• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
Caute kocky,

tak priavam aj ja dobru spravu - bola som teraz u doktorky a tehu je potvrdene, bublinku som videla, je tam kde ma byt a ma 4mm zatial. :slight_smile: Drobca este nebolo vidiet, ale tak o dva tyzdne mam prist, tak snad uz bude aj srdiecko. :slight_smile: Tak sa vytesujem.
14. jún 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rako kocky :slight_smile:
djef, lucy_lu gratulujem k // :wink: . ja mam dnes volno a tu sa tiez schladilo tak sa da existovat, tie horucavy boli uz neunosne, hlavne u nas v robote, som rozmyslala sa hodit na pn lebo to sa nedalo a pritom stale stat ma islo vystriet, ale teraz je prijemne, len keby tolko neprsalo :frowning2:
14. jún 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy super gratulácia :slight_smile:
u nás je zas teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy parada
14. jún 2010 o 08:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijefcatko gratulujem k //
velmi sa tesim ze pribudli nove tehule :slight_smile:
14. jún 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy.... :wink: ....super....

na nas sa vali burka.....ale riadna..... :confused:
14. jún 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcence, dakujem :slight_smile:

Uz teraz sa neviem dockat tej kontroly o dva tyzdne.. :slight_smile:

Ako ste vikendovali? Inak, aj u nas bola teraz rano strasna prietrz a v sobotu straaaasna burka a vietor.
14. jún 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....vonku je fajnovo...konecne sa da dychat
14. jún 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 ahojky, veru aj ja sa vytesujem z pocasia, po porode mi to uz bude jedno, ale dovtedy nech je co najchladnejsie
14. jún 2010 o 10:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj ja som hovorila... ja idem skapat v tom horku.... zaluzie pozatahovane, ventilator na plne a potim sa aj tak jak hovado
14. jún 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som si objednala letne tehu saty, sice ja a saty to nejde moc dokopy, ale tak kaslem na to, nebudem sa parit :sweat_smile:
14. jún 2010 o 10:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 u nas taky tak, az na to ze ten ventilator musim mat furt nejakym inym smerom, aby nefukalo moc na maleho
14. jún 2010 o 10:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze sak ty zachvilu rodis..to riadne uteka
14. jún 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru zajtra nabehne 33tt :sweat_smile:
14. jún 2010 o 10:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy, gratulujem, ja som dopadla o čosi horšie, idem k dokymu až budúcu stredu a to môžem byť rada, lebo normálne vyšetruje tehule až od 11-12 tt... :frowning2:
14. jún 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dijef skor sa ti ani neoplati ist, aspon uz mozno budes vidiet srdiecko :dizzy_face:
14. jún 2010 o 10:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrééé ránko babulky....taaaaak dávno som tu nebola a toľko sa tu toho zmenilo....

dijefcatko...gratulujeeem to je super spráávička...

lucy...neboj, nabudúce to bude super pocit, ked budeš počuť to srdiečko..je to niečo neuveriteľné :wink:

my sme sa boli v piatok kúpať a bolo super, našli sme si aj lehátko, takže sme nemuseli sedieť na zemi..no a potom aj v nedelu sme boli s mojimi rodičmi a segrou, tak bolo super...lenže tie komáre boli neznesiteľné...tak som doštípaná, že to je strašné....aj u nas sa ráno tak trošku rozhrmelo, aj prškalo ale príjemne zchladilo vzduch :wink: ...
bola som teraz ráno aj na tom glukozovom teste a som rada že to mám za sebou, dúfam, že výsledky budú dobré....
14. jún 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros servus
14. jún 2010 o 10:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dijefcatko jeeeeeeej gratulacia velika :slight_smile:
14. jún 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit...ahoooooj :wink:
14. jún 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne sa tesim ako dnes poobede pojdeme vonku na lepsi vzduch ked sa ochladilo
14. jún 2010 o 10:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka aj jaaaa...som uz dva dni vonku nebola...len vecer na balkone
14. jún 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 my sme boli v sobotu v Nitre to bol des v tom teple a vcera som ani nos nevystrcila, az vecer na balkon tak ako ty :grinning:
14. jún 2010 o 10:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka a co si mi kupila? :slight_smile:
14. jún 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim sa schyluje na burku... taky vetrisko sa spustil
14. jún 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 jaaj tebe nic, zabudla som na teba :grinning: :grinning: :grinning: ....ale muzovi nohavky, tricko, Adamkovi nohavky, bundicku a Olimu tie prekladacie kosielky a sebe makovy prd, kupila som si potom len v tescu dve tielka....zbytocne budem teraz na ten mesiac a pol sebe kupovat nejake veci, ked to uz potom po porode nevynosim, kedze brusko pojde prec, ale potom sa rozsupnem ked sa dam troska dokopy :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2010 o 10:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrus...u nas je to také čudné, z jedného okna dobre že slnko nesvieti a z druhého je tak zamračené ako keby chcelo liat :grinning:
14. jún 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka no pekneee od teba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a tie kosielky si kupila v tych mlynoch ako som ti hovorila?
14. jún 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas nesvieti a prijemne pofukuje, je fajne

@cukruska1920 ano v Mlynoch v Pre deti
14. jún 2010 o 10:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka a este mali na ne akciu?
14. jún 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok