Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

cukruska1920
17. jún 2010

@rosannar a nekremujes si? ja si nekremujem ale zatial ani popraskane nemam...klop klop

rosannar
17. jún 2010

@cukruska1920 no kréémujem, každý večer pri telke, niekedy aj viackrát za den, ale to je tak aj geneticky dané, mamina mala po pôrode strašné brucho, popraskané a to je v génoch, tak budem mať aj ja, ale možno nie až tak

cukruska1920
17. jún 2010

@rosannar no ono sa hovori ze ked mas nato predpoklady ze kremy nepomozu

evitkamalicka
17. jún 2010

ja nove tiez nemam, ale mam este z tehu od Adamka....ale muzik teraz kazdy vecer kremuje brusko 🙂

ivanulienka81
17. jún 2010

@rosannar ale popraskanie bruska neovplyvnis cvicenim... to mas dane geneticky, mas malo elasticku kozu, treba aspon podporovat a premastovat ju olejcekmi a kremami
cvicenie v tehu je na posilovanie svalstva, ktore sa ti bude pri porode najviac napinat a samozrejme malo by mat relaxacny ucinok 😉

rosannar
17. jún 2010

@cukruska1920 no ved to... ale nevadí, je mi jedno či mi brucho popraská, hlavné je že to drobča čo tam býva zatial sa má v poriadku 😉

@evitkamalicka no mne mm krémovať bruško nechce...ja neviem či sa toho bojí alebo čo... 😀

evitkamalicka
17. jún 2010

@rosannar my mame to kremovanie ako vecerny ritual a Olimu sa to tiez paci, ked ho tatinko masiruje 😀

cukruska1920
17. jún 2010

@rosannar no ved urcite...to je podstatne

rosannar
17. jún 2010

@evitkamalicka no my sme radi niekedy večer že môžeme byť spolu 😀 lebo aj teraz má nočné, takže sme minimum spolu

evitkamalicka
17. jún 2010

@rosannar vsak prave to su krasne stravene spolocne chvile kremovanim

rosannar
17. jún 2010

@cukruska1920 ináč ty si už pekne pokročila že 21 tt...zachvílku ma dobehneš 😀 ...mne by sa to na sobotu malo zmeniť na 24 tt 😀

rosannar
17. jún 2010

@evitkamalicka mm sa asi bojí, že mi ublíži...ale zato rád sa pozerá 😀 a potom kuká či sa drobča nehýbe a nekopká 😀

cukruska1920
17. jún 2010

@rosannar nemam sancu dobehnut ta 😀

cukruska1920
17. jún 2010

@rosannar inak si pisala ze tvoj maly ma cez pol kila?? to je ako mozne?? ved to maju deticky tak koncom 6 mesiaca 😕

rosannar
17. jún 2010

@cukruska1920 už ste aj niečo také ako výbavičku kupovali?

cukruska1920
17. jún 2010

@rosannar ja uz toho mam strasne vela... som naobjednavala cez mimibazar a to tak ze napr. sadu alebo 6dupaciek za jednu cenu a tak... oblecka uz mam kopu...uz len dokupim ostatne...

rosannar
17. jún 2010

@cukruska1920 fuuha, ty si sa do toho normálne vžila.... 😀 my máme len to čo je v albume...tie dupačky a lego 😀, my sme si povedali, že po 4D - ked si budeme aj 100% istí, tak potom budeme tak naplno kupovať...to už mám aj taký menší zoznam, čo som našla na nete a potom aj objednáme kočík, kupime postielku a tak....zatial len tak kupujeme pre našu radosť 😀

cukruska1920
17. jún 2010

@rosannar tak ale ked som si spisovala zoznam tak mi to vyslo na celu stranu 😀 no my take ako kocik a postielku budeme riesit az niekedy v septembri

rosannar
17. jún 2010

@cukruska1920 my zase chceme začať takými väčšími fin. položkami, aby sme vedeli, že koľko penazí nám ešte zostane, lebo by bol prúser keby nám neyšli peniaze na kočík alebo postielku a zase je tam limit 1000 eur na všetko, a to hned kočík zhltne 400 eur, postielka bude okolo 150 so všetkým (ak aj len toľko to bude) a potom zostne len 500 eur a to je dosť málo, lebo tie veci zato nestoja 5 korún 😖

cukruska1920
17. jún 2010

@rosannar nam kocik aj postielku kupia nasi takze o to sa ja nestaram

evitkamalicka
17. jún 2010

nam pri Adamkovi dost veci pokupovali nasi a teraz sme si sami

evitkamalicka
17. jún 2010

no ale napr kocik co nam pri nom kupili som predala, dolozila nejakych 80€ a mame novy

cukruska1920
17. jún 2010

@evitkamalicka ten co chcem ja stoji 330 eur a je to trojkombinacia tak si myslim ze to neni az tak vela

evitkamalicka
17. jún 2010

mne stacila dvojkombinacia kedze vajicko mame este po Adamkovi a stalo ma to 235€

cukruska1920
17. jún 2010

@evitkamalicka tak to je ine ked uz vajko mate... my este nie

rosannar
17. jún 2010

@cukruska1920 no my si to kupujeme sami, nechceme velmi týmto zaťažovať rodičov a zase keby sme si to nechali kupiť nimi tak by som nechcela velmi drahé, aby toľko neplatili, ale zato ja lacné kupovať nechcem, lebo to je zvyčajne aj nekvalitné

@evitkamalicka no aj nám naši pokúpia a aj svokrovci, ale svokrovcom sme vraveli, že ak chcú aby sme k nim chodili aj s drobcom na víkend, tak nech tam u nich zabezpečia postielku, nejaké to obklečko a veci čo k tomu treba a zase našim dám taký minizoznam čo je také nie velmi náročné na peniaze ale my to už nemáme z čoho kupiť 😀

cukruska1920
17. jún 2010

@rosannar tak nasi sa samy ponukli... chcu nam pomoct..

evitkamalicka
17. jún 2010

nam svokrovci pri Adamkovi nekupili ani prd a teraz to tiez nebude inac 😒

rosannar
17. jún 2010

@cukruska1920 no aj moji sa ponúkli že nám dajú na kočík ale povedali sme nie, že to si sami zaplatíme, a že ak nám peniaze nezostanú, tak potom nech nám kupia

@evitkamalicka možno dostanete dva prdy 😀 ....no ja som im to naše minule navrhla, lebo aby som ja teraz všetko dvakrát kupovala a potom to teperila v našom hatchbaku k nim, tak to nie....oni nech tam pokupia čo bude treba a potom aspon prinesieme len naše oblečko a pre malé tam už bude 😀

evitkamalicka
17. jún 2010

@rosannar my k nim aj tak nechodievame spat a ani malych tam spat nebudeme davat nikdy....nemam preco, ale to tu rozoberat nebudem, aby nahodou niekto necital a nebolo zle