Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

slavulilienka
21. dec 2009

ahoj dijefcatko...v tomto Ti nepomôžem, toto neznačím...a inak ako sa máš? Čo je nové u Teba? Nestíham čítať, som tu sporadicky, nestíham....a inak ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

dijefcatko
21. dec 2009

ahoj slavi, tak nedávno som sa tu vytešovala z pozitívnych ovutestov, lebo som už ani nedúfala, že nejaká ovulka bude. Snažilkujeme, pečieme a ja zasa začínam dúfať, že možno tento mesiac to vyjde. Ak nie, nevadí, keď si predstavujem, že raz to vyjde a bude to v nasledujúcich mesiacoch, že o nejaký čas sa staneme rodičmi, neskutočne sa teším. Ale momentálne ma strašne pichá vaječník, tak som z toho nervózna 😒

edita84
21. dec 2009

Ahojte dievčatá mne je dnes tááák zle mala som tlak 96/78/65 hehe a ešte žijem dala som si silnú kafe a ešte stále sa mi točí gebula jáj musím sa z toho vyspať.

slavulilienka
21. dec 2009

dijefcatko...No u nás je to podobne...myslím tým to snažilkovanie aj pečenie, upratovanie....tento mesiac som nebola ani na folikometrii, som sa na to vykašlala po predchádzajúcom sklamaní...nechávam tomu voľný priebeh...milujeme sa keď máme chuť a nestresujeme sa .... čakáme čo sa udeje, keď tomu nebudeme venovať toľkú pozornosť..., ale moje podvedomie je aj tak nastavené na to či sa to podarí, alebo nie... 😉 a hlavne teraz, lebo neviem či práve mám ovulku, alebo nie... 🙂 teplota tomu možno aj nasvedčuje, ale nie som si istá.. ☹
edit čaf...si si mala jeden lupnúť... 😀

dijefcatko
21. dec 2009

edit, z čoho to len bude? 😀

edita84
21. dec 2009

no neviem z čoho asi to počasie.
slavu čo je to lupnúť 😅

slavulilienka
21. dec 2009

😀 edit vypiť si za jeden... 😝

edita84
21. dec 2009

jáj no z toho by mi asi bolo zle 😝

slavulilienka
21. dec 2009

z jedneho? ...., ale chápem Ťa, ja skoro vôbec nepijem a keď som už donútená, tak len víno, aj to mi nerobí dobre..., ale hovorí sa , že na tlak je to občas dobré si dať do kalíška.. 😉

dijefcatko
21. dec 2009

edit, to možno, ale aspoň po pár pohárikoch by ti to bolo jedno 😉

edita84
21. dec 2009

no mne aj ten jeden šlofík uškodí lebo budem jak obarená a potom už večer nebudem schopná ani kexíkovať no a to si nemôžem nechať újsť lebo mm je nejaký nažhavený 😀

slavulilienka
21. dec 2009

tak šup uložiť malú ... stromček už máte? Tak to dajte pod vetvou... 😀 možno Ježiško potom pripraví krásny darček...máte snažilkové dníčky?

edita84
21. dec 2009

stromček bude zajtra a malú uložiť to nie je také ľahké ale vyčkáme kým zaspinká a šup kexíkovať no my máme celá mesiac snažilkovské dni. nemeráme nerátame len si užívame

slavulilienka
21. dec 2009

tak to má byť Edit...vitaj v klube..u nás je to už teraz tiež tak.....ak sa má , tak sa raz podarí...verím tomu. 😉

evitkamalicka
21. dec 2009

ahoooooooooj

edita84
21. dec 2009

presne a aj tak v januáry chcem ísť ku gyn.
ahoj evit

slavulilienka
21. dec 2009

čafffff evit.....uitaj... 😀 čô porábaš ha?

evitkamalicka
21. dec 2009

slavuli akurat som dorobila mandarinkove a jahodove rezy na objednavku a tuhnu mi na balkone

evitkamalicka
21. dec 2009
slavulilienka
21. dec 2009

no pekne, pekne....musia byť fantastické....asi sú aj ťažké čo? nezvládla by som čo? Inak mohla by si helfnuť nejaký ten receptík na fantastický zákusok....napr. čokoládový, ale ani ten jahodový nemusí byť zlý..akože ja sa pustím do hocičoho ,len musím mať fakt dobrý odskúšaný recept....no tak davaj, davaj... 😝

cukruska1920
21. dec 2009

evit..ty robis take krasne vytvory 😵 😵 podla coho robis tie tvary?

evitkamalicka
21. dec 2009

cukrus ake tvary?

dijefcatko
21. dec 2009

aj rozmyslam nad tym, ze by sme to nechali na nahodu, ale ak nebudem mat chut cez plodne dni, tak budeme cakat roky. a ako sa poznam, aj tak by som na to myslela, takze by to bolo rovnake ako s meranim...

slavulilienka
21. dec 2009

vypadajú fantascicky.... 😀 šikula nooooo... 🙂

cukruska1920
21. dec 2009

no tych torticiek...proste odkade beries inspiracie a tak... dufam ze s tou tortou mozem pocitat ked budeme robit krstiny 😉

evitkamalicka
21. dec 2009

cukruska no vacsinou mi pracuje fantazia na plne obratky alebo ked maju ludia nejaky obrazok alebo predstavu tak povedia

slavulilienka
21. dec 2009

dijefcatko...hlavne rob to čo cítiš, že je podľa Teba správne...každá z nás má svoje metódy, ale v konečnom dôsledku máme spoločný cieľ.......tú malú vreštibúdku, tak krásne voňavú, zabalenú do perinky....vytúženú... 🙂

edita84
21. dec 2009

presne každému je lepšia iná metoda ale kým na to budeme neustále myslieť a krčovito sa snažiť tak to nebude najlepšie lebo sa len vystresujeme . hlavné je aby sme sa s našimi mm milovali z lásky a nie preto lebo naša teplota stúpla jasne je to dôležité ale hlavná je láska 🙂

slavulilienka
21. dec 2009

musím ísť cikať... 😀 ale prídem... 😀

cukruska1920
21. dec 2009

evit...krasa... boze ma boli brucho ako keby mi idu kramy 🙄