Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
18. dec 2009

ahojte,
ludka, uz budes mat aj mimco doma z porodnice, kym my sa budeme len s bruskami gulat 🙂 ,,ako to strasne rychlo ide, ale nevadi 🙂

dijefcatko,,,super spravicka, pozerala som testik,,,no keby to bol tehu test, ale bude aj ten

a keksik cez ovu,,,aj kazdy den pokial je chut,,,,viackrat za den myslim, ze nie je treba a treba sa aj setrit,,,,, 😀
my sme predtym kazdy druhy den a podarilo sa

dijefcatko
18. dec 2009

lilix, fakt mam prvykrat pozitivny ovu test. Je uz deviaty tento mesiac, lebo minuly cyklus bol kratsi, tak som zacala testovat uz 10 DC, 13 DC bola čiarka takmer rovnaka ako kontrolna a potom zasa nic. Az vcera trosku stmavla, tak som si povedala, ze skusim aj dnes a super! testovala som asi o 14:30 približne. Uz sa neviem dockat mm 😝

ivanulienka81
18. dec 2009

dijefcatko super.... 🙂

cukruska1920
18. dec 2009

Ahojte... 😉

dijefcatko
18. dec 2009

Ahoj cukrus 🙂

cukruska1920
18. dec 2009

ajoj.... gratulujem k ovulke 😉 ja mam taky graf ze sa v tom neviem vysomarit 😒

dijefcatko
18. dec 2009

davali si ho uz dnes sem, cukrus? a dakujem, ako taka ovulka dokaze potesit! 😀

dijefcatko
18. dec 2009

podľa mňa to aj vyzerá na ovulku, hoci tam nemáš nejaké výrazné zvýšenie teploty, veď ja mám tento mesiac tiež zvláštny graf. uvidím, čo s ním spraví ovulka
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75

cukruska1920
18. dec 2009

ja to mam cele nejake cudne... ovulacne bolesti som mala na 21dc a teraz nic...takze teraz ziadne ovulacne pocity nemam tak neviem..uvidim co z tej zahady bude

cukruska1920
18. dec 2009

ja dnes takto...http://www.fertilityfriend.com/home/cukruska ..to co ma byt? 🙄

ludka_r
18. dec 2009

Dijefcatko, tak to je super, tak snáď už cez víkend budeš mama... 🙂
Janirea, tak to asi aj bude.. Ale ja Vám na druhej strane budem závidieť, keď budete neskôr tehotné...Tehotenstvo je krásna vec... Tak držím prsty...

cukruska1920
18. dec 2009

baby kde ste??

janirea
18. dec 2009

ludka,,,musis potom sem chodit castejsie (nie ze by si teraz nemohla), ak ti potom mimčo dovoli,,,ale vies, my-prvorodicky budeme mat toooolko otazok na teba 😀 😉 ,,ze ako co

janirea
18. dec 2009

tuuuu
😀

janirea
18. dec 2009

ale musim frcat, lebo prisiel mm po mna,,,ahojte

evitkamalicka
18. dec 2009

dobry vecer sa praje, ja mam dnes totalnu nechut do jedla, ani som neobedovala to co mame navarene, uvarila som si len jablcko so skoricou a cukrom, olovrant tak ako som zjedla, tak aj zo mna vysiel von a teraz ma muzik nuti do vecere, ale vobec nemam chut, mozno neskor

vejinka
18. dec 2009

ahojte kocky..cukrussss ved ten graf mas ukazkovy...ovulku si mala 20dc a teraz ides pekne hore..tak to ma byt len keby to tam hore chcelo ostat 😉

vejinka
18. dec 2009

diefcatko...uff taky test ovu som este nevidela...nepouzila si nejaky efekt alebo nerobila si to vo photo shope? 😀

meruska
18. dec 2009

lezim este len druhy den v posteli, ale sa bojim co bude v noci... ako tak lezim, striedam telku, internet, knihu a driemkanie...som zvedava ci budem vediet vnoci spat..

meruska
18. dec 2009

muzik mi nosi este aj jedlo do postielky... to u nas bude vianocny bordel..nechcem tu kuchynu ani vidiet a to tam kraluje len 2 dni...pomoooc

vejinka
18. dec 2009

muruska.uf uff nezavidim ale babo je prvoradeeee

meruska
18. dec 2009

tak tak..babo je prvorade

rosannar
19. dec 2009

doréé ránko, no ako vidím, iba ja neviem spať.... dneska sme takto, a ja uplne že nechápem čo sa deje s mojou teplotou... http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

edita84
19. dec 2009

Ahoj dievčatá ros pekne ti idú teploty hore.
včera som bola na utz prs a všetko je ok. apozrela mi aj maternicu ale len cez bruško a zda sa byť všetko ok ale hovorila aby som zašla za gyn. pre istotu no tak sa dáme na kludový režim s mm a v pondelok si vypýtam termín na január a dám si prezreť vaječníky a tak aby som bola v klude že ovulka bola alebo len bude. ták a idem dnes sme celý deň u mojej mamini majte sa a pekný deň

cukruska1920
19. dec 2009

halo halo....kto tu?

janirea
19. dec 2009

dobre ranko,,,ja az teraz som sa vytiahla z postele 😅

cukrus,,,grafiiik, 37, dobre, dobre 😉
a ja som sa uz konecne "odlepila" http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
a vyzera to, ze to bude rovnako ako minuly mesiac

baby, mna vcera riadne chytila bolest podbruska,,ale fakt fest,,,,som zalahla o pol deviatej a vstala az rano,,,som cakala, ze co to bude 😒 ,,,ale teraz ok zatial

cukruska1920
19. dec 2009

jani....noo...slapem hore 😀

janirea
19. dec 2009

cukrus,,,nech sa to tam pekne hore drzi,,to by bola aka parada, keby to takto pekne hned vyslo 🙂
drzim palceky
a ja idem varit,,,,ahojte

zuzike25
19. dec 2009

ahojte dievčence ja už neviem čo sa so mnou deje, teplota je stále 37, mrcha mala prísť včera ale neprišla a test som si robila vo štvrtok a nič.... ale cítim sa hrozne mávam pálenie záhy a dosť ma bolia aj bradavky ja už som s toho na nervy.... asi ešte počkam možno ten test bol skoro čo vy na to????