• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

22. septembra 2010 
sophie v byte :grinning: vo veľkej krabici :grinning:
14. jún 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhmmmm...tak uz som videla hocico, ale domaceho milacika takehoto druhu som este nem..... :sweat_smile: .....ale sak aspon vajka budu nie?...popripade dobra polievka.. :grinning:
14. jún 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to neee o týždeň alebo dva pôjdu späť ved také veľké by sme nemali kde dať :slight_smile:
14. jún 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj....chapem...tak takto sme prebyvavali aj my sliepky, ked este babka chovala...len my sme ich mali aj 30 v krabici......to bolo hluku a piskotu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sophie ani nehovor večer sa jedno rozčulovalo a nevedeli sme od neho zaspať ale potom sme ich dali do menšej krabice a bol kľud :slight_smile:
15. jún 2010 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko dievčatá, tak dnes opäť škaredý deň :unamused: prajem vám teda aspoň úsmevy na tváričkách :dizzy_face:
15. jún 2010 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dijef u nás svieti slniečko a dúfam že aj bude lebo sa chystáme s kamoškou trocha von aby sa detičky vyblánili :slight_smile:
15. jún 2010 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, u nas to asi nevyjde, ale neva, ja mam teraz slniecko v dusi :dizzy_face: a dnes si beriem prvykrat auto sama, tak drzte palce :slight_smile:
15. jún 2010 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj to budeš prvý krát šoférovať sama? dávaj na vás pozor
15. jún 2010 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie, to len tu v BB som isla prvykrat sama v piatok, inak jazdim, nemam problem. len z tejto hustej premavky mam strach, ale len kym sa dostanem do auta, potom je to uz pohoda. ja sa nebojim soferovat, ja sa bojim druhych ludi, lebo jazdia ako besni :angry: ale mm ma pravdu, budem teraz mozno po doktoroch chodit a bude mi jednoduchsie autom, co ak by mi bolo v buse zle. tak hadam nic nevyparatim. aj s drobcom potom budem musiet soferovat, tak nech som skoro profik :grinning:
15. jún 2010 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne tý šoféri okolo toho sa bojím aj ja, inak aj ja ked som bola tehu som jazdila jak blázon a po pôrode nič ani som do auta nesadla len ked som musela ked som mohla tak som šla kočíkom alebo teraz už pešikujeme ale od septembra sadám späť do auta :grinning:
15. jún 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm by ma este na auto asi nenahovoril, ale ked si predstavim horucavu v buse a upotenych ludi, tak ma natahuje uz teraz... to by ma asi zabilo. :confounded:
15. jún 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej je to hrôza ten bus :rolling_eyes:
15. jún 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobréé ránko babulky...
edit...no tie kurence ked spomínaš...raz som prišla domov z práce a ocino mi vola po ceste domov, že aby som sa nezľakla ked vôjdem do kupelky, lebo sú tam sliepočky...no a ja že si robí srandu ako vždy a vôjdem do kupelky a tam fakt boli sliepky ale také už väčšie, akože také na odstrel :grinning: ...
15. jún 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobréé ránko babulky...
edit...no tie kurence ked spomínaš...raz som prišla domov z práce a ocino mi vola po ceste domov, že aby som sa nezľakla ked vôjdem do kupelky, lebo sú tam sliepočky...no a ja že si robí srandu ako vždy a vôjdem do kupelky a tam fakt boli sliepky ale také už väčšie, akože také na odstrel :grinning: ...
15. jún 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros to môj dedo zvykol kupovať kačky ešte živé a dával ich do garáže a raz som ich skoro pustila von juj ten bol naštvaný :grinning:
15. jún 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit...no len my bývame v činžiaku a to že sme mali v kupelke kurence ma prekvapilo :grinning:
15. jún 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ros to hej :slight_smile: no idem s malou von krásny deň prajem :slight_smile:
15. jún 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
edit....tak ti pekne užite dník :wink:
15. jún 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
my sme akurat prisli z vonka, boli sme hned rano kym nebolo tak teplo....dnes 33tt :dizzy_face:
15. jún 2010 o 08:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.... dnes to zase vyzera na poriadne teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: pojdem z domu trochu skor na poradnu a este sa pomotam po meste...sa mi nechce byt doma
15. jún 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 ale az take teplo nebude, ma byt 24 v tieni....zajtra bude chladnejsie
15. jún 2010 o 09:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit....dobréé ránko....no ja ked som ráno šla do práce, tak mi normálne bola zima :wink:

cukrus....ahooooj, taaak ty máš dneska ten velký utzv...tak si to pekne uži :wink:
15. jún 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola s Adamkom na prechadzke rano o 7:45 len v kratasoch, tielku a slapkach
15. jún 2010 o 09:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka aj to je pre mna dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baby aj vy mate tolko komarov? ja som cela dostipana a to mame sietku

@rosannar nooo...mam...len dufam ze budu len pozitivne spravy
15. jún 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nemame sietky, ani to nechceme....komarov sme videli len troch a ako sa ochladilo tak vobec
15. jún 2010 o 09:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cukruska1920 ...nooo máme, aj ja som celá došptípaná, ale ja sa snažím nezapalovať svetlo len ak musím... :grinning:
15. jún 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. jún 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za mnou idu tie hnusoby ako vcely na med.... nechapem ako im moze chutit moja krv ked este aj injekcie do seba pcham :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jún 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas teraz na mna vobec nejdu a to inokedy som bola prave ja ta najlepsia obet :grinning:
15. jún 2010 o 09:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi im nechuti zelezo co do seba pcham :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2010 o 09:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok