Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

cukruska1920
8. jún 2010

@ivanulienka81 hej... 2kg...aj to len teraz

ivanulienka81
8. jún 2010

evit, urcite pribera ako ma... 5kg urcite staci pre babo vratane placenty, plodovej vody a maminka jednoducho nepribera, iba babo rastie 😉
ja si chcem dovolit este pribrat max. 5kg ale uz potom ani o gram viac 😅

ivanulienka81
8. jún 2010

@cukruska1920 ja na doma vystuzenu alebo podprdu s kosticami ani nenosim... snad ti to rychlo prejde
a 2 kg je fajn 😉

evitkamalicka
8. jún 2010

ja nemam rada podprdy, takze doma nikdy nenosim iba von, ale aj to si obcas nedam 😅

cukruska1920
8. jún 2010

@ivanulienka81 no len duuufam ze to neni ten herpes ☹ no... tie 2kg som nabrala teraz za posledne dni...este v sobotu som sa merala a mala som povodnu vahu

ivanulienka81
8. jún 2010

bezne som ani ja na doma nenosievala, ale teraz cez tehu nosim take bezsvove.... a bez podprdy vonka by som sa hanbila... este pod sveter "bez" ano, ale pod tricko nie 😅

evitkamalicka
9. jún 2010

dobre ranko

rosannar
9. jún 2010

dobrééé ránko babulky....

jaaaj taký super budíček som mala...neuhádnete že aký......traktor....no som myslela že ma vystre ale aspon som vstala a nebola už unavená 😀

evitkamalicka
9. jún 2010

ros ahojky, paradny budicek 😀

rosannar
9. jún 2010

evit...ahoooj, no to bol...taká som bola prekvapená že čo to je, až po chvíli mi došlo že to malo zvuk ako traktor 😀

ivanulienka81
9. jún 2010

ahojte dievcata
mala by som robit, ale sa mi nechce 😅 tak ze reku poklabosim trocha

evitkamalicka
9. jún 2010

ivka na co robit? lenosit treba 😅

rosannar
9. jún 2010

iva...ahooooj...no ani mne sa poriadne nechce 😀 ale zajtra mám poradnu a v piatok dovolenku, takže dneska už mám piatok 😀

ivanulienka81
9. jún 2010

evit musim 😝
stale nieco odkladam, ze a zajtra spravim, uz sa to nakopilo...
ros, parada....

evitkamalicka
9. jún 2010

ivka vyhod vsetko von oknom a mas pokoj 😀 😀 😀

rosannar
9. jún 2010

iva...presne ako evitka hovorí, ale daj to susedovcom pred dvere, zaklop a skry sa ale napíš tam lístok že čo s tými vecami treba spraviť a kam vrátiť 😀

rosannar
9. jún 2010

iva...noo teším sa, lebo aj mužím ma dneska piatok, zajtra ide somnou do poradni a v piatok sa chceme ísť kupať...no ja sa možno len pozerať budem ale drahý sa určite riadne vyšantí.... 😀

rosannar
9. jún 2010

mužím je mužík 😀

ivanulienka81
9. jún 2010

najradsej by tom tak upratovala... ale nemozem 😀

janirea
9. jún 2010

caute dievcata,
dnes je asi taky den,,,ani mne sa nic nechce,,,a mala by som nieco robit,,,,ale šef je preč , takze myš ma veget, ked kocur nie je doma 😀

evitkamalicka
9. jún 2010

jani ahoj

rosannar
9. jún 2010

jani...ahooooj....

jaaaaj baby keby ste vedeli, ako mi je teplo a ako som celá polepená a ešte skoro 2 hodiny v práci...no hrúúúza

cukruska1920
9. jún 2010

Ahojte....vonku je smrrrrt...som prisla mokra jak keby som sa kupala 😝

evitkamalicka
9. jún 2010

cukrus ja ani nos nevystrcim skor ako vecer

janirea
9. jún 2010

ros,,,ja posuvam cas ako len mozem,,,,,najradsej by som uz vypadla domov, ale neda sa ,,,,teplo je aj u nas riadne

boze baby, ked pozeram na tie vase tt,,,uz to mate za par,,,o chvilu rodite

cukruska1920
9. jún 2010

evit...no ja som musela...bola som na hematologii...uz mam injekcie

janirea
9. jún 2010

cukrus,,,tak co ti predpisala na hematke?

evitkamalicka
9. jún 2010

mna caka ten tepelny zabijak zajtra kedze mam poradnu, ale snad v tom najvacsom teple uz budem doma

janirea
9. jún 2010

,,,a ja v tom buse, ked pojdem domov asi skapem,,,,tam bude tak horuco,,,fuj

rosannar
9. jún 2010

cukrus...ahoooooj, ja som na tom tak isto ale v piatok sa chcem ísť kupať tak sa tešííím 😀

janirea...no ja som na tom presne tak ako ty...lepím sa o stôl a keby ma hodili o stenu tak tam zostanem prilepená 😀