84

evitkamalicka
21. máj 2010

dobre ranko

edita84
21. máj 2010

Ahoj evit