Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
8. nov 2009

ahoj ked sa môžem spýtať kedy ti mala dojsť? inak držím palce aby neprišla

edita84
8. nov 2009

dievčatá mám k vám jednu prosbu nemáte náhodou známe čo by kúpili športový kočík v dobrom stave za 45 euro fotky dám do albumu. prosím popýtajte sa nechcem aby sa dlho prášil v pivnici ja ho už nepotrebujem pre malú tak ho chcem posunúť dalej. dakujem

edita84
8. nov 2009

jaj a poštovné je 7 eur s poistením

b.bardyova
8. nov 2009

no ja som mala dostat vcera ..ale zatial nic ..ale je mozne, ze sa to posunulo o tyzden takze mozno buducu sobotu...ale vajecniky ma bolia teda ak to tak je a aj prsia su akesi ine ...tak sa uvidi ..testovat s budem az buducu nedelu

edita84
8. nov 2009

no tak to sme mali dostať rovnako aj mne mešká už druhý deň ale mňa nič nebolí ani brucho.testovať budem len asi bud. piatok

evitkamalicka
8. nov 2009

baby tak dufam ze obe budete tehulky

edita84
8. nov 2009

jaj evit keby si mala pravdu t by bolo super

evitkamalicka
8. nov 2009

treba mysliet pozitivne

lumimi
8. nov 2009

zdravim dámy -
vypadlo nam kotol v noci - a strasna chladničkova teplota v izbe mi stiahla teplotu.
http://www.fertilityfriend.com/home/2ab518

cukrik580
8. nov 2009

ahojte baby...smiem sa pridat?

evitkamalicka
8. nov 2009

cukrik jasne 🙂

edita84
8. nov 2009

jaj dievčatá pred 10 min. sme sa vrátili z pohotovosti vešiak spadol na malú a krvácala ale chvala bohu len malá ranka, ale veľa krvi bolo. šiť netrebalo iba má čiapku.

evitkamalicka
8. nov 2009

edit teda vy mate stastie

edita84
8. nov 2009

no veru ešte stále som roztrasená toľko krvi som ešte nevidela

akdarka
8. nov 2009

baby. mozem sa opytat? som 21DC a asi 8 dni po tom ako sme snazilkovali s manzelikom pocas ovulky. teraz som si vsimla zlty vytok a pichalo ma najprv nalavo od pupku a potom v podbrusku. ten vytok nezapacha, nestipe - nechapem 😝 a mala som teplotu 37°C - ake mate skusenosti?

dijefcatko
8. nov 2009

Ahojte baby, tie ktoré meriate BT, naťahujete si ráno budík, aby ste merali stále v tom istom čase, ako sa má? Máte na to osobitný teplomer? Lebo ja som si chcela v lekárni kúpiť (niekde som čítala, že na BT je samostatný), ale teta ma vysmiala, že to je rovnaký ako klasický. V tom prípade si zoberiem náš domáci, ale určite budem potom merať v puse 😉

evitkamalicka
8. nov 2009

dijefcatko ja si nastavujem budik, my mame doma 3 teplomery a z toho mam ja svoj vycleneny na meranie BT, ale su aj specialne na meranie BT s dvoma desatinnymi miestami skus pozriet na nete

akdarka
8. nov 2009

ahoj, ja som tiez zhanala teplomer na BT ale teta mi povedala, ze to je jedno. takze ja sa chystam od buduceho cyklu merat digi teplomerom ale v puse 🙂

evitkamalicka
8. nov 2009

a inac tento cyklus meriam aj ja v puse

meruska
8. nov 2009

ahojte, moje bolesti v podbrusku dnes skoncili ...zato zacalo to hlupe spinenie.... myslite ze bude blbe ak hned zajtra naletim k Dr?

evitkamalicka
8. nov 2009

meruska ja by som este pockala a nikam by som nesla

meruska
8. nov 2009

mam pockat este jeden cyklus? ci kym mi dorazi mrcha?

lumimi
8. nov 2009

Meruska ja by som nešla - pokial je to len špinenie tak by som pár dní počkala, možno maš len nidačné spinenie -
inak kukni sem, ja si tamrada zadam svoj dátum a čítam kde asi som 🙂 je to tam pekne vysvetlene 🙂
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=7

meruska
8. nov 2009

a ak zajtra zacne mrcha?

lumimi
8. nov 2009

tak bude mrcha- s tým doktor nic neurobi-

meruska
8. nov 2009

som si tam zadala datum, ale nie je to nastavene na 28 dnove cykly? ja mam cca 32-35

lumimi
8. nov 2009

ja mam tiež 30 dnový cyklus - myslim že to je na 28 😒

meruska
8. nov 2009

lumini mne ide o to ze ak zajtra zacne mrcha tak mam len 9 dnovu lutearnu fazu...co je velmi malinko

lumimi
8. nov 2009

tak potom ked náhodou príde mrcha a odíde mrcha tak chod k dr a povedz mu o tom že mas krátku luteálnu fázu. užňrčite bude vediet čo s tým.

lumimi
8. nov 2009

skus kuknut sem.- možno ti to nič nedá ale je to zaujimave
http://www.rodina.cz/clanek4015.htm