Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
27. máj 2010

iva..dobrééé ránko...neeboooj, máš na to celý deň 😉

edita84
27. máj 2010

ros ja pevne verím že do roboty nebudem musieť ísť 😉

rosannar
27. máj 2010

edit...a ako sa ti to poradí? a prečo nechceš ísť do práce?

edita84
27. máj 2010

ros no v podstate by to bolo ľahké musím len otehotnieť 🙂 nechcem ísť lebo aj vo firme kde som robila je tiež kríza a bojím sa že o 3 mesiace by ma vyhodili 😒

rosannar
27. máj 2010

edit...no to je ľahké ako ľahké 😀 ...no a to že ťa môžu vyraziť to je dosť kruté, to by sa mi tiež nechcelo ísť do práce...a čo si robila v práci?

edita84
27. máj 2010

no veru "ľahke" 😀 no my sme tam vyrábali káblové zväzky nebola to ťažká práca bolo tam super 🙂

rosannar
27. máj 2010

edit...ahhaaa....no ja som teraz zase tak, že po tých dvoch rokoch by som chcela ísť spať do práce, ale bojím sa toho, že ak sa tu vymení kolektív, že čo potom... 😅

evitkamalicka
27. máj 2010

ahojte, tak som doma z poradne, vsetko ok, maly je dole hlavickou, teraz uz budem chodit kazde 2 tyzdne a posledny mesiac do porodky tam kde budem rodit, aby mi vedeli naplanovat cisarsky, inac by som az do konca tehu chodila k svojmu dr....podrobny ultrazvuk s meraniami bude o 2 tyzdne

rosannar
27. máj 2010

evit....ahoooj, tak je dobre, že drobec sa má v poriadku.... 😉

katkamarek
27. máj 2010

ahojky, moj grafik, keby ste chceli vidiet 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/katkamarek

Evitka juj, to sa uz tak blizi porod, by clovek ani neveril, ze to tak rychlo zbehlo.

rosannar
27. máj 2010

katka...noo ahooooooj....zase si bola stratená 😀

edita84
27. máj 2010

evit super u6 sa to blíži 🙂

rosannar
27. máj 2010

zachvílku sa ani nenazdáme a evit sem bude dávať už fotky krpca ako je na svete 😉

evitkamalicka
27. máj 2010

no neviem neviem ci sem nejake fotky dam, po tom incidente co bol na modrom konikovi co tie baby kradli identitu fotky mamiciek a deticiek a kedze nemame sukromnu temu tak asi ani sem to nevlozim, uvidime

rosannar
27. máj 2010

evit...no tak ja ti dám môj e-mail a fotky mi budeš posielať

baby, vy ste na FB? ak áno, môžete mi dať vaše mená, popridávam si vás tam, ak môžem pravdaže 😅

rosannar
27. máj 2010

evit...no jedna baba bola aj na našom fore, čo kradla identitu a tie fotky mamičiek...preto sme aj my oktobrovky už v súkromnej téme 🙂

edita84
27. máj 2010

aj mne 🙂

evitkamalicka
27. máj 2010

aj my augustovky sme uz v sukromnej a aj septembrovky co mam Adamka sme v sukromnej

ros poslala som ti do IP kontakt na FB 😉

cukruska1920
27. máj 2010

Ahojte... ako dnes?

evitkamalicka
27. máj 2010

cukrus servus, dobre

edita84
27. máj 2010

AHoj cukru super 🙂

cukruska1920
27. máj 2010

vidim ze tu rozoberate sukromne temy,,,,my mame tiez ...mali sme verejnu a pisali tam baby co sa ich tema ani netykala a klamali...tak sa zalozila sukromna...

jeej...svieti mi 18tt 😵

rosannar
27. máj 2010

cukrus...ahoooj...no dneska zase upršane

rosannar
27. máj 2010

cukrus, si na FB? ak áno pošleš mi meno, rada by som si ťa pridala medzi mojich priateľov 😉

edita84
27. máj 2010

ros už ťa mám 🙂 super fotečky

rosannar
27. máj 2010

edit...dakujeeeeem.. 😉

edita84
27. máj 2010

inak čo robila tá babenka s tými nickmy jednoducho nechápem odkiaľ vedela zohnať toľko fotiek 😕 už som aj ja vymazala albumy len jeden som nechala aj ten ešte preriedim 😅

evitkamalicka
27. máj 2010

ja som nechala len ten bruskovy tam je len brusko a foto z ultrazvuku

cukruska1920
27. máj 2010

ja som dala vcera foto bruska do albumu...muz ma nakoniec odfotil z mobilom tak ak chcete tak kuk

rosannar
27. máj 2010

no ja som normálne nechápala, ked sa zistilo že tá baba je podvodníčka...rozprávala tak normálne, prirodzene,všetko ako my ostatné, ani by sa na to neprišlo, keby na iných témach nepísala uplne niečo iné