Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

tatulienka
22. jún 2009

ahojte...ja by som sa chcela pridat...zacneme najskor tiez asi od septembra,lebo vcera som sa vratila z nemocnice,kde ma cistili po potrate a doktor mi povedal,ze by som nemala otehotniet min. 3 mesiace...

slibby
22. jún 2009

vitam nove tvare. ja este beriem HAK, mam este do augusta a potom zacnem brat kys.listovu

hadassah
23. jún 2009

ahojte, ja tiež ešte v auguste doberiem HAK a potom už ideme na to. Kyselinu listovú som ešte nezačala brať, no dlhodobo užívam chlorellu a zelený jačmeň, tak dúfam, že moje telo je dostatočné prečistené a pripravené.

chymenitta33
23. jún 2009

Ahote🙂ak sa môžem pridať my síce rpacujeme už na drobátku 3 mesiace ale tohovie kolko to potrvá 😉

alexa2321
24. jún 2009

ahojte baby, držím Vám všetkým palce aby Vám to vyšlo, my tiež chceme začat so snažilkovaním v oktobri, novembri. Teraz som dva dni po kyrete, stalo sa mi to prvý krát, ale bolo to druhé tehotenstvo. Doma už mám 9 ročného syna, strašne sme si priali dievčatko. Sme z toho neštastní, ale nestrácame nádej, treba teraz len čakat kým sa zotavím a v novembri sa začneme zase snažit... 🙂

tatulienka
24. jún 2009

alexa,ja som tyzden po kyrete,takze sme na tom skoro rovnako...co sa stalo?tiez nemas otehotniet 3 mesiace?

alexa2321
25. jún 2009

no mne povedali, že sa prestalo vyvijat, bola som v 10tt, ale asi v 8tt sa zastavil vyvin, bolo strašne maličké, malo mat už asi 4cm a nemalo ani polovicu z toho, akcia žiadna. Tiež mi povedali, že 3mesiace by som nemala otehotniet, ale úplne ideálne by bolo až po 6mesiacoch, lebo že nech sa telo úplne zregeneruje a spamatá z toho.Lenže doki ma upozornila, že to zas bude v zime, tak to zas nie je úplne ideálne na zimu ostat tehotná, lebo sú tie chrípkové vírusy vtedy a v prvom trimestri je nebezpečné aj obyčajné nachladnutie, tak neviem...

slibby
3. júl 2009

jaksik, nam to tu mrzne, tak pisem aby sme sa posunuli na zaciatok 😎

kojzarik
4. júl 2009

baby kde ste , sak piste 😉

slibby
4. júl 2009

konecne sa tu aj niekto ozval, asi si vsetky uzivaju peknych dni

slibby
6. júl 2009

caute, baby, kam ste sa vsetky vytratili 😒

trinitka87
7. júl 2009

caute baby, aj ja som bola na kyrete v maji, v septembri sa chystam lekarovi na kontrolu a v oktobri by sme sa zacali snazit. tak dufame, ze tentokrat to bude mat stastnejsi koniec a my budeme mat dovod na radost konecne.

zuzka_cz
9. júl 2009

ahojte dievcata.. pripájam sa k vám, hoci este presne neviem, kedy zacneme snazilkovat.. dufam ale, ze este tento rok sa do toho mozeme pustit 🙂 prajem vsetkym stastne zaciatky a este stastnejsie konce 😉

flyangel
9. júl 2009

caute pripajam sa 😉

slibby
9. júl 2009

vitam vsetky nove tvare, tak snad sa nam uz temicka rozbehne.

ludka_r
9. júl 2009

ahojte, aj jaj sa pripájam...
Onedlho sa začneme snažiť o druhé dieťa, no najlepšie zrovna tak v novembri-októbri, aby sa narodilo cez prázdniny... 🙂 Asi pred týždňom som začala užívať vitamíny, tak sa vytešujem...

trinitka87
10. júl 2009

ahojte, ako vidim, nikoho tu nieje ☹

slibby
15. júl 2009

kam ste sa vsetky vytratili ☹

bamb27
15. júl 2009

aj ja..aj ja...aj ja sa pridavam... ja v septembri.. po konizacii krcka maternice, este sa mi musi kustok zahojit, ale v septembri uz mooozem vraj... muz mi slubil ze mu spravi na prvy sup.. kiez by mal pravdu 🙂

zuzi2
15. júl 2009

Ahojte, pripajam sa aj ja. My zaciname v septembri. Uz sa nemozem dockat a dufam, ze sa to podari na 1. sup, lebo uz mam davno po 30tke 😒

bamb27
15. júl 2009

ja sa na to tiez sice tesim, ale dufam ze budem schopna to brat s nadhladom a nie na to kazde 2 minuty mysliet... keby sa mi to teda tak dalo....

sophie1981
15. júl 2009

caute...aj ja sa pridavam....od oktobra uz budeme snazilkovat vo velko...aj ked ja by som uz aj teraz, len nas caka cesta do Londyna a manzel ma strach ako by sme ten let vsetci zvladli v prvom trimestri...pri dcerke som straaasne zvracala skoro do 7 mesiaca.....ale uz sa velmi tesim.... 😉

zuzi2
15. júl 2009

Pre mna to bude prve 🙂 takze aj preto ta radost a strach zaroven 🙂 Tie, co mate uz po jednom 🙂 , podarilo sa to u niektorej na 1. krat?

zuzka_cz
15. júl 2009

nám sa podarilo až po 3 mesiacoch

dijefcatko
15. júl 2009

Ahojte babenky,
som tu nová, tak sa zapájam do viacerých tém, ktoré so mnou súvisia (PCO, snažilkovanie od júla a teraz od októbra vo vašej téme). Neviem presne, kedy začneme, buď hneď alebo neskôr. Teraz mi to v práci nevyhovuje, ale veľmi by som už chcela. Moja zástupkyňa otehotnela, takže keby som aj ja práve teraz, neviem, kto by prevzal pracovisko 😒 No na druhej strane je mi to aj jedno, pretože veľmi chceme bábo. Berieme sa s drahým v októbri a to by som už možno aj malé brušinko mala 🙂 Zrejme ale začneme o mesiac, teraz to už určite nevyjde.

biancarv
15. júl 2009

ahoj zuzi2, nám sa to podarilo na prvý krát 😀

damiana
15. júl 2009

ahojte baby, aj my sa zaciname snazit od septembra 🙂 , uvidime, ci to vide hned na prvy šup 😀 ...
Som zvedava, ktora z nas tu prva bude tehulka, dufam, že bude všetkypriebežne pisat ako ste natom 😉

A ozaj ake babo by ste ktora chceli viac? Chlapceka alebo dievcatko. Viem, že to je asi jedno, ale kazda v kutiku duse ma dake vysnivane pohlavie 😀 😀 😀

zuzi2
15. júl 2009

biancarv, kolko mas rokov 🙂 Myslim, ze ta uspesnost zavisi trochu aj od veku. Alebo nie? 😀

Damiana, ja by som chcela mat prveho chlapca 🙂 Hovori sa, ze chlapci su k mamam pritulnejsi 😀 a muzi to maju v zivote jednoduchsie....

zuzka_cz
15. júl 2009

podľa mňa to závisí skôr od životosprávy, ako od veku

a keďže mám synčeka, tak by som chcela dievčatko 🙂

lilix
15. júl 2009

ahojte.
ahoj kojzarik 😉
mozem sa k vam pridat? my sa snazime uz vyse roka, ale teraz si chcem dat /opat/ pauzu, lebo ako pocitam tak pocitam, nechcem rodit zrovna na statnice.. tak sa zacneme snazit asi az tak od oktobra.
aj tak mi uz toho riadne hrabe. depky jak hovado. sledovanie sa, BT, vseliake mozne lieky, aloe, duphaston, gynex. kazdu chvilu navsetva dr. krv. horm. profil. spermiogram. draheho lieky... ovu testy, tehotenske testy. no proste ine mi ani po mysli nechodi. a takto to uz dalej nejde.
chcem si prazdniny vychutnat v klude, bez stresovania sa, co som zabudla a co nie. a ked sa pritrafi, budeme len radi, a dako to zvladneme..

😅

nieco o mne: mam 26 rokov, drahy 30. mam zvyseny prolaktin a drahy ma na polovicu zly, ci dobry? ... spermiogram.