Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

sophie1981
24. máj 2010

ja som Katku citila v 16-17tt......tiez take akoby bublinky drobnucne pod pupkom.....mne to neprislo ako vsetci vravia ze ako motylie kridla....ale ako ked si clovek s prepacenim jemne prdne vo vode a tie bublinky tak steklia....

rosannar
24. máj 2010

cukrus...ja som prvý pohyb cítila minulý týžden...ale odvtedy nič...tak každý večer čakám, možno sa len rozkope a potom sa ho už nezbavím 😀

sophie1981
24. máj 2010

a zvacsa som ju citila, ked som v rodinach zehlila a stala za doskou....to stale..... 😉

cukruska1920
24. máj 2010

sophi...no sak aj ja som cakala motylie kridla ale toto malo od motyla daleko... skor ako ked si prejdes jazykom po vnutornej strane lica to bolo

sophie1981
24. máj 2010

no....tak kazdemu ti pride ine....mne to prislo ako prdiky..... 😀 ...hlavne je ze to citis...a este som jju potom citila, ked som si vecer utahana sadla na gauc a vylozila nohy na stol, natiahla brucho a cakala....a mrvniatko zaprdela zasa..... 😅

cukruska1920
24. máj 2010

sophi...no sak prvykrat som to zacitila tak... a teraz prvykrat cez den

rosannar
25. máj 2010

dobréé ránko babulky...dneska je tu nejako ticho 😀 ...u nas bola včera taká búrka, som myslela že zomriem...ale poviem vám, šťastie bolo, že mm bol doma...inak by som asi zabehla k susedovcom 😀 ....a ešte na potvoru tak lialo že nám zase zatielka strecha 😠

evitkamalicka
25. máj 2010

dobre ranko, aj u nas bola v noci riadna burka, krasa, milujem burky....dnes mame 30tt

edita84
25. máj 2010

Ahojte aj u nás bola včera búrka ale bolo to nádherné no a aj dnes pršalo a my sme aj zmokli momentálne svieti slnko 🙂

rosannar
25. máj 2010

evit...jeeej tak už len 10 tt a malý Oliver je na svete 😉 to už prebehne ako voda

edit...no ja som bola doma ale drahý trošku schytal toho dažďa 😀

evitkamalicka
25. máj 2010

no veru, to uz zleti ako voda

rosannar
25. máj 2010

evit...pamätám si ešte ked si nám vravela, že máš dve čiarky, booože a už len pár týždnov a drobec je na svete 😀

evitkamalicka
25. máj 2010

tak tak, uz sa neviem dockat a velmi sa tesim aj na to ako potom budem chudnut a budem cica snad raz.....snad do buduceho leta 😀

rosannar
25. máj 2010

evit...no to by som chcela aj ja...som zvedavá, že koľko priberem a že potom koľko schudnem....čo sme aj boli pozrieť toho drobca, asi som to spomínala tak tá kamarátka vravela, že ona schudla aj viacej ako pribrala počas tehu 😅

edita84
25. máj 2010

jaj kočky ja vám ale závidím 😉
už som spravila topené vajíčka a teraz troška oddychujem popoludní ešte musím povysávať 😒 ale počasie je tu fakt o ničom raz svieti slnko a potom zas prší

evitkamalicka
25. máj 2010

edit co su to topene vajicka?

rosannar
25. máj 2010

edit....topené vajíčka? 😀 no ja som kuchár začiatočník 😀 čo to je?

edita84
25. máj 2010

jaj to som len ja tak nazvala varené vajíčka rozkrojené a žltko pomiešané s uvarenými ze´miakmi a cibuľkou a tú masu potom v guľkách dáš do vajec späť a poukladáš do hrnca a na to naleješ domácu majonézu to je starý recept mojej babky 🙂

rosannar
25. máj 2010

edit...no tak toto som ešte asi nepočula 😅

edita84
25. máj 2010

no a viete jaké je to dobré mňam

evitkamalicka
25. máj 2010

ja som to uz jedla, ale neviem aky to malo nazov

rosannar
25. máj 2010

edit....no môže byť že je to dobrééé 😀 mala by som to ochutnať....no čo neprinesieš mi? 😀

edita84
25. máj 2010

no to ani ja neviem lebo sa na to nepamätám teraz som to robila druhý raz tak dúfam že to bude zas dobré 😅

edita84
25. máj 2010

ros jasne hned sadám na bycikel 😀

rosannar
25. máj 2010

edit...dobre čakám ťa 😀 ale prines mi to do práce okej 😀

evitkamalicka
25. máj 2010

idem ja zohriat malemu hladosovi polievocku

edita84
25. máj 2010

😀 😀 😀 😀

rosannar
25. máj 2010

evit...tak prajem dobrúú chuť 😉

evitkamalicka
25. máj 2010

ze dakujeme, uz je napapany a pozera JimJam

edita84
25. máj 2010

evit čo je to ten Jim Jam?