Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
22. okt 2009

mima,,,presne tak, dolezite je, ze ako sa citime,,,,,
len vies, ono niekedy sa tak pozastavim, ze keby som uz mala jedno mimčo tak by som bola asi kludnejsia,,,,predsa tam uz je potom trosku taky tlak, ze kedy to vsetko stihnem a ci vobec stihnem,,,,,no a potom taketo myslienky zahaniam radsej 🙂

mima286
22. okt 2009

no ta 15 rocna ma teda neprekvapuje

kojzarik
22. okt 2009

no jasne ze v dobrom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mima286
22. okt 2009

jani uvidis budes mat aj dve ver mi 😉

kojzarik
22. okt 2009

jani len aby to neboli naraz aj 3 😀

mima286
22. okt 2009

😀 😀 😀

janirea
22. okt 2009

no tak to skoda reci nad takymi pripadmi,,,,zivot gombicka,,,jedno dieta tam, jedno tam 🙄

janirea
22. okt 2009

myslela som tu ciganku

mima286
22. okt 2009

jani verim tomu ze vsetky sme na nu mysleli 😉

iron
22. okt 2009

Ahojte...no pozeram ze aka fasa tema...ze sa uplne hodi aj mne. my sa tiez snazime, ale svina hormony nedovolia...

janirea
22. okt 2009

inak ja by som brala aj dvojicky 🙂 ,,,,,ale aj jedno uplne zdravucke bude uplne stacit 🙂
,,ajked v rodine mame trojicky,,,,a to dve dievcata jednovajecne a treti bol chlapec, ktory vyfasoval jedno vajicko 🙂 ,,,,,,,,baby sa podobaju uplne a su na mamu a chlapec je uplne odlisny a podoba sa na otca 🙂

katkariina
22. okt 2009

jani celkovo si myslim, ze ten tred je nejak tak okolo 30 prve teraz mat

ale je to pravda, ze ked uz 1 mas "v rukave" je to trosku ine. asi preto aj my teraz pri tom druhom to snazenie zaciname tak pozvolna....

katkariina
22. okt 2009

jani tak to teda ozaj mozu byt dvojicky 🙂

kojzarik
22. okt 2009

jani tak my mame v rodine 3 dvojcata a aj na muzovej strane sa narodili jedny 😅

mima286
22. okt 2009

no jani tak sme sa a ni moc nemylili

janirea
22. okt 2009

ahoj iron,,,,ta obdivujem, ze ste sa uz pustili do druheho mimča, ked Ninka ma este len 7 mesiacov,,,ale drzim palceky, aby sa podarilo cim skor a hormony sa ukludnili

iron
22. okt 2009

Vy takto ze rovno dve naraz...No ako vychovame, postarame sa, ale radsej uprodnostnim jedno...esteze u nas nie su ziadne dvojicky.

janirea
22. okt 2009

joj baby dajte pokoj,,,,,tri deturence naraz,,,,,,fuuuha, no neviem, neviem 😀
kojzarik,,,no ty to mas tiez nahnute s tymi trojickami 😀

iron
22. okt 2009

Janirea...to vies....nechcem mat medzi nimi velky rozdiel a potom si len uzivat radosti a strasti materstva. A ked budu vacsie, tak sa spolu pekne vyhraju..a tak. My doma mame medzi bratom mensi rozdiel a bolo to super detstvo. Rodicia to zvladli aj ked vraveli ze niekedy mali chut nas zastrelit... 😀

mima286
22. okt 2009

no kojzarik tak aj tebe prajeme .............. 😉

janirea
22. okt 2009

katka,,,presne tak, ked je jedno uz "v rukave" tak potom je to take volnejsie,,,a aj ked sa nedari, tak toho jedneho anjelika mas, ktory ta rozveseli

mima286
22. okt 2009

ja som chcela za to odstup trosku vacsi aby mi pomahal s babom co bude lebo si strasne praje surodenca

kojzarik
22. okt 2009

jani no keby som otehotnela tento mesiac tak by tam aj bola sanca asi 60 % kedze mam tento mesiac 3 vajicka ( a neberiem ziadne lieky)

mima pri malom si tiez mysleli ze su tam dve mala som hrozne velke brucho na zaciatku 4 mesiaca som vyzerala ako by som bola uz v 8 mesiaci....akoze ja by som aj prijala 😀

mima286
22. okt 2009

ja tomu verim ze kazda z nas urcite bude tehulka ktora je v tejto teme 😉 a prajem vam to vsetkym 😉

janirea
22. okt 2009

iron,,,tak to mas pravdu,,,,a ja som jedinacik,,,a moji rodicia ma chceli straaasne vela krat predat "koškárovi"alebo aj zadarmo dat ,,,,to bol strasiak pre mna 😀 😀 ,,,,,som si na to akurat spomenula 😀 😀

janirea
22. okt 2009

kojzarik,,,,tak sup, sup dat do poriadku ten bolavy zlcnik,,,,,a uz potom len snazilkovat 🙂

iron
22. okt 2009

Ale jasne ze budeme....teda baby, neviem vy asi mate problem s otehotnenim, alebo neviem ako. Ci skusate prirodzene ...necitala som dozadu.
Ja este kojim, takze u mna to je blokovane tym,..ale su pripady ked sa to podarilo, takze uvidime. Nechame sa prekvapit...

janirea
22. okt 2009

aj ja verim ze kazda z nas bude onedlho tehulka,,,treba len pozitivne mysliet a vsetko dobre dopadne a koncom leta-alebo zac. jesene kocikujeme 🙂

kojzarik
22. okt 2009

jani este musim pockat kym pride na mna rad , som bola rada ze vobec ma suchli aspom na toho 19.11 (odoperovat) inak ma chceli vziat az polovici decembra

katkariina
22. okt 2009

tiez dufam, ze tuto temu coskoro premenujeme na nejaku tehulkovsku 😉

ale aj by som chcela, aby nam to teraz vyslo. v novembri mame vyrocie svadby, to by bol pekny darcek. a trosku sa aj bojim toho leta s velkym bruchom...