Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
22. okt 2009

ale pisem voloviny, ved vodicakovy bol dobry.. uz som popletenaaa

evitkamalicka
22. okt 2009

lilix skusim cez vikend v sobotu alebo v nedelu 🙂

lilix
22. okt 2009

a ake mas pocity?

lumimi
22. okt 2009

evit, to mi je luto s tým cúvaním 😒

a pridavam sa k lilix, aké mas pocity?

evitkamalicka
22. okt 2009

baby neviem, uvidime

lumimi
22. okt 2009

mam dnes bodovu dietu - zbodnem čo vidím ...

lilix
22. okt 2009

aj ja mam taku 😀
a taky mam nafoukli bachor, strach a hruza !

lumimi
22. okt 2009

no, bachor tiez nie je co býval - taky prevrátený lavor posledné dni.

ludka_r
22. okt 2009

Evitka, to je škoda. Ale na druhý pokus to dáš.. Ja na Tvojom mieste by som to asi ani vôbec nespravila... Joj, ale zišiel by sa vodičák....
Ja som tiež strašne hladá. Ale mám problém, nechce sa mi nič si nachystať.. No, na hlavu. 😀

meruska
22. okt 2009

dalsi hlados sa hlasi 😉 ta bodova dieta sa mi paci

lumimi
22. okt 2009

hlad nás verný spolocník 🙂

meruska
22. okt 2009

dnes idem druhy den na skolenie prvej pomoci malym detom...vcera som zhltla teoriu a dnes bude prax...dufam ze mi umely maly Kevin prezije..maju ho napojeneho na pocitac a vykaze to ci som ho ozivovala spravne, ci som ho masirovala jemne alebo privela, ci som dychala dostatocen rychlo a tak...drzte palce

lumimi
22. okt 2009

budem držat. ale aby ti ho nenaučtovali ak by ti malý umelý ožil pod rukami 🙂

evitkamalicka
22. okt 2009

meruska to iste sme mali aj my povinne ako kurz prvej pomoci k vodicaku, len my sme ozivovali dospeleho napojeneho na pocitac 🙂

lumimi
22. okt 2009

no my sme na vodičaku mali takeho stareho pána - neviem ci bol doktor - ale hovoril nam neaktuálne veci ... taka stará škola...

kojzarik
22. okt 2009

ahojte kocky , ja ku vam uz nebudem patrit ani keby som ako kolvek chcela . tak operacia ma caka az 19 novembra , to cakanie ma asi zabije ... a pokial ide o snazilkovanie tak musime pockat aspom dva mesiace po operacii ☹ .

natalca
22. okt 2009

Ahojte babenky, viete mi poradit dobreho gynekologa v NR? Ja som sa sem teraz prestahovala zo ZM a snazim sa otehotniet, ale mam problemy s upchatymi vajecnikmi. Mam uz 34 rokov, tak mam naponahlo...
Ďakujem za kazdy tip.

lumimi
22. okt 2009

kojzarik- budes patrit, kde by ti bolo tak dobre ak nie medzi nami- to že mimco si zaobsstarate neskor snad vadit nikomu nebude 🙂

kojzarik
22. okt 2009

lumimi dik si ma potesila , uz nech to mam za sebov

lumimi
22. okt 2009

no a zatial možeš trenovať s malým koledy na vianoce 🙂

kojzarik
22. okt 2009

no veru ale zatial vie len kolo kolo mlinske a padla hruska zelena 😀

lumimi
22. okt 2009

musi byt zlaty - u nas je najmladší sestrin syn ale už bude mať 6 a je to velký chlap -- ale má úžasné hlody - minule sme sli po ullici a oproti nám taká staršia pani s vnúčatami a fajčila. a on mi hovorí (byva na morave ) :"Takková stará ženská by neměla kouřit, pak bude vypadat ještě starší." - by ma zaujimalo kde k tomuto prišiel 🙂

lumimi
22. okt 2009

ufff. zjedla som jeden rohlik a je mi pekne zle - asi sa tam nepohodol s tou čokoládou...
zajtra si idem kupit ten test - ale bojim sa ze bude negativny 😔

kojzarik
22. okt 2009

lumimi , aj ja som si kupila test ale budem ho robit az v sobotu a ja prezmenu dufam pre tento krat ze sa nezadarilo.

neboj urcite tam budu dve // 😉

lumimi
22. okt 2009

kozarik - snad. dam vám vediet. 😕

evitkamalicka
22. okt 2009

lumi tesim na tvoje // 😵

lumimi
22. okt 2009

evit, ty si taká zlatá 🙂

meruska
22. okt 2009

lumini, aj ja verim ze budu // 🙂 prajem ti to, teda vam vsetkym

lumimi
22. okt 2009

inak, buduca svokra - metusí že chystáme mimco- v poslednej dobe o tom stále hovorí -
chystáme sa stavat a ked sme bli u nich ukazat im v sobotu projekt, ktorý sme kupili tak ona na mna, ze uz vidí ako naa tej verandicke som s kočíkom, a teraz mi priatel písal (je u rodičov na návšteve) že jeho mama prave povedala ze kto bude mat prvý dieta, dostane od nej premiu (priatel ma 2 bratov ktorý sa do ženby a deti moc nehrnu)
neviem či niečo tuší ale plánovali sme jej dat nejaku fotku z ultrazvuku na vianoce ako darček - už len aby to vyšlo.

evitkamalicka
22. okt 2009

lumi tak svokricka bude mat super vianocny darcek