Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

kojzarik
26. nov 2009

dobry vecer

k tej teme o vianociach nasim som kupila vysavac 😅 svokre zatial nic ( nenapada ma )
manzel dostane vypilovacku , srobovacku , mali dostane na vianoce vankusiky( 2) hviezdicku a okruhly z mickeimausom , oblecenie a dake hracky

zuzka1988
26. nov 2009

ahojte baby. mám takú chúlostivú otázočku. Po milovaní s mojim priateľom stále chodím na wc a pokúšame sa o bábätko. Neviem či má to nejaký vplyv na otehotnenie, či nemôžem vycikať tie spermie. prosím poraďte mi.
Dakujem.

evitkamalicka
26. nov 2009

zuzka podla mna to nema na to ziaden vplyv, ja tiez chodim vzdy na wc a aha uz mame vyse rocneho synceka

zuzka1988
26. nov 2009

ok, ďakujem. Len sme sa tak dnes zamysleli nad tým, a nič som na nete o tom nenašla. dnes sme sa začali opäť snažiť s priateľom. Viem, že nemám ešte plodné dni, ale skúšame a uvidíme. dám vám vedieť, ako sme dopadli, aj keď sa to nepodarilo aj keď budem mať na tehotenskom teste dve čiarky. a keď budem mať ešte nejaké otázky môžem sa obrátiť na Vás?

vejinka
26. nov 2009

heheh sory ale dost ma to pobavilo...no aj ja som vzdy utekala na wvc ale potom som urobila taku vec ze chodim pred sexikom na wc a po sexiku lezim...az do rana ak sa da je tam vacsia pravedepodobnost ze spermie nevytecu...a skuste aj stojku aspom na par minut... 😉

vejinka
26. nov 2009

no a spermie by si vycikala len vtedy ak by sa netrafil do posvy ale do mocovej rury..co sa neda 😉 a nehnevaj sa ze ma to rozosmialo...aspom budem lepsie spat 😉

zuzka1988
26. nov 2009

ha-ha-ha. s priateľom sme sa dobre zasmiali. skúsim to. nabudúce pojdem na wc pred a po nie. dakujem.

vejinka
26. nov 2009

a uz fakt letim do postele..lebo moj muz uz caka...ale dnes bdue len pusa na celo 😀

zuzka1988
26. nov 2009

ok, to som rada, že som Ťa pobavila a že budeš lepšie spať. daj zajtra vedieť, čo sa Ti snívalo a ako si spala.

vejinka
26. nov 2009

zuzka by si neverila ako dobre padne cloveku stojka po x rokoch 😀 ale nech si priatel pomoze...sama po sexe to nezvladnes 😀 😀 😀 takze bude mat zaujimavy pohlad na tvoje rodidla 😀 😀 😀 😀 bru noc a drzim palce 😉

dijefcatko
27. nov 2009

Dobré ránko dievčatá, ja dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

evitkamalicka
27. nov 2009

dobre ranko http://www.fertilityfriend.com/home/evitkamalicka

dijefcatko co sa tak tvaris? ten pokles este nic neznamena, ved nie si pod ciarou 😉

edita84
27. nov 2009

pekné ránko no evit pekne ti stúpla teplota držím palce aby zostala hore

evitkamalicka
27. nov 2009

edit dakujem 😵 ...a ty ako?

evitkamalicka
27. nov 2009

no snad ti teplota coskoro stupne...kedy si mala ovu minuly mesiac?

edita84
27. nov 2009

min. mesiac to bolo na 22 deň

evitkamalicka
27. nov 2009

jaj tak este len pride

edita84
27. nov 2009

hej ešte len príde ale mňa to meranie už nejak nebaví len to je v celom smiešne že už teraz sa cítim ako na mrchu 😝

evitkamalicka
27. nov 2009

tak mozno bude ovulka ked sa tak citis a ked ta nebavi tak nemeraj

edita84
27. nov 2009

tento cyklus ešte budem merať ale už budúci asi nie

evitkamalicka
27. nov 2009

treba si uzivat snazilkovanie aj bez merania

janirea
27. nov 2009

dobre ranko,,,,babyyy,,,piatoook, sa tesim 🙂

evitkamalicka
27. nov 2009

jani dobre

edita84
27. nov 2009

ved hej

evitkamalicka
27. nov 2009

ja som este v posteli, maly teraz zaspal tak rozmyslam ze idem aj ja este

janirea
27. nov 2009

evit,,,este si schrupni,,,,ja tomu hovorim, ze idem trochu porozmyslat osamote 😀

rosannar
27. nov 2009

dobréé ránko, dneska som vstála 3 krát 😀 ...ráno o druhej ma zavolala príroda, o pol siestej mi nejaký truhlík volal a potom normálne o pol siedmej...a dneska sme takto...http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

evitkamalicka
27. nov 2009

ros pred meranim by si nemala vstavat ani na cikanie, lebo to ovplyvnuje teplotu a potom je vyssia

evitkamalicka
27. nov 2009

vcera som nakoniec upiekla ananasove rezy a teraz sa tu nimi napchavam, dobre ranajky 😅