Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
23. okt 2009

albi26 a qetinkaa
dajte si túto stránk http://www.femibion.sk/index.php?pid=femibion40... píšu o tom femibione...

rosannar
23. okt 2009

takže sa mi zdá, že som tu najmladšia... 😀

albi26
23. okt 2009

dakujem za link rosannar-pozriem, prestudujem. Aa, vyzera to tak, ze si najmladsia, ale ved to je super nieee.

evitka: a vy sa uz snazite, ci len sa chystate snazit?

evitkamalicka
23. okt 2009

albi tento mesiac sme sa zacali snazit o druhe mimi, zajtra alebo najneskor vo stvrtok by mala/nemala dorazit mrcha, tak uvidime

albi26
23. okt 2009

evitka: tak drzim silno palce, aby mrcha nedorazila najblizsich 9 mesiacov 🙂

rosannar
23. okt 2009

albi26
všimla som si, že sú tam písané kopu iných vecí...

rosannar
23. okt 2009

evitkamalicka
pridávam sa k albi26...tiež držím palce aby mrcha nedorazila

qetinkaa
23. okt 2009

evitkamlicka drzim ti palce. to je mile ked chces babatko a mas doma rocne 😉
asi sa ti to mamickovanie zapacilo vsak?

v auguste som mala 28 rokov. moja mama hovori ze najvyzsi cas na babo. a hovori mi to dost nahnevane 😀
asi sa uz nevie dockat.

albi26
23. okt 2009

rosannar: teraz to celkom nechapem. ..kde je písané kopu iných vecíí..?

rosannar
23. okt 2009

albi26
no na tej stránke 😀

albi26
23. okt 2009

quetinkaaa: aj ja som augustova (len o rok starsia 😉 ) to je dobreeeee.

cukruska1920
23. okt 2009

Ahojte...ako si uzivate piatkovy vecer... u nas to vyzera asi takto....ja za notebookom so sluchatkami v usiach a hudba na plne gule a muz pri playku a tiez stuple v usiach....idylicky vecer co 😒

albi26
23. okt 2009

axaaaaaaaaaa 😀 mi dnes nepresypa nejak 😀 😀 Noo, ved som to akurat zacala pozerat.

qetinkaa
23. okt 2009

pozrela som si to ale ved to je kyselina listova nie? 😉
to papame aj my 😉

rosannar
23. okt 2009

cukruska1920
no to je idylický...u nas je to zase trošku inak...ja za notebookom a manžel v práci do desiatej večer
😅

rosannar
23. okt 2009

albi26
ak by si našla nejakú dobrú stránku tak potom pošli link..rada si ju kuknem

qetinkaa
no je to kyselina listová, ale ak som si to dobre prečítala a dobre porozumela tak je asi lepšie a tzv. kvalitnejšia ako len samostatná kyselina listová...

albi26
23. okt 2009

ahoj cukruska. Noo, tak to mate doma pekne. 😉 Ja som pre zmenu sama doma, bezi mi telka, ale velmi ju nevnimam, lebo bludim po nete.

cukruska1920
23. okt 2009

rosa....sak co mame robit... mam navstevu a okrem toho snazilkovat nemozme...tak asi tak 😠

albi26
23. okt 2009

Jasne rosannar, ked nieco objavim, poslem link.

Kocky, a aku kyselinku listovu beriete? Ja som v lekarni zohnala Acidofolan (ci ako sa to presne vola).

vtacatko2
23. okt 2009

no uz som tu sorry 😉 😉 no je to kombinacia listovky a este nejakych dobrych vitaminov ktore su velmi dolezite v prvych dnoch tehotenstva a odporucaju ju preto uzivat uz snazenia sa lebo nikdy nevies hned prve dni ci uz si v tom a velmi to na netoch chvalia ze je to najlepsie, tak dufam ze mi to pomoze 😀

evitkamalicka
23. okt 2009

dakujem babulky

evitkamalicka
23. okt 2009

albi to je jedno aky ma nazov ta kyselina co beries, su vselijake, podstatne je ze je listova

rosannar
23. okt 2009

albi26
moja kyselina listová nemá názov, vola sa len kyselina listova Aktiv..a iné tam nie je...

albi26
23. okt 2009

no vitaj spat vtacatko 🙂 tak to je asi nieco na sposob calibrumu, nie?

albi26
23. okt 2009

noo, ja ked som si v lekarni pytala, tak mali len tento Acidofolan, a toto navyse obsahuje este aj zelezo a B12.

qetinkaa
23. okt 2009

neviem mne povedala moja lekarka, ze kyselina listova je dobra vec nech si kupim tu najlacnejsiu lebo niektore sa snazia nabalit a chytit chudence snazilky na pekne krabicky. ale ze je ju dobre brat. ja beriem "acidum folicum" je to ako s celaskonom mozes si kupit lacny alebo drahsi.

evitkamalicka
23. okt 2009

ja doberam bio kyselinku teda sa to vola Bio Folic a kedze ho v lekarni momentalne nemali, tak som si musela kupit inu a ta ma nazov Kyselina listova plus - na obale je taka margaretka

rosannar
23. okt 2009

albi26
no aj to moje obsahuje B2, B6 a B12...

cukruska1920
23. okt 2009

´ja beriem to co albi...Acidofilan...ale v tehotenstve som brala Femibion 800...vraj je to najlepsie

vtacatko2
23. okt 2009

no neviem ale ked to tak ospevovali tak som to chcela skusit ale asi si nabuduce kupil len listovku, dufam ze nabuduce uz budem s bodkou v brusku