Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
10. dec 2009

evit tomu sa len teš my ostatné ti len tíško závidíme

cukruska1920
10. dec 2009

evit...to som nemyslela tak 😉 to som pisala ako priklad na seba..

edita84
11. dec 2009

dobré ránko teplotka takto http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3... ale mala som trochu krvi a teraz zas nič to isté ako min. mesiac takže zázrak sa nekoná asi nasadím aj valovič kvapky.

rosannar
11. dec 2009

dobréé ránko babulky....dneska ráno sme takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

janirea
11. dec 2009

dobre ranko,,,vyspate? 🙂 ,,,,

ja som dajak dolamana,,,akoby ma presiel vlak 😅

jika80
11. dec 2009

dobre ranko
ja dnes takto http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
akosi som zostala verna tej 36.5, ale ovu test bol pozitivny a vajecniky mi idu od bolesti odpadnut, tak sa dnes bude zase snazit, ovu je tuuu 😀

rosannar
11. dec 2009

jika...tak držím palce, aby ovulka bola naplno využitá 😀

vtacatko2
11. dec 2009
rosannar
11. dec 2009

vtacatko..už si sa testovala?

edita84
11. dec 2009

vtacatko testni si určite tehu

jika80
11. dec 2009

ros - dakujem, posnazime sa 🙂
vtacatko - obdivujem ta, ze si este netestovala, ja by som urcite uz aspon 5x 😀

rosannar
11. dec 2009

vtacatko...presne, testni sa, edit má pravdu...ja by som to už nevydržala 😀 a potom daj vedieť

janirea
11. dec 2009

,,u mna klasika,,,chodim hore dole s teplotkou
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

jika,,,to urcite ovu je na zakrute,,,treba poistit

vtacatko, uz testujes? 🙂

vtacatko2
11. dec 2009

no baby ja uz som dvakrat testtla ale vyslo mi negativne ale myslim ze evitka ma upozornila ze to som mala zlu citlivost testu na take skore testovanie tak dnes idem z prace skor ,kupim ten najcitlivejsi test a hned ho ocikam 😀

vtacatko2
11. dec 2009

len si nechcem robit ziadne nadeje lebo mam nejake zaludocne problemy tak teplotu mozem mat preto vysoku

janirea
11. dec 2009

vtacatko,,,no dufam, ze tam tie dve // budu,,,drzim palceky,,,budem zvedava 🙂 ,,lebo graf nasvedcuje tehu

edita84
11. dec 2009

vtacatko držím palce aby tam boli // 🙂

vtacatko2
11. dec 2009

dakujem edit

vtacatko2
11. dec 2009

dakujem aj janirea ukazuje mi to nejako na prd tak nevidim hned vsetky prispevky, no aj moc dufam ze tam budu dve ale radsej sa nejdem moc tesit,

rosannar
11. dec 2009

jaaaaj baby, včera som čítala na nete (www.najmama.sk) vrelo odporúčam, a tam písali, že sa s malou dušičou dá ovplyvniť (možno) či to bude dievča alebo chlapec...písali tam,

"Americký lekár Dr. Shettles sa pred päťdesiatimi rokmi vyjadril, že pohlavie dieťatka závisí od toho, či sa ženské vajíčko oplodní spermiou s chromozómom X („ženská“), alebo Y („mužskou“). Z týchto dvoch typov spermií, ktoré sa tvoria v mužských semenníkoch, sú spermie X väčšie a pomalšie, ale zato životaschopnejšie a spermie Y zas o niečo drobnejšie ale zato rýchlejšie, no žijú kratšie. "

janirea
11. dec 2009

ros,,kludne na tom nieco moze byt,,,,zalezi potom od toho ako trafime ovu,,,ci budu spermoši cakat alebo mozu hned ist na vec a najdu vajko hned 😅

jika80
11. dec 2009

rosi - tiez som to citala, ze ak oplodni vajicko spermijka zo sexiku 1 - 2 dni pred ovulkou, bude to dievca a ak je sexik v den ovulky a podari sa, bude to chlapec

cukruska1920
11. dec 2009

Ahojte... baby ta teoria je pravdiva... vychadza to tak... to znamena ze ked sa snazite pred ovu a podari sa tak je dievca a ked po ovu tak chlapec

janirea
11. dec 2009

laicky povedane 😅 😀

janirea
11. dec 2009

laicky som myslela ten moj prispevok

edita84
11. dec 2009

dievčatá je to tak jedno čo to bude len nech to má čo má mať.

janirea
11. dec 2009

presne tak edit,,,ci chapec, ci dievca,,,hlavne nech je vsetko v poriadku a budeme sa tesit

rosannar
11. dec 2009

edit...no jasné, hlavná vec nech je zdravé a má všetko čo má mať...ale aspon ten pocit, ked chceš mať chlapca, tak čo maš robiť alebo na dievča...ja by som skôr prijala chlapca...no ale osud to zariadi tak ako chce...

vtacatko2
11. dec 2009

boze baby vy ste hrozne teraz som taka namotana na ten test ze koniec, a to som este rano bola rozhodnuta ze uz ho neurobim ked bol minule negativny

rosannar
11. dec 2009

vtacatko...ved to je len na tebe, či si spravíš test alebo nie...my sme ti len povedali svoj názor, ale ty sa musíš rozhodnúť.. 😉