Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

kojzarik
22. okt 2009

no a ja si prosim jedno babatko z nebicka , viem ze sa na mna pozera a usmieva sa a caka kedy bude jeho cas , tak si prosim dievcatko nech sa splni najtajnejsie zelanie mojmu manzelovi ....mne postaci aj chlapcek ja som skromnejsia 😀 a taktiez prosim deticky aj pre vas vsetky

mima286
22. okt 2009

babule ja sa s vami lucim lebo sme boli v BA a som ako keby ma po hlave uderili,otapena
dobru noc vam vsetkym prajem 😔

kojzarik
22. okt 2009

mima dobru noc

idem uz aj ja zase ma zacina pokusat zlcnik tak papa a dobru noc

katkariina
22. okt 2009

ja uz som tu vlastne ani neni

bru

janirea
22. okt 2009

aj ja prcham,,,aj ked sa mi tu s vami dobre pise.
zajtra vas asi nestihnem, idem na sluzobku,,,tak asi az potom v pondelok.
tak snazilkujte, oddychujte a prijemny vikend

evitkamalicka
23. okt 2009

dobre ranecko krasavicky

ludka_r
23. okt 2009

Ahojte,

ste sa teda riadne rozpísali včera večer... 😀 Som Vás čítala len tak úplne zbežne...
Kojzarik, neboj sa, nie si najmladšia... Ja budem mať 25 ešte len v apríly. A to už jedno dieťa mám 😀 Veľa ľudí si myslí, že som mala Vilka veľmi skoro, ale čo, keď som to tak chcela. Som takto oveľa spokojná... Ale najhoršie je, že mi veľa ľudí háda 16 rokov, tak sa len pohoršujú, že decko má decko. ☹ Je to dosť nepríjemné, nemám to rada.
Inak, aj ja by som veľmi rada chcela dvojičky, akosi po tom túžim už niekoľko rokov. Len je veľká škoda, že ja v rodine nikoho takého nemám....No čo, len nech sú aj jednotlivo, ale zdravučké...

evitkamalicka
23. okt 2009

lumi uz si robila?

meruska
23. okt 2009

aj ja by som prijala dvojicky, najme ak by bolo roznych pohlavi 🙂 moj svokor je z dvojiciek chlapcov a ma aj sestry dvojicky,. takye sanca tam je ....ale mojmu muzikovi sa takyto napad nepaci....vraj vsetko musi ist pekne poporiadku 🙂 ..naprv chlapcek, aby potom ochranil svoju malu sestricku

lilix
23. okt 2009

caute babule.
s dvojickami nestraste, ja by som vam ich velmi rada prenechala. 😀 moj starky bol z dvojiciek, a priatel ma tiez v rodine dvojicky.
ked mne sa nedari splodit ani jedno, nie to este dve ☹

evitkamalicka
23. okt 2009

ja by som dvojicky velmi nechcela

eviq
23. okt 2009

ahojte, dlhsie som tu nebola, tak neviem, aky je stav so snazilkami 🙂

dnes rano som si robila test a po 4 minutach som mala dve ciarky, ale druhu velmi slabu, ked som test nechala dlhsie - ale to uz navod neodporucal - tak ta druha ciarka este trosku zosilnela....myslite ze uz to je? alebo plany poplach?

evitkamalicka
23. okt 2009

eviq aj ked je ciarocka slaba, tak je test pozitivny.....daj foto do albumu

lilix
23. okt 2009

ahoj eviq, no toto! supeeeeer, podla mna si tehu. a kedy mala prist mrcha a neprisla? aky test? ako sa citis - priznaky?
baby tehule berte ma so sebou, ja uz nechcem byt snazilka!!

eviq
23. okt 2009

no testik uz je v koši vyhodený, ale pre istotu ho potom zopakujem o par dni a dam aj foto 😉

mrcha este len ma prist v utorok, robila som ho dost skoro, je to Mamatest, sice sa na nom pise ze uz o 5 dni po pohlavnom styku odhali tehu, ale nie je to tak, u mna ukazal az dnes po nejakych 11 dnoch po ovulacii, priznaky momentalne nemam ziadne, ale je sranda ze som ich mala kratko po ovulacii, hnusnu chut v ustach, v praci na porade som odpadla a kedze sme mali 5. vyrocie svadby a manzel ma pozval na veceru, tak som ju celu este v restike vyvracala 😀

lilix my sme to robili tak ze som si vypocitala datum ovulky a snazilkovali sme sa sa 4 a 2 dni pred a v den ovulky (potom uz sme nevladali 😀 )...este sa tesim len tisko, lebo nemusi to vyjst a ani babo sa nemusi urdzat o tom uz viem tiez svoje....

meruska
23. okt 2009

eviq....jeeej tisko ti zavidim, ale samozrejme ze sa s tebou urcite vsetky tesime...podla mna // su iste ze to vyslo

eviq
23. okt 2009

dakujem meruska a drzim ti palce 🙂

kojzarik
23. okt 2009

evig aj ja gratulujem ( potichucku)

inac ahojte

eviq
23. okt 2009

ahoj a dakujem kojzarik 🙂

evitkamalicka
23. okt 2009

servus kojzarik

kojzarik
23. okt 2009

evitka ahoj ako sa mas nerobila si si este tesz?
avig nemas zaco , aspom nam budes potom posielat tehu virusiky

evitkamalicka
23. okt 2009

dostala som chut na jablkovo-orechovu strudlu tak idem upiect

kojzarik
23. okt 2009

mnam dala by som si ,lenze ja v sebe neudrzim ani detsku vizivu ☹

evitkamalicka
23. okt 2009

lumi uz isto dakde oslavuje // 🙂

ludka_r
23. okt 2009

Eviq, to máš už jasné... Keď si to robila ešte pred mrchou. Vidíš, ja som si vyše týždňa po meškaní a aj tak bola veľmi slabučká, tekže som si stále neni istá....
Paráda, len nech nás čo najviac pribúda.
Lilix, ak sa ti podarí splodiť dvojičky, vymením 😉

evitkamalicka
23. okt 2009

ludka a odvtedy si uz test nerobila?

ludka_r
23. okt 2009

nie, evitka, nerobila.. Som síce na pochybnostiach trochu, ale ja tomu testu verím... Šak už v utorok zistím. Robím to aj preto tak, lebo pri prvom tehu som mala ešte oveľa slabšiu čiaročku a bola som už vtedy tak v 5-6tt. Ja mám možno málo hormónov,alebo čo... 🙂

meruska
23. okt 2009

ajojte, rano som si merala teplotu a bola stale nizka 36,4, ale cez den ma zacalo boliet v bodbrusku..tak hned ako som prisla domov som si merala teplotu zas a uz mam 37,3... moze byt ze nastala ovulka?... alebo cez den merania su ovplyvnene dejom okolo mna a mam si zas merat az rano? ..kazdopadne dnes sa zasa snazime 🙂

evitkamalicka
23. okt 2009

meruska treba si zmerat zas az rano, lebo cez den je teplota vzdy vyssia

meruska
23. okt 2009

vdaka, ale aj tak budem tajne dufat ze uz nastala 🙂