Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
11. feb 2010

baby este som chcela jednu vec, nepotrebujete niektora Femibion 800? mam takmer cele balenie, zjedla som z neho len 4 tabletky, ja som uz presla na ten druhy a je mi luto to vyhodit

katkamarek
11. feb 2010

dijef no neviem, ja len dufam ze ovu bude.

Cukruska ved spermie su schopne v idealnom prostredi prezit aj 5 dni, ale norma je 2 dni urcite, a ked si mala taky pekny hlien, tak verim ze si na vajko pockali, nemaj strach, je to urcite nadejne.

Evitka ja by som ho vzala

evitkamalicka
11. feb 2010

katka tak mi posli do IP adresu, dnes alebo zajtra ti ho poslem

cukruska1920
11. feb 2010

kati... sak dneska este poposilujem s postelou..zajtra chcem ist do fitka tak som zvedava 😀

katkamarek
11. feb 2010

cukruska, tak len sa velmi nenamahaj, aby si to vajko mohlo urobit pohodlie a uhniezdit sa 😀

sophie1981
11. feb 2010

caute,....hlasim sa s morchou ako delo, takze hop do sieteho kola.... 😝 ...

rozoberate deti.....ja by som chcela 4 ks.... 😀 ...ale podla rychlosti plodenia deti s mm bude rada ak sa mi do 30 podari druhe dieta a do 35 tretie...po 35-ke uz nerodim.....a dvojicky....ja neviem......nesuhlasim s tym ze odrodis pod jednym a mas cely zivot pokoj...mna by osobne nepotesila predstava, ze porod si zazijem len raz.....ved je to ten jauzasnejsi okamih v zivote zeny....aspon 4 x by som sla rodit...(podotykam pri porode aky som mala ja..) 😉

katkamarek
11. feb 2010

sophie uplne s tebou suhlasim 😉

katkamarek
11. feb 2010

aj ked ja som este nerodila 😀 tak uvidim co budem potom hovorit

cukruska1920
11. feb 2010

kati.... he... ked sa ma uhniezdit tak sa uhniezdi...potvora krpata... 😀

katkamarek
11. feb 2010

inak sophie, len aby sa ti to po 30 nezmenilo a zacnes byt taka plodna, ze nebudes stihat rodit 😀

lucy_lu
11. feb 2010

soph, ja by som tiez brala aj 4 deturence, len moj drahy sa chytil za hlavu, ze to uz by sme na prepravu potrebovali mikrobus. :D Tie tri ale chceme obaja velmi. Ja by som nerada rodila starsia ako 32 rokov, takze mam tak 6 rokov na tie tri deti.. 🙂 to je trochu malo. 🙂

sophie1981
11. feb 2010

ze nebudem moct chlapovi trenky rucne prat, lebo hned budem v tom.... 😀 😀 😀 .....

ha, ale jenoduchsie je sa ochranit pred otehotnenim ako sa snazit otehotniet.... 😒 ....preco nemozem byt aj ja jedna s tych stastne plodnych???.... 😅 .....

sophie1981
11. feb 2010

lucy, moje plany boli porodit prve dieta tak 20-21 rocna, druhe 23, tretie 26..... 😀 ...toho roku mam 29, jedno dieta a este chcem stihnut do 35-tky3.....takze 6 rokov na 3 deti.......juchu, mozme byt kamosky, sme na tom rovnako.... 😀 😀 😀 😀 ......budeme ako romale.....rodit rok co rok....vies si predstavit aky bude ten posledny porod malina???? 😀 😀 😀

katkamarek
11. feb 2010

sophie tak to je ta ironia zivota, ze vsetko je presne naopak ako by si clovek zelal, co uz, s tym sa asi neda nic robit 😠

evitkamalicka
11. feb 2010

ja som chcela do 30-tky aspon jedno dieta a stiham dve, tretie by som chcela az tak 5 rokov po druhom, ale uvidime ako bude na tom moja maternica po druhom cisarskom

lucy_lu
11. feb 2010

soph, k tomu poslednemu uz nebudeme potrebovat ani asistenciu.. :D

dievcata, len skoda ze my si tu mozme robit plany a harmonogramy aj na 5 deti, ale to co sa hovori, ze clovek mieni...a ten hore...meni, je bohuzial pravda.. Uvidime kolko detureniec nam bude dopriatych..

soph ty mas ale uz aspon jedno, takze aj ked oneskorene, ale uz si zacala plnit plan.. 🙂)

katkamarek
11. feb 2010

no tak ja by som tiez chcela tri deticky, ale budem rada, ak bude teraz aspon jedno, ja mam tiez 26 a do 30 by som dve chcela stihnut

sophie1981
11. feb 2010

lucy,...porod doma....asistent manzel.....tepla voda, uterak..... 😀 ......sitie nebude potrebne.... 😀 😀 😀 😀

ale je to tak ako pises...plany sa planuju....ja sa uz snazi neplanovat...ale cakam co mi ten hore dopraje.....ale dufam, ze ma v plane mi nadelit este aspon jedno dietatko..... 😕 ......ak sa nepodari do 35-tky, tak pojdee na to inou cestou.....adoptujeme.... 😉 ....

sophie1981
11. feb 2010

nic, dieta sa zobudilo...ideme sa vyvalat do snehu, kedze nam v noci zasa nasnezilo.... 😉

lucy_lu
11. feb 2010

kati, tak to sme na tom naozaj rovnako. 🙂

soph, to ja stym mojim nemozem pocitat ako s asistentom - sak ten odpadava ked mi ma zalepit porezany prst. To by som musela este aj jeho kriesit.. :D

my sme sa tiez bavili o adopcii..teda ze predpoklade ze by sa nepodarili vlastne..

edita84
11. feb 2010

jáj no tento môj mm by ma odrodil v pohode a min som sa s ním bavila o adopcii a hovoril že v žiadnom prípade 😒

edita84
11. feb 2010

idem zalahnúť s malou zatiaľ sa majte 😉

evitkamalicka
11. feb 2010

edit pekne si pospi, ja tiez pojdem ked maly zaspi, zehlenie musi pockat

katkamarek
11. feb 2010

no tak ja som sa s mojim mm o adopcii este nebavila, ale ako ho poznam asi by to nepripadalo do uvahy, a ani ja o tom nie som presvedcena,ze by som to chcela, viem je to asi sebecke, ale teraz to tak citim. Ja keby som chcela adoptovat, tak len uplne malinke a to sa u nas da asi len veeelmi tazko ☹

ivanulienka81
11. feb 2010

ahojte, my buvame, sice to bol dlhsi proces, bo trenujeme doobednajsie buvkanie v postielke, takze sme sa namakali 😝
ja som tiez rozmyslala, zeby som chcela adoptovat dieta, ale len v tom pripade keby som nemala vlastne, teraz uz jedno mam, aj druhe na ceste, mozno by sme chceli aj tri deticky, takze ja by som uz nemiesala vlastne a adoptovane
baby, my plnime plan v predstihu 😀

ivanulienka81
11. feb 2010

katka da sa... mam znamych, adoptovali 4 tyzdnove babatko 🙂

katkamarek
11. feb 2010

ivanka, aj my mame v okoli takych, ale je to asi tazsie ako ked ti nezalezi na tom ake je "stare"

ivanulienka81
11. feb 2010

tak to asi ano

rosannar
11. feb 2010

ahojteeee...taaak, ja som už aj po obede...napapkaná a môžeme začať makať...jaaaaj ale tak sa mi nechce...ale už konečne zajtra mám voľno..ideme za svokrovcami oznámiť naše tehu 😀

lumimi
11. feb 2010

zdravim Vas dámy,
tak ja som dnes po druhej poradni a som trošku sklamana že mi nerobil ultrazvuk, bola som zvedavá či je to dievčatko, no nevadi, hlavne že je všetko OK. ten mesiac si už počkam 🙂
katka - na male babetka su dlhe poradovníky a hlavne je to o hubu vybavit si adopciu - strasna byrokracia, ale neboj však sa dočkaš vlastných bubatiek 🙂