• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
vidim ze my zeny mame podobne napady...my sme planovali dat obom rodicom na vianoce ako posledny darcek po vsetkych praktickych veciach ako panvice, pulovre, kozmetika..obalku s listom ...nieco v duchu...."Ahoj babka a dedko. My sa este nepozname, ale ja som tvoje vnucatko....Pridem na svet vtedy a vtedy...uz sa na vas velmi tesim. " :slight_smile:
22. okt 2009 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak kurz prvej pomoci drobcom mam uspesne za sebou...maly Kevinko zacal opat dychat...aj zabehnutu guľku vypluvol :slight_smile: ale poviem vam nie je to lahke...trafit sa do sily masaze a silu vdychu a hlavne do spravneho tempa aby ste drobcovi neroztrhli plucka... bolo to velmi poucne , ale v ziadnom pripade to nechem zazit v realnom zivote...urcite by som spanikarila a nerobila to tak ako by bolo treba
22. okt 2009 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
meruska - viem ake je to smalymi zložite - ja som sice predýchavala s ambuvakom ale trochu som to babike prehnala ... to treba prax. a hlavne u deti je to o to ťažsie že skoro na každu váhu toi treba inak silno a inak velmi fukať...
22. okt 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte urcite vsetky smazilkujete tak drzim palce aby ste co najskor mali dve//
22. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babule :slight_smile:
evit to mi je luto ze si nespravila vodicak,z toho si nic nerob ani ja som na prvy krat nespravila :frowning2: a nic sa nestalo zato opravne boli este lepsie :wink:
lumi -tak drzim palce nech su // a verim tomu ze budu // :slight_smile:
kojzarik nesmut mna tiez volako zas mrcha nechce :frowning2:
22. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mima, som sa navtirala do jednej temy kde su cerstve tehule tak zistujem detaily o roznych príznakoch co mam...
22. okt 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to jelumi viac ako iste ze si tehu ,aspon mam taky tusak :wink:
22. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,,,,je tu niekto?
teraz som vas docitala,,,,uz sa to tu blizi k testovaniu,,,sa tesim na vase // :slight_smile:
kojzarik,,,drzim palce s tym zlcnikom,,,a nebud smutna, my sa tiez este nemozme snazit,,,
neboj, nebudes sama :wink:

,,,,inak k tomu "divnemu" krvacaniu,,,,ja by som v tom pripade frcala k dokymu,,,takto som totiz prisla o mimi :frowning2:

,,a ten vodicak,,,no aspon nie som sama, ktora upustila od soferovania po urobeni vodicaku,,,,ako som spoznala mm som akosi prestala soferovat,,,stale len on a mne bolo pohodlnejsie nechat sa vozit :grinning: , ale nie je to celkom dobre,,,teraz sa do toho opat dostavam a soferujem v noci, ked je menej aut,,,aby som nahodou niekoho nestretla :grinning:

evit,,,skoda toho cuvania,,,tiez mohol policajt oko prizmurit,,,ale nabuduce uz to bude v pohode. Inak to teraz musis opat robit aj testy, ci uz staci len jazdu-to cuvanie?
22. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snad mas dobrý tušák - ak to budu // tak si podaj športku :slight_smile:
22. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,,,mi ani nesnazilkujeme a ani tehu nie som,,,,a zeriem ako kyselina a najlepsie slane zajedam sladkym :grinning: ,,,,ale to sa uz tak ubezpecujem, ze uz mrcha je na zakrute,,,,tak snad o par dni pride
22. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mima,,,,a co mrcha zase neposlucha?,,,nerozbehla sa stale?,,,ci?
22. okt 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani ja som sa teraz tiez rozozrala ako kyselina :angry: to je asi tym ze budeme viacej veci na sebe nosit a maskovat tie nase speky :wink: pardon tie moje :slight_smile:
22. okt 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ach ako vam zavydim ze sa mozte v klude najest ja uz som sa poriadne nenajedla 3tyzdne a dnes som sa vazila tak uz mam 2kg dole
22. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mima,,,no ja tiez robim dostatocne zasoby na zimu :grinning: ,,,,,,ale sa cudujem ze mi nejde vaha hore pri tom co zdrvim,,,,len raz bude zlom a budem na slanej vode a suchom chlebe :grinning:
,,Aj ked by ma niekto na tyzden aj teraz vysadil niekde na opustenom ostrove, tak by som neumrela na podvyzivu :sweat_smile:
22. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani ono to bolo tak ze som nemala mrchu vyse roka,isli sme autom domov a z mm sme sa zhodli ze chceme obidvaja mimi a bolo to ozaj take ze ajon chce aj ja a tyzden na to mrcha prisla :astonished: co som bola az v soku ale aj rada ze bez nicoho dosla,vlastne asi nas pocula ze chceme druhe tak sa zjavila fakt ako zazrak,no potom som si myslela ze som tehu a nic :frowning2: a som tam kde pred tym,mrchy zase niet :wink:
22. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja jani prezila by som tiez bez stravy :grinning:
22. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kojzarik - neboj. dobehnes nás :slight_smile: už onedlho - pekne sa napapas - ked sa vyliečiš :slight_smile:
22. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kojzarik,,,ja ti velmi drzim palce, aby hlavne dobre dopadla operacia a nech ti rychlo ujde cas cakania,,,,poznam to, ked musis cakat a cakat a nijak to neovplyvnis ani cas neposunies,,,,,,,to je najhorsie ked aj ja som si uz moju hlavu nastavila na mimi, ze uz velmi chceme a budeme sa snazit s mm a potom do toho nieco pride a vsetko sa musi zastavit a cakat, kym bude znovu "povolene" snazit sa,,,,,,AAle bude dobre, to cakanie nam bude odmenene zdravuckym mimčom :slight_smile:
22. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kojzarik presne tak nebud smutna ty ich dobehnes vlastne my ich dobehneme :wink:
22. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mima,,,to je presne ten paradox,,,ked necakame mrchu, tak just pride a ked ju cakame, tak vtedy ako na potvoru nic,,,,,ja som zvedava, kedy mne pride, a vobec aky bude dlhy cyklus,,,hmmm
,,,a nechystas sa k dokymu, ze aby sa to nejak riesilo?,,,aby sa ti zobudil cyklus a ovulka ,,,atd...

inak,,,tu alchemilku ste tu tusim uz spominali, ze pijete caj,,,,,ale minule som vycitala aj FEMI kvapky na vajecniky,,,,a aj tu niektore baby ich spominali a chvalili ich,,,,je to prirodny extrakt,,,idem si ich skusit pozhanat a mozu sa pit cely cyklus
22. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vies ked sme chceli prve tak som tiez nemavala mrchu tak som pila alchemilku a mala som jedny homeo.tak teraz si to davam znova aby nabehla
22. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. idem tak narychlo precitat dozadu, nech som trochu v obraze co nove
22. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
22. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lumimi este sim musim asi tak 4-5 tyzdnov po operacii davat poror co zjem ale potom chladnicka tes sa :grinning:
22. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kojzarik :slight_smile: to ubehne ako voda :slight_smile:
22. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kojzarik, aj otec bol nedavno a veru pokusal uz skor...nevydrzal :slight_smile:
22. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ono asi aj tieto kvapky budu coso podobne
jani prvy krat o nich pocujem,no mozu bit dobre aj vies o niekom komu pomohli
katkariina a nestalo sa mu nic?
22. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pride mi to asi ako blbost- ale mozno tym ze netrpim nicím o com tam píšu okrem menštruačných bolesti - ale na to mam termofor.
22. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok