Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

cukruska1920
9. jún 2010

ros...aj ja sa chystam..len cakam kedy daju krstni do prevadzky bazen 😀

rosannar
9. jún 2010

jani...no tak to ti teraz fakt nezávidím...ešte že ja môžem ísť aj pešo ale je to aj tak strašné...ešte som si bola aj nakupiť tak mám toho dosť zo sebou, ale mám aj mrazené prsia tak si ich možno dám pod tričko a pôjdem pekne spokojne 😀

rosannar
9. jún 2010

cukrus...my by sme chceli ísť do štúrova, mne asi doktorka velmi kupanie neodporučí ale na pár minút tam môžem vliezť a potom si budem aspon nožičku močiť...lepšie ako byť v práci

janirea
9. jún 2010

ros 😀

evitkamalicka
9. jún 2010

my sa chystame cez vikend do Nitry, tak som zvedava ako prezijem v tom teple

rosannar
9. jún 2010

jaaaj baby, už chcem sprchu, toto sa fakt nedá vydržať

cukruska1920
9. jún 2010

ros..no ved prave.. mne tiez zakazali kupat sa na verejnych kupaliskach...kvoli infekcii a tak...

evit...a co idete?

rosannar
9. jún 2010

cukrus...no ale hádam mi pár minút nezaškodí, ak sa potom dám pod sprchu 🙂

evitkamalicka
9. jún 2010

cukrus len tak s muzikom troska si vyrazit do Mlynov kuknut ci nam nieco nepadne do oka, chcela by som aby si kupil nejake lahke nohavice bo sa furt pari v tych rifliskach, na nejaky obed, aj to troska treba....Adamka nechame u svokry, lebo ho nechcem trepat do toho tepla

cukruska1920
9. jún 2010

@evitkamalicka ja som si kupila dobre gate v Mlynoch na 3 poschodi v MA-MA ... take lanove, lahke... a mali ich zlacnene

evitkamalicka
9. jún 2010

@cukruska1920 ja gate mam letne este z tehu s Adamkom, len muzovi chcem, lebo oni maju v robote zakazane kratasy, mozu mat len dlhe nohavice a v rifliach sa parit v tomto teple nic moc

evitkamalicka
9. jún 2010

a este chcem Olimu kupit nejake prekladacie kosielky

cukruska1920
9. jún 2010

@evitkamalicka aha... ja ze ty chces... pre maleho behni do PREDETI tam maju teraz zlavy...a hned na zaciatku pri vchode maju take kosielky za 3.40 tusim

rosannar
9. jún 2010

ja sa chystám zajtra po poradni kupiť si nejaké traťasy ale tenké a také dobre vzdušné, tak hádam nejaké nájdem... 😅

cukruska1920
9. jún 2010

ros...zajtra mas poradnu? aj ti bude robit sono? hadam sa ti drobcek ukaze

evitkamalicka
9. jún 2010

@cukruska1920 ano bude mi robit aj ten druhy velky utz co sa robi v 30tt, takze bude krpca merat od hlavy po paty a dufam, ze mi povie aj kolko vazi

evitkamalicka
9. jún 2010

sakra az teraz citam, ze to si pisala ros 😀

rosannar
9. jún 2010

cukrus...nooo mám a už sa tešíím lebo ide somnou aj mm 😉, takže ak sa ukáže drobec tak to budeme vidieť spolu a dúfam, že sa ukáže 😀 musí, lebo som straaaaašne nedočkavá...
jaaaaj a vravela som, že včera ked som kukala telku tak som cítila že drobec kopká tak som si dala ruku na bruško a prvýkrát som ho cítila...bol to super pocit, no ale potom večer zmenil smer a kopla ma dovnútra, asi zase skúmal moje orgány 😀

rosannar
9. jún 2010

evit...nevadíííí, aspon vieme už aj o tebe čo ti bude robiť 😀

evitkamalicka
9. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
9. jún 2010

@evitkamalicka neva...aspon si sa pochvalila aj sama ked sa ta uz nepytame 😀

@rosannar tak hadam sa ukaze... moj dnes tiez nejak harasi...

rosannar
9. jún 2010

cukrus....nooo bola by som rada...ja sa aj nadopujem kávou, kolou a ešte aj čokoládu si dám a potom sa tak pootáča aby mu aspon nachvílku ten pindúr bolo vidno 😀

evitkamalicka
9. jún 2010

no nic idem sa vyvalit do spalne, tam je fajny chladok a citat casopis kym maly vstane

cukruska1920
9. jún 2010

@rosannar kavu nie...to babo uspis.... no mojmu musel nejak extra trcat ten pindur ked mi to doktor s takou istotou povedal

rosannar
9. jún 2010

cukrus...no uvidím, aspon sa nadopujem colou 😀 .... ale teším sa... 🙂

rosannar
9. jún 2010

babyyyyy, už nám padla...jaaaaj konečne, a ideme si spraviť predlžený víkend...sa teším ako malé dieťa...zajtra sa vám potom večer ozvem že čo sa udialo na poradni a tak...držte palčeky aby sme sa dozvedeli, že nám drobec tak krvopotne tají a aby nás čakal nie s otvorenou náručou ale s otvorenými nôžkami 😀 😅 tak sa majte krááásne a zajtra... 😉

cukruska1920
10. jún 2010

Halo..dnes tu este nikto nebol? 😕

evitkamalicka
10. jún 2010

ahojte, tak som doma z poradne, stale +5kg a to je maly podla dnesneho sona o tyzden vacsi a vazi 1809g takze ja som zrejme este nepribrala nic a vsetku vahu ma maly, plodova voda, placenta, krv.....poloha KP.....mam malo zeleza tak som vyfasovala Sorbifer

cukruska1920
10. jún 2010

evit...tak super... maly ma uz peknu vahu.... 😉 ja som +1 kg zatial... ja som si dnes pichla sama injekciu a na prvykrat 😕

evitkamalicka
10. jún 2010

ja by si sama nic nepichla ani za svet, nenavidim injekcie 😅