Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

miroslava89
19. aug 2009

ahojte teda skor dobre ranko idem medzi vas nakuknut🙂 ak vsetko dobre pojde tak sa tiez zacneme snazit niekedy v polovicke oktobra..

janirea
19. aug 2009

ahojte,
vidim tu nove tvare,,,,to ma teší a vitajte
baby, nejak malo casu je teraz,,cez den robota a v noci tu nechcem chodit strasit 😀 ,,,tento tyzden robim aj v sobotu a nedelu 😝 😒 ,,,,a mm na sluzobke,,,nezapada mi to moc do snazilkovania 😖 ,,,takze bude december a budeme pri krbe v treskucej zime ratat // 😀 😀

janirea
19. aug 2009

chcem sa opytat jednu vec trochu od temy,,,,,a to, ze ake mate skusenosti s nahlasenim zmeny priezviska po sobasi na vasu poistovnu (vseobecna, vzajomna,....), teda tie, co menili priezvisko,,,,,viem, ze je to potrebne urobit, ak sa dobre pamatam do 1 tyzdna,,,,,,kolegyna trosku na to pozabudla a hrozi tam pokuta do cca 300 euro 😕
,,tak len ci nahodou nemate skusenost s touto sankciou, ze ako sa na tom bazíruje

lilix
19. aug 2009

achooojte. ja nemam cas, lebo som si nasla novu zabavku v robote, ale pssssst. hram na pet society hru restarurant. 😀 😝

dijefcatko
19. aug 2009

Janirea, no čo sa týka dokladov, tak toho sa obávam aj ja a to z tohto dôvodu. Týždeň po svadbe poletíme na svadobnú cestu. Dovtedy by nebol problém všetko nahlásiť a zmeniť priezvisko v dokladoch. Ale: ak zmením občianku a zdravotné poistenie (kartičku) nebude mi to sedieť s pasom, kde budem mať dievčenské meno. A pas by som tiež mohla po svadbe meniť, ale to za týždeň neurobia. Takže buď budem meniť doklady až po návrate zo svadobnej cesty, alebo si dávať pas v urýchlenom konaní, čo je 4x drahšie. Idem skúsiť mrknúť na mojusvadbu.sk, tam je toho dosť o dokladoch. 😉

flyangel
19. aug 2009

cauko..no ako dijefcatko...ako ste sa rozhodli?budete sa snz pred svadbou?ako pokracuju pripravy na svadbu?

dijefcatko
19. aug 2009

ahoj, no budeme snazilkovat az po svadbe (ak to nahodou uz aj nevyslo na prvykrat) a to vzhladom na to, ze sme sa rozhodli pre svadobnu cestu tyzden po svadbe a asi by som ju tehotna neznasala dobre. Chceme si teda uzit a urobit si male Egyptiatko. Pri tej radosti zo svadby a prveho dotyku s morom by sa nam to mohlo podarit 🙂
Ale rozmyslala som nad jednou vecou. Ak zena otehotnie a nevie este o tom, moze jej uskodit aktivny sport? Chodim na ten aerobick a nechcem prestat len preto, ze planujeme tehotenstvo, kedze to nemusi vyjst hned a stihnut vykysnut 😉 . Ale neuskodilo by to tehotenstvu a nehrozil potrat? Neviete o tom niečo?

janirea
19. aug 2009

ahojte,
dijefcatko,,,asi by ti bolo pohodlnejsie vsetky doklady menit az ked sa vratite,,,,pas je fakt drahy, ak by si to chcela do tyzdna,,,,,a ak by si trebars chcela aj europsky preukaz zdravot. poistenia, aj ten sa vydava tak nejak okolo 2-3 tyzdne,,,,i ked maju nahradu ako "nahradny certifikat k EPZP", ktory plati 3 mesiace, ak sa nestihne vydat, kym odcestujes do zahranicia,,,,,Len najvacsi problem by bol s pasom, aj ked menila som ho davnejsie, tak mozno sa polepsili v tej mesacnej lehote vystavenia 🙂 (a v tych zakonnych lehotach nemam velmi prehlad
😅 )
Inak s tou zmenou priezviska v poistovni nebol problem, aj ked to bolo viac ako 8 dni ako je v zakone, takze ani to sa nemusis bat.

A k tomu sportu, ak je zena zdrava a nehrozi nejake riziko, tak by nemal byt problem so sportom,,,teda v prvych mesiacoch tehu,,,,teda ak uplne necvicis do zblaznenia 🙂
My snazilkujeme, ale aj si zacvicim,,,ale chodim len behat,,,a ked nie von, tak na orbitreku a tak na polhodinku na den, tak dufam, ze je to tiez v pohode.

janirea
19. aug 2009

a zase tu strasim v noci 😀
lilix,,,uz nedrv tolko tu hru a hod sem zopar riadkov 🙂 😀

janirea
19. aug 2009

zienky, idem ja uz do hajan, ked uz vsetky spite 😀

janirea
20. aug 2009

dobre rano, 😕
babyyy,,kde steee?

lilix
20. aug 2009

ahoky - ja som tu. hra fici inak aj sama. ale musim sa tvarit, ze pracuje. 😝 😀

slibby
20. aug 2009

dobre ranko vsetkym 🙂 momentalne nemam moc casu, skoro kazdu noc som v robote a potom cez den maly uz pomaly nevladzem, ale este buduci tyzden, to budem musiet vydrzat. inak skusku som spravila, tak som sa velmi potesila.

bamb27
20. aug 2009

helou... zmena priezviska vo veskerych dokladoch je potrebna urobit do jedneho mesiaca... 😉 trosku som omrkla o com tu tocite, a kedze toto som absolvovla pred 2 mesiacmi tak viem

janirea
20. aug 2009

lilix,,,vyraz pracovneho tempa je najdolezitejsi 😀 😀 ,,,to poznam 😉

ahoj slibby,,,tak to mas dost na hlave,,,aspon ti uz skuska odpadla, tak blahozelam 🙂

ahoj bamb,,,ano, tak nejak,,ja som menila OP a pas asi 1,5 mesiaca po svadbe a nikto neprotestoval,,,,,,a kolegyna menila priezvisko v zdravot. poistovni po skoro 2 rokoch,,,a neodtrhli jej usi,,,,,hmmm no tak neviem, mozno len trafila na dobru pracovnicku alebo "kamosku" 😅

lilix
20. aug 2009

ked hra nasa namestnicka karty a ked k nej pridem ani to nevypne tak potom? je nam prikladom! vzorom! 😀

bamb27
20. aug 2009

jani... tak je, netreba stresovat... a myslim ze ani nie je problem ked pas ostane na dievcenske meno...

niekedy strasne davno som tu u vas oktobrovo-novembrovych zaciatocnickach bola... ale prestahovala som sa do inej podobnej temy... tak som zvedava ako sa tu mate, ci to ostalo na oktober-november, alebo ste uz niektore nevydrzali a skusili skor 😉

miroslava89
20. aug 2009

ahojte🙂 primotam sa trosku medzi vas🙂

janirea
20. aug 2009

miroslava, kludne sa primotaj 🙂 ,,,bude nas viac

bamb a uz si v poriadku po zdravotnej stranke?,,,ci si sa presunula este do vzdialenejsich mesiacov? dufam, ze nie a ze zacinate snazilkovat na jesen.
Tu " u nas" to zatial plati ten cca oktober-november, aspon myslim,,,,az na mna 😀 ,,,,my s mangelom sme sa rozhodli podujat sa uz na snazilkovanie,,,,a uvidime,,,,,,snazim sa nic nesledovat, aj ked sa to neda 😖 ,,,,a hlavne na to nemysliet,,,,takze tak lážo-plážo 🙂
...ale zaskocit mozes aj nas prist pozriet do tejto temy 🙂

lilix
20. aug 2009

ahoj miri.
no my sa nesnazime, ale zase si ani pozor nedava! ale aj tak pochybujem, ze z toho daco bude. lebo to nebolo cez PD.

janirea
20. aug 2009

lilix, tak si zahraj aj s nou,,,,uz jej tie karty musia ist na nervy,, 😀
a presne toto drvi aj moj kolega,,,,,,a uz ked pol dna pocuvam len intenzivny dvojklik s myškou, tak mi stoja vlasy dupkom

bamb27
20. aug 2009

jani... ja uz by som mala byt zdravotne ok, momentalne to u mna vyzera na ten oktober... lebo este budeme riesit hypoteku a stahovanie, a to budu asi kusok stresy, tak naco si veci komplikovat....
lazo - plazo uz nejake bolo, ale nic od toho neocakavam... 😉

janirea
20. aug 2009

nikdy nehovor nikdy 🙂
Je to fakt, ze to su urcite stresy a nepridava to pohode, ktora je potrebna,,,,,len zase,,, teda ja to tak beriem, ze ked by som bola uz tehu, uz male prkotiny-problemiky idu bokom a vacsie by sa snad lepsie riesili, ked priorita bude mimi ,,,,,,lebo vkuse sa nieco vyskytne bez toho to nebude.
A tazke veci aj tak dvihat nemozes pri stahovani,,,,a potom by ta od radosti tvoj partner nosil na rukach aj s nabytkom pri stahovani 🙂

bamb27
20. aug 2009

neboj nic, stahovat sa budeme na taky sposob ze do bytu donesieme papucky a byvame... ;) ...no a osobne veci, vsetko co nam treba je v byte a my zatial vlastny nabytok nemame... takze to bude ne problem

janirea
20. aug 2009

a budete aj prerabat bytík, ci je podla vasich predstav?
My sa chystame prerabat asi 3/4 roka 😀 ,,,nieco sa uz urobilo, ale vsetko stale a stale nie. Moj muz si chce vsetko robit svojpomocne,,,jooj a trva to potom trosku dlhsie

lilix
20. aug 2009

janirea, aj u nas je to tak. pomaaaaaalicky. a tiez si chce vsetko spravit sam. po veceroch, po vikendoch.. miesto dovolenky maka.. a tak. no ja mu moc toho nepomozem, lebo za a, nevladzem a za b, to nevieeem. 😎

sophie1981
20. aug 2009

cafte, cafte, cafte....snazilenky..... 😀 ......

ste sa rozbehli nejako z rana...my sme boli s Kacickou von na slniecku...teraz vyvalujeme sunky a napchavame sa....

inac baby co prerabate....my sme ostali tehotne pocas stavby domu...tiez a la lazo-plazo..... 😀

bamb27
20. aug 2009

jani... bytik je uz prerobeny podla predstav, uz len aby nas pockal a aby nam z banky dali tolko peniazkov kolko potrebujeme.. a papucky do noveho uz nejako zozenieme 😉

lilix
20. aug 2009

my mame rozostavany novy dom, ale uz v nom byvame vyse roka. tiez mame obaja uver, spolu 2melony. ☹

janirea
20. aug 2009

my mame byt a zatial sa mi dari manzela odhovarat od stavby domu,,,, 😅
Nie ze by som nechcela,,,ale prerabame starsi rodicovsky dom na chalupu a uz by sme to ani nestihli,,,a uz vobec nie financne bez pomoci.