Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

mima286
26. okt 2009

a mozno bolo by dobre ostat tehu a mozno vsetko samo vymizne,no naozaj ti neviem poradit jedine popozerat na nete ci nieco nenajdes a babatku si myslim ze by to nemalo uskodit 😉

kojzarik
26. okt 2009

vtacatko behni ku gyn. a on ti da na to tabletky , ja som to mala ked som bola 9 mesiac tehotna. ja som si ich musela vkladat dnu 5 vecerov po sebe a od vtedy mam klud klop klop klop

mima286
26. okt 2009

ahoj kojzarik ja som si myslela ze spis kedze vcera si sa nevyspala

kojzarik
26. okt 2009

ani nie akosi sa mi nechce som spala do obeda do 11 od pol7 , mali ma nechal vyspat , len som mu na stol nachistala rozky a caj a bol spokojny , este ze si vystaci sam xixi. prebalil sa sam , teda prebalil rozbalil a cikal na nocnik , ale bola som mu kupit vacsi aj bundicku ...kuk album pridala som foto

mima286
26. okt 2009

bunda je pekna a nocnik nema chybu,pekne 😉 ja mam tiez takeho ze ked mi je volaco a chcem si polezat alebo rano pospat taksa pekne zahra alebo pozera rozpravku,no co mame super deti 🙂

kojzarik
26. okt 2009

veru su perfektne nase deti este ze ich mame inak by bol moj zivot prazdny ..dakujem bunda bola v akcii ze 8,32 eura skoro mi oci vypadli ked som zbadala cenu a nocnik stal 4,80eura tiez nebol drahy

mima286
26. okt 2009

to bol super nakup

kojzarik
26. okt 2009

no veru aj ja som bola prekvapena ze akola cno som nakupila ....este mu treba zimne topanky alebo cizmicky , este som sa nerozhodla ze co mu bude lepsie.... v sobotu ma oslavu narodenin tak to ma take nneskore darceky k narodeninkam

mima286
26. okt 2009

ja mam radsej cizmycky pre maleho ale kazdemu sa ine lubi,bude fesak 😉

mima286
26. okt 2009

idem uz spat lebo sa mi oci uz zatvaraju ahoj a dobru noc 🙂

kojzarik
26. okt 2009

aj ja som radsej cizmicky , len ci mu nebude v nich este lietat nozicka ...dakujem , aj tvoj je fesak

kojzarik
26. okt 2009

ahoj dobru noc , akurat som ti aj ja chcela napisat ze ide uz spat akosi ma uz zacina lamat na spanok tak dobru noc vsetkym

evitkamalicka
27. okt 2009

krasne dobre ranko 🙂

rosannar
27. okt 2009

krásne ránko....v nedelu som dopapala poslednú tabletku a už od budúceho týždňa sa začíname naozaj snažilkovať... 😀

evitkamalicka
27. okt 2009

rosannar drzim palce

cukruska1920
27. okt 2009

Ahojte...kde ste vsetky?

meruska
27. okt 2009

pekny dnik..tu som 🙂

cukruska1920
27. okt 2009

ahoj merus...ako dneska?

meruska
27. okt 2009

dnes teplota padla dolu...teda cakam kedy vyskoci...ovu podla vsetkeho este nebola 🙂..moj muzik je teraz taky stastny...tak pravidelne keksikujeme.... 😉

cukruska1920
27. okt 2009

merus...hej? mi sme vcera po dvoch tyzdnoch.... ale to asi zato ze nesnazime tak to netlacime 😀 a z coho je tvoj muzicek taky stastny?

evitkamalicka
27. okt 2009

meruska tak len pekne snazilkujte

meruska
27. okt 2009

je stastny ze tak pravidelne keksikujeme, doteraz ak sme nestihali, pripadne prisli neskoro domov, tak sme si povedali ze aj zajtra je den...a teraz nie 🙂 matika nepusti 🙂 kazdy druhy den .....

meruska
27. okt 2009

moj muzik ma predstavu ze ked on sa rozhodol ze sa to podari tento mesiac, ze sa to i ozaj podari... chce mat totiz maleho "levika" 🙂 lebo niekde vycital ze k menu Timko, ktore sme si vybrali sa hodi toto znamenie...chapete? .....tak snazillkujeme 🙂 ale na druhej strane sa mi to paci..tak sa o mna tento mesiac stara...ci nieco citim, ze co a ako som spozorovala....🙂 proste veri tomu, a trosku i ja, ze by sa to mohlo podarit i na prvu supu...

cukruska1920
27. okt 2009

merus...tak to je super ze sa tvoj muz k tomu tak stavia... mi sme tiez kazdy druhy den a ked sme to tak zacali praktizovat tak na druhy cyklus to vyslo 😉 drzim paĺce

meruska
27. okt 2009

vdaka

evitkamalicka
27. okt 2009

ja sa chystam v piatok alebo v sobotu testovat

cukruska1920
27. okt 2009

evit... a nechces uz teraz? hehe...budem ta pokusat 😅

evitkamalicka
27. okt 2009

cukrus este nie, este je cas

cukruska1920
27. okt 2009

ktory si DPO?

evitkamalicka
27. okt 2009

cukruska ovulka bola az 23DC takze som len 8DPO