Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
16. júl 2009

bamb nie nemame tu klimu, ale prievan. v aute tiez nemame.

lilix
16. júl 2009

ja uz som hladnaaaa

sophie1981
16. júl 2009

caute...uz som doma..vonku je to o nicom, vsade okolo su burky...a ja bojim, bojim.... 😕

no k tomu sutazeniu....ja som v nevyhode, pretoze kojim a menzes este nemam....takze ja budem asi posledna tehula.....ale ja vam prajem....vsetkym.....aj teraz hned nech mate tie dve ciarocky.....ja som take krasne plus mala pred rokom..... 😵

k tomu docuraniu sa....no bola to plna davka.....kedze som uz dlhsie potrebovala na zachod a vsetke mcdonaldy boli napraskane, tak ked uz sa to spustilo, nezastavila som to.......nastastie Londyn je dobry o tom, ze vlezies do lcneho obchodu a kupis si nove handry...... 😀 .....sice to bolo o drzku, pretoze som musela vysnorit nieco na pupok, ale dalo sa..... 😀

a smiech je najlepsi liek.....a pohoda...a este, nam sa podarilo otehotniek pocas stavby domceka.....tak hor sa do stavania baby..... 😀 😀 😀 😀 😀

sophie1981
16. júl 2009

lilix...ja varim rizoto......zastav sa.... 😀

lilix
16. júl 2009

dakujem sophi si zlata. este musim chvilocku vydrzat, cakam draheho. ideme spolu na obed 😵
sophi nemas nevyhodu, praveze mas vyhodu, ze kojis, ber to tak. kojenie je dar. ved ty sa nemas kam ponahlat, ked je babo este majunke.
to by som povedala, ze ja mam skor nevyhodu, lebo sa snazime uz "celu vecnost" vyse roka atd.. ved vies..
ale idem 26.8. k ludovemu liecitelovi. tak dufam, ze mi pomoze. /aj s tou chrbticou/

bamb27
16. júl 2009

sophie ...dcerku mas len malinku, chces jej tak rychlo vyrobit surodenca? 🙂

miru.j
16. júl 2009

Ahojte babulky,snad Vam nebude vadit ked sa pridam.Prisla som sem nestastna a smutna,pretoze som po kyrete pre misset ab. ☹ ,ale tato stranka ma celkom potesila.Tiez sa chceme posnazit v oktobri o babatko.Vtedy mame s manzelom druhe vyrocie sobasa 😉 . Po dlhom snazeni otehotniet mam strach,ze to zase nepojde tak lahko 😔 Ale snazilkovat budem a taktiez dufat,ze sa nezopakuje neuspesne tehotenstvo 😒 Sophie klobuk dolu 🙂 chcem byt silna ako Ty.Po precitani Tvojich prispevkov necitim taku beznadej...

riamim
16. júl 2009

Ahojte, kočky!
Pridávam sa k vám. Pred dvoma týždňami som bola na kyrete - MA v 8.tt, takže snažiť sa začneme asi až od októbra... Otehotnela som po polroku snaženia, dúfam, že druhýkrát to bude rýchlejšie...
Držím vám všetkým palce! 😉

ludka_r
16. júl 2009

Ahojte...
Ako tak čítam, tak je Vás dosť veľa, čo máte nejaké problémy... ☹
Kam ja idem s tým mojim, že chcem otehotnieť v októbri kvôli pôrodu cez leto...
Som si až akosi moc istá, že otehotniem hneď... 😀
Tak snáď už nebudú žiadne problémy... u niktorej...
Sophie, ja Ta možno chápem, že chceš tak skoro druhé dieťa.. Po toľkých problémoch, čo si mala, by som aj ja možno tak skoro chcela, aby nobolo už horšie... Ale podstatné je,že už jedno máš, a je v poriadku, nie??

sophie1981
16. júl 2009

ja som chcela do roka 2 kusy....ale manza sa bal...nemal na to gule..... 😀 ...tak dufam, ze v oktobri sa co najskor nalepi....

vyhoda kojenia urcite je......je to najkrajsi cas malou....taky intimny,....do toho nam ani tatik nezasiahne...vtedy sme na celom svete len my dve.... 😵

lilix
16. júl 2009

kiez ten pocit zazijeme vsetkyyyyyyyyy

sophie1981
16. júl 2009

jooj, lilix, este ta budu cecky boliet....uvidis..... 😀

lilix
16. júl 2009

bolia ta sophie? nestras.. 😨

bashka
16. júl 2009

fuuuuha, baby, no nie moc dobre obdobie ste si vybrali, myslim tym posledne tyzdne tehotenstva v lete, ale nech sa vam podari, drzim palce 😉

miru.j
16. júl 2009

mne je to uplne jedno v ktorom rocnom obdobi,ale cim skor budem tehu tym lepsie.Vydrzim vsetko nech len mam zdrave babatko 😔

slibby
16. júl 2009

podla vlastnej skusenosti su posledne tyzdne v pohode lebo je vacsinou skarede pocasie a dost chladno

lilix
16. júl 2009

aj mne je to jedno, len nech to pride. clovek si nenavybera.. ani znamenie, ani pohlavie, a je rad, ked sa zadari, a narodi zdrave..

miru.j
16. júl 2009

lilix suhlasim s Tebou.Ja uz sice mam dva dospievajuce poklady ktore nadovsetko lubim,ale moj manzel ktory sa o ne somnou stara uz 7rokov svoje dieta nema.Velmi teda tuzime po nasom spolocnom poklade.Ked som po dlhom snazeni otehotnela a nasledne musela podstupit kyret v 10tt ☹zrutil sa mi svet,neviem sa s tym zmierit.Chcem nas pokladik a budem sa snazit uribit vsetko preto aby to vislo 😔Drzim palce aj Vam ostatnym 😉

sophie1981
16. júl 2009

lilix...uz nebolia...uz sme ok..ale zaciatky su...nooo, proste uvidis.... 😀

mne to bolo tiez jedno, kedy sa narodi aj mi to jedno je....len nech je zdrave a v poriadku...ono aj tak, nikdy nevies, kedy to pride...ja som sa chystala na porod koncom marca.....termin podla pm som mala na 27. marca, podla ultr. na 12. aprila a mala sa rozhodla prist 3.3......takze ono mesiac hore-dole.... 😀 😀 😀 ....

a je tu vlastne niekto z vychodu??...alebo len stred a zapad slovenska....

😕

lilix
16. júl 2009

miru, inak ja som to tusila, ked si pisala, ze ste svoji dva roky, ze deti asi nie su mangelove, a chcete spolocne.. a o to viac, ked on este deturence nema.
ale neboj, ked sa zadarilo, zadari sa vam znova. ale tentokrat uspesne. sa ti maternica nastartovala..
kamoskina mama mala v 42 rokoch potrat. tiez dospele deti, a potom o par mesiacov zostala znova tehotna a narodil sa po dvoch babach vytuzeny chlap ako hora. taky krasny, ze som im ho zavidela, lebo nechapem po kom bol taky krasny 😀

lilix
16. júl 2009

ja sa hlasim zo stredneho slovenska ...z bratislavy 😀
zartujem, lebo toto som zvykla pisat do tych pamatnych knih co sa podpisuju v muzeach, na vyletoch a tak. haha

ludka_r
16. júl 2009

Sophie, ja len k tomu kojeniu: pre mňa to bolo tiež úžasné kojiť, mala som to rada, aj keď drobec to niekedy preháňal, keď pil takmer hodinu vkuse... 😀 No,ale svokra mi liezla na nervy. Keď sme náhodou boli zrovna u nej a kojila som, ona ho stále hladkala po hlavičke... No, bolo to veľmi nepríjemné... 😖
Začiatky sú ťažké, ale snáď sa každá v kojení pekne rozbehne...
Ja tiež nad tým rozmýšľam, že pôrod v lete, to tehotenstvo bude na konci zaujímavé.. Ale čo už narobím, keď to chcem v lete?? 😀

lilix
17. júl 2009

DOBRE rano. huraa piatoook 😅

sophie1981
17. júl 2009

dobre ranko...to dnes je piatok???? 😕 😕 😕 .... 😀 ...my na materskej....vsetky dni rovnake...... 😅

ludka......juj, svokra.......aj ta moja zvykne katku chytat za nozicky ked kojim a mala to doslova neznasa....no ale stale jej do uska suskam, ze to vydrzime a hodinku padame domov.....a k nam svokra nechodi....ze vraj byvame daleko a ona pracuje(byva vo vedlajsej dedine asi 15 minut autom od nas a pracuje v tom istom meste kde byvame 😀 )....tak sa velmi tesim, ked dokoncime domcek a budeme byvat este dalej..... 😀 ...to uz asi ani volat nebude......pretoze bude dlhsi drat na jej hovor..... 😀 😀

moja sestra je teraz v 7 mesiaci.....a zvlada to uplne suprovo...aj horucavy.....takze ja si myslim, ze nieje co riesit.....v zime zase ked som musela na seba tahat tolke veci rano...ved to som skoro odpadla od unavy kym som natiahla pancuchace a sveter......takze zima-leto....jedna rit.... 😀

bamb27
17. júl 2009

konecne piatok veru....
lilix ako ides piatkovat?

sophie1981
17. júl 2009

my sme dnes busy,,,,,ideme na ocne s Katkou, dufam, ze uz posledna kontrola.....no a este k ortopedovi nam treba ist, skontrolovat nozicky, ale u nas v meste je len jedna ortopedicka a ona je taaaak hrozna.....prvy krat som jej malem do vlasov skocila, co ma vytocila svojim pristupom..... 🙄 😠

bamb27
17. júl 2009

sophie, mozno jej treba kustok skocit do vlasov.... 😉

lilix
17. júl 2009

bamb- ako idem piatkovat? nic zvlastne, ale na zajtra mame napozyvanych spoluziakov, takze bude grilovacka. ale vraj ma prsat.
nestraste so svokrou. no uz sa tesim 😠
tie pribehy, ktore rozprava stokrat do okola, uz jej musim skocit do reci, ze to uz poznam, bo by mi to vypravala zase hodinu. ona ktora si vsetko pamata si nepamata ako mi to pred mesiacom vypravala?
ach jo. my ju mame na nestastie hned vedla. ale ma to zase aj svoje vyhody, navari.
a doooobre vari.
ale to este neni moja svokra. my este nie sme svoji haha 😵

sophie1981
17. júl 2009

no, malem som ju zbila.....Katka mala 3 tyzdne ked sme boli pry krat na nozicky.....bola hrozna zima..(v marci co nasnezilo)...moja nemala podkozny tuk, nevedelasi udrzat teplo, sme ju museli vyhrievat, tk ja tam dojdem s 2,5kilovym deckom, predcasne narodenym, ona nam kaze ju vyzliect do pampersky a necha nas cakat skoro 10 minut v studenej cakarni, kym sa milostapani vykeca so znamym....potom s nou tak nechutne sarpala, az mi slzy do oci tlacilo....juj, ked si spomeniem...... 😠 😠 😠 😠 😠 ....

lilix
17. júl 2009

ti doktori niektori su svine, pre nich sme len praca a kusy.. ach jo.. ☹ 😠