Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
28. okt 2009

vau to ti závidím že tak dlho spinká moja od narodenia zle spinká to má asi po mne moja dnes vstala išla von pred telku a zapla si ju a o pol hodiny mi kričala nech pridem vom lebo jej chýbam no a toto mám každé ráno

evitkamalicka
28. okt 2009

moj je nastastie spachtos po muzovi, lebo ja toho tiez moc nenaspim

edita84
28. okt 2009

to by som sa tešila keby práve toto zdedila po mužíkovi inak je celá po otcovi len to spanie. ale už som si zvykla ale trocha zato môžem aj ja lebo po narodení bola mesiac v nemocnici tak som k nej skákala na každý pohyb no a ona si zvykla moja chyba 🙄

evitkamalicka
28. okt 2009

a preco bola v nemocke? bola chorucka?

edita84
28. okt 2009

nie len mala váhu 1500 g a 41 cm tak ju hned po pôrode brali na neonatologiu do NZ

evitkamalicka
28. okt 2009

ona sa narodila predcasne?

edita84
28. okt 2009

hej na 36 tt. ale to bola hypotrofia plodu lebo mi zinfarktovla placenta kôli stresu lebo mesiac pred narodením dcerky mi zomrela svokra a ten stres museli mi spraviť cysarák inak by zomrela aj tak týždeň bola na tom veľmi zle ale je silná a doslala sa z toho a vdaka doktorovi Bauerovi

evitkamalicka
28. okt 2009

juuj chudatko male, dufam ze nema ziadne nasledky

sophie1981
28. okt 2009

hola......o chvilu konci mrcha, jupii.... 😀 😀 😀

edit, to bola Beatka drobna....moja sa narodila v 35tt s vahou 2500g......u nas bollo uplne v pohode....3 tyzdnwe pred porodom som sa zacala rychlo otvarat....tak mi pichli aj korkoidy.... 😉 ....nadychla sa sama, akurat mala syndrom predcasne narodeneho dietata......ale super, ze ste to zvladli.... 😉

evitkamalicka
28. okt 2009

bibka tak potom sup do snazenicka

sophie1981
28. okt 2009

juj, uz sa tesiiim.....si to este musim uzit, bo ako tehulu ma mm nechcel...... 🙄 ...tak ho vystavim teraz....ech... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

edita84
28. okt 2009

nie žiadne následky lebo dýchanie bolo v pohode len sa asi moc napila vody a tá už bola zelená ale je všetko ok. zatiaľ nie sú problémy kým sa babatko nadýchne naši drobci mali šťastie.

evitkamalicka
28. okt 2009

bibka takze manzel ma po chlebe 😅

fecova
28. okt 2009

ahojte,tak ako beží deň? juuj už sa neviem dočkať kedy pôjdem konečne k lekárovi, nech už prejdú tie dve týždne.

evitkamalicka
28. okt 2009

fecova ahojky

fecova
28. okt 2009

ahoj evitka, tak ako?mne je celkom zle od zaludka

evitkamalicka
28. okt 2009

mna stale len prsia bolia, ale uz to nejako neriesim, necham sa prekvapit

fecova
28. okt 2009

no mna prsia nebolia,iba vecer ked lezim v klude, ale ten pocit ze mi je zle od zaludka, ale vraciat sa neda,napina ma aj z vody, bleee, no ja sa tiez asi necham prekvapit,len chcem aby uz to bolo, teda aby som uz isla k tomu lekarovi, no uvidime,a ty uz tiez mas jedno dietatko?

evitkamalicka
28. okt 2009

ano mame synceka, 1.10. mal rok

cukruska1920
28. okt 2009

Ahojte kocendy...tak ktora testuje?

fecova
28. okt 2009

booze ani kavu nemozem pit, lebo mi je z nej zle, tak to som take pri prvom nemala, ako si zavidim,ze prve tehotenstvo som ako keby prespala, bez problemov,

cukruska budem testovat,ale este je skoro

cukruska1920
28. okt 2009

fecov...ktory si DPO?

evitkamalicka
28. okt 2009

cukrus ja nie ja nie este, ved kuk graf

cukruska1920
28. okt 2009

som kukla... a inak citala som ze si sa pytala na alchemilku a femigard... ja mam skusenosti aj s tym aj stym a som spokojna

evitkamalicka
28. okt 2009

cukrus, lebo potrebovala by som daco na skratenie cyklu

evitkamalicka
28. okt 2009

a nevies maju alchemilku aj v DMke?

cukruska1920
28. okt 2009

evit...ja alchemilku pijem teraz stale cely cyklus..ale ked uz snazite tak by sa mala len do ovulky... ja mavam tiez dlhy cyklus ale to nevadi ... alchemilka je vlastne na posilnenie maternice... a ci ju maju v DM? neviem..ja si ju kupujem normalne v lekarni

evitkamalicka
28. okt 2009

hej viem ze by som mala len do ovulky, ja som citala ze je to aj na upravu cyklu

cukruska1920
28. okt 2009

mne to nejak cyklus neupravilo...stale mam okolo 33 dni

evitkamalicka
28. okt 2009

uvidime, mozno to uz teraz ani nebudem potrebovat 😅