Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lumimi
13. okt 2009

Tvrdim: clovek sa inteligencie nenaučí - bud ju má alebo nie.
múdrost = efektivne využívanie inteligencie .

evitkamalicka
13. okt 2009

kocky ja skusim v piatok test, lebo mi je fakt dost divne v poslednych dnoch

lumimi
13. okt 2009

evi, tfuj tfuj // 🙂

b.bardyova
13. okt 2009

ahojte kolko ste popisali ..jajaj veru ten titul je niekedy aj na nic...ako ja mam momentalne v praci...inak aj mys priatelom sa snazime ..mala by som dostat teraz niekedy..lebo sa mi stala taka vec , ze som brala tabletky 3roky a posledny mesiac ako som dostala a zas brala tabletky tak po 7 dnoch som zas dostala ...odvtedy ich neberiem a snazikujeme sa ...tak uvidime, co vznikne

evitkamalicka
13. okt 2009

b.bardyova drzim palce

sophie1981
13. okt 2009

evka...ty uz skusas??? 😀 ....mozno aj ja...mrcha este nedosla 😕 ......mala dorazit v nedelu...som s toho aj na nervy....bo v sobotu letime, ma trafi, ked dostanem akurat na nasu dovolenku.... 😝

evitkamalicka
13. okt 2009

bibka asi ano, lebo sa citim velmi divne a prsia furt bolia jak slak a dnes som aj nafujnuta nejaka...co ty vies, mozno si tehu

evitkamalicka
13. okt 2009

tak ja pekne s notebookom pod perinkou

mima286
13. okt 2009

Ahojte babule 🙂

mima286
13. okt 2009

tak evit bude dalsia tehulka 😉

mima286
13. okt 2009

dnes som mala taky rozlietany den az hruza,aj som zabudla ze zajtra je streda a testujem 😉 ,tak som zvedava co tam vyjde apotom dam do albumu

evitkamalicka
13. okt 2009

mima uvidime....som zvedava na teba na zajtra

evuliki
13. okt 2009

Ahoj holky 😉 Tak ako sa to tu rozbieha?Je nejaka tehulka?My sme mali straaaasne rozlietany weekend,Jasminka mala dva roky,tak sme robili 2 party,no sranda veru bola 😀

evitkamalicka
13. okt 2009

evuliki no mima vyzera ze je tehulka, zajtra este bude testovat

kojzarik
13. okt 2009

ahojte tak uz som tu aj ja
mima286 urcite tam budu dve // krasne ziarive
evitka tak snad v piatok najdes dve// ja si este pockam kym sa mi z tela vyplavia vsetky tabletky, ktore mi dnes predpisala doktorka

, konecne som sa dnes dostala k nej s tym zlcnikom a dala mi len tabletky isochol a kvapky akgifen na sono az buduci tyzden v stredu bo tam maju hrozne plno a aj to mam stastie ze to sono roby manzel mojej doktorky inak by ma vzali az 11.11 😠

mima286
13. okt 2009

no vyzera to tak ze hej,zajtra sa uvidi 😉

kojzarik
13. okt 2009

evuliki ahoj aj moj mali mal dva roky je o dva dni starsi ...ze prajeme malej vela zdravia stastia lasky penazi a hlavne nech vas poslucha

mima286
13. okt 2009

ak budi // tak k doktorovi pojdem az buduci tyzden,tento mi t nevychadza ☹ ,pavucik je chory dnes som s nim bola u dr,mahorucku 39,7 no hruza dufam ze sa mu polavi di zajtra

evuliki
13. okt 2009

Mima drziiiiim palceky 😵 😵 Ja ziadne priznaky nemam,zatial sice nestresujem,snad to nebude dlho trvat... 😕

evitkamalicka
13. okt 2009

ja ak nahodou budu // tak budem musiet ist hned ako sa mi bude dat

cukruska1920
13. okt 2009

Ahojte...som pred chvilou prisla z roboty a citam co tu nove? ...

mima286
13. okt 2009

dakujem ja by som mala ist tiez co najskor lebo pri malom som mala problemy od zaciatku..

cukruska1920
13. okt 2009

baby preco budete musiet ist hned?

mima286
13. okt 2009

cukruska po prve co som mala dr.,vraj odisiel a prisiel tam volaky novy aj dr.prisla nejaka tiez ,jedna zase do dochodku ,jednym slovom sa to tam pomenilo za tie 4 roky cize k niekomu sa musim prihlasit 😉 a musi tiez vediet ako prebiehalo moje prve tehu,ake problemy som mala aby bolo teraz vsetko ok. a nenastali ziadne problemy 😉

evitkamalicka
13. okt 2009

cukrus ja preto, ze ak som nahodou tehu tak som musela otehotniet bud tesne pred mrchou, cez nu alebo tesne po nej a teda termin porodu v tom pripade by bol asi velmi otazny

mima286
13. okt 2009

evit ty budes urcite tehu 🙂 teda vlastne uz si tehulka 😉

evitkamalicka
13. okt 2009

mima aj moj muz to tvrdi a ze som taka ina vraj taka ako ked sme cakali maleho, ale ja si nechcem nic namyslat

ninimimi
13. okt 2009

Ahojte! tak som prišla nakuknút a vidím že ako som predpokladala tak aj je.Mima a evitka budú dvojnásobné mamičky 🙂 gratulujemmmmmmm 😀

evitkamalicka
13. okt 2009

nini heh ty si jasnovidec? lebo ja teda este neviem

ninimimi
13. okt 2009

no jasné ja vidím všetko 🙂 ale nie mám jednoducho taký pocit že to tak bude pri mime určite a ty sa mi javíš ako celkom dobrý pokračovateľ 😀