• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
jani tak to si bola šikulka :wink:
25. máj 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani..no a to hovoria že je zléé...ked je žena celá strpnutá ked drží bábo, to potom vieš že ho držíš krčovito a že sa bojíš aby sa niečo nestalo :wink:
25. máj 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros,,,to mas pravdu,,,ja som sa len bala aby sa mi maly nevysmykol z perinky, ked mu polievali hlavicku svatenou vodou,,,,,vtedy so mnou vybabrali jeho rodicia, ze dieta musi drzat krstna mama :grinning: ,,,,ale drobec vtedy maly uz bude mat za chvilu 10 rokov :slight_smile:
25. máj 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby, tu uz zase daždu visia nohy,,,,,a doteraz fukalo ako na sibiri
25. máj 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes este isto bude prsat, je vydana vystraha 1.stupna takmer na cele slovensko k veceru burky, krupy atd
25. máj 2010 o 13:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bude super :unamused: ,,,my sa dnes chystame domov poobede, tak som zvedava aka bude cesta
25. máj 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janirea...no tak to s tebou vybabrali :grinning: ...no ale necháme sa prekvapiť že ako to pôjde nám mamám :grinning: :wink:

evit...no tie búrky, by už mohli prestať...ja nechcem búrky :frowning2:
25. máj 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute

cukrus, blahozelam k dobrym vyslekom....sa uz len tesit na pkne tehulkovanie do konca.... :wink:

u nas to zasa je na mrchu.....taaakze tak... :unamused:
25. máj 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophi...dakujem :wink:
25. máj 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie.....a čo sa už rozbehla? lebo ak nie, tak nádej tam je :wink:
25. máj 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros....v tom sa nemylim...ked ma dojst...takze nadej uz nem..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie....no ked myslíš, ty to vieš, cítiš :frowning2:
25. máj 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne slnečné ránko prajem ako ste sa vyspinkali?
26. máj 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré sa praje :grinning: ja chcem ešššte spinkať... waaaaaaa :astonished:
26. máj 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoite babulky,

no ja zacinam tento den po dlhsom case zase depkou... :( Som 20Dc/4Dpo, krcok je hore a makky,takze ma to hned pekne zdeptalo,lebo vcera este bol dole a uplne tvrdy a myslim ze tak by to malo byt,nie? Ach jaj. Uz to vidim ze dame 9.kolo.:( A vy ako snazilky? Soph...veru,clovek to uz citi nejako dopredu, ze co bude nasledovat..
Edit a ty ako? Nevidim graf tak nie som v obraze.
A dijef...my sme tak rovnako, nie? Ovulka a snazilkovanie bolo? A ten vypocet od jonasa co? Snazilkovali ste v tom datume?
26. máj 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj lucy no ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/edita84 a áno snažili sme sa v jonášovom termíne uvidíme :confused:
lucy ale ved si len 4 dpo tak nestresuj :wink:
26. máj 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, no ovu nic nic, zatial nebola a zrejme nebude, takze som snazilkovanie ani nesilila, sme teraz velmi unaveni, takze ked sa nechce, tak sa nechce :sweat_smile: a jonas? minuly mesiac nic, ovu bola skor ako jonasove datumy a tento mesiac nie je...
26. máj 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobréé ránko....no táto noc asi nebola pre mna...najprv som ledva zaspala, lebo dole pod nami susedovcov vkuse štekal pes na balkone a potom ked už pes bol ticho tak prišli a cigáni začali vyblakovať pred činzákom niekomu do ku..ev....no tak som mala perfektné zaspávanie a ráno ked som mala vstať tak som sa zlakla že som zaspala a to bolo len niečo pred šiestou... :grinning:
26. máj 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...wow! akoze toj graf vyzera dobre. takze ovulku ti preznacilo na 21.den,takze aj s jonasom to sedi,nie?tak to je super. vyzera to nadejne. :slight_smile:
vies ja som dodnes nestresovala, dokonca som ani ovu testy tento mesiac nepouzila, vsetko som si uzivala a bola v pohode. No ale dnes ten krcok, normalne ma to zlomilo. :( Tu uz si ine stavy, ked taketo cosi cloveka totalne vie zdeptat...
26. máj 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru sedí to aj s jonášom uvidíme zázraky nečakám
inak už som vám hovorila že si Beja včea rozbila hlavu, joj tak som sa naľakala a viete s čím so šnúrou z vysavača
26. máj 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...čože? a to sa nejako podkla?
26. máj 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
né ako som niesla von šnúru do kúpelky ona potlačila ten gombík čo automaticky sťahuje späť šnúru a vytrhlo mi to z ruky a ten ko niec ju bachol do hlavy hned som volala susedke aby náz zobrala na pohotovosť lebo jej to aj krvácalo ale našťastie šiť netrebalo
26. máj 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...booože...kto by to povedal, že to dokáže až tak ublížiť? a ako jej je?
26. máj 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru od teraz si už aj s tým musím dávať pozor :angry: malá je v pohode ani neplakala len troška aj ja som sa snažila byť pokojná lebo keby na mne videla že od ľaku plačem tak by aj ona a tá rana by sa ešte viac rozkrvácala a to som nechcela .
26. máj 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...tak to je dobreee... možno neskôr ak jej zostane jazva tak sa s tým bude chváliť :grinning:
26. máj 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dúfam nezostane ale aj keby tak to má medzi vláskami
26. máj 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vyzerá to takto rana nie je veľká to je len zasušená krvička
26. máj 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...no kamoška raz odpadla udrela si hlavu do umývadla ale zašívať jej to nemuseli, ale jazvu tam má
26. máj 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...nooo mala hrdinka.... :wink:
26. máj 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. máj 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit....a ocinko ju nezačal ľutovať a mojkať sa s nou? lebo chlapi sú na to experti :grinning:
26. máj 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok