Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lubif
19. dec 2009

ahojte prepacte, ze vam tu leziem 🙂
Ivanka 85 ja som brala utrogestan od zaciatku tehu, pretoze som krvacala, 2x som ho dobrala a potom o nejaky cas znova nasadila lebo spinenie neprechadzalo, ale o inom, mne utrogestan vobec nevadil, sice mi bolo na grc stale, ale to aj bez utrogestanu, no a dr povedal, ze keby som ho zle znasala, tak si ho mam zavadzat do posvy, brala som 3x denne jednu a vravel, ze ak do posvy tak po dve tabl., ale ja som ho pila, pretoze ako vravim mne bolo stale tak isto ci s nim ci bez, ale moj nazor je taky, skus sa opytat lekara ci ho mozes pouzivat odspodu 😉

ivanka85
19. dec 2009

on mi povedal ze sa da aj tak, ale ze radsej oralne, neviem preco,aj tak mam do 12tt tri tyzdne takze to balenie hadam nejak vyberiem,mne predpisal 2x denne po jednej tabletke,takze za take dva tyzdne to mam zjedene🙂

lubif
19. dec 2009

jasne 2 tyzdne vydrzis aj ked na kazdeho to asi vplyva inak, ale vidis mne to naozaj nic nerobilo, dokonca sa mi zdalo, ze ked som ich vysadila tak mi bolo horsie, tak nech ti to rychlo ubehne a pekne a zdrave tehu prajem 😉

kojzarik
19. dec 2009

ahojte co vsetky snazilkujete?

slavulilienka
20. dec 2009

ahojte...nikoho nikde? Vianočné prípravy vrcholia čoooo? 😀 Tak ja dnes takto....
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6
žeby ovulka? žeby keksík? ale ako keď sú deti doma? 😀 😠

vejinka
20. dec 2009

u mna nic 🙄

slavulilienka
20. dec 2009

čo sa deje Veji? Robila si testík?

evitkamalicka
20. dec 2009

ahoj babulienky

slavulilienka
20. dec 2009

čauko evit...ako sa máš? Fazuľka rastie? Bola si už u dokyny?...videla si žubrienku...?

evitkamalicka
20. dec 2009

slavulik ano bola som vo stvrtok a bolo uz aj srdiecko, foto nasej malej bodky je v albume

ivanka85
20. dec 2009

dakujem lubif podobne🙂

slavulilienka
20. dec 2009

jéééééj no tá je kráááásna... 🙂 a ako sa cítiš?

evitkamalicka
20. dec 2009

slavuli citim sa celkom dobre

slavulilienka
20. dec 2009

tak to sa teším s Tebou...juj aké budete mať krásne Vianoce... 🙂 mne dnes stúpla teplotka, tak možno už aj ovulka či ako Ty povieš?

evitkamalicka
20. dec 2009

slavuli, neviem ake si mala poovulacne teploty minuly mesiac, pozri sa na predosly graf

evitkamalicka
20. dec 2009

jaaaj uz som to nasla, no podla teplot by mohla byt ovulka

slavulilienka
20. dec 2009

myslím, že nejakých 36,5 to bolo...

evitkamalicka
20. dec 2009

tak to by mohla byt

slavulilienka
20. dec 2009

skúsime dneska poďobkať a uvidíme.... musím vyslať niekde decká na prechádzku...ale to moja pubertiačka asi nezvládne... 😀 bude frflať ako staré pivo... 😀

vejinka
20. dec 2009

slavu robila a je biely ako sneh ale jedna tam bola 😀

slavulilienka
20. dec 2009

veji, tak to mi je ľúto, ale nebuď smutná, nabudúce sa to určite podarí... 😉

jika80
20. dec 2009

cafte babky
tak sa po nejakej dobe zase ozyvam
na svk sme dorazili v pohode, aj ked cesty hrozne, zasnezene
a moja teplotka takto http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... pekne sa zatial drzime hore 😀 uvidim, na ako dlho

jika80
20. dec 2009

veji - mozno ze mas este malo hcg a nie je to vidiet, mozno bolo uhniezdovanie neskoro - tak skus testnut na toho 24.12. 😉

cukruska1920
20. dec 2009

Ha ha haloooo

cukruska1920
20. dec 2009

kde ste vsetky? peciete? 😕

kojzarik
20. dec 2009

ahojte ja za chvilku narodky boze zas som o rok starsia 😖

rosannar
20. dec 2009

ahojteeeeee....ako sa tu máte? teraz nič nestíham...prerábame konečne už náš bytík....včera nám odovzdali aj klúče ale strááááááášne veľa práce je na nom....ešte k tomu sme zistili, že čo tam je rohový kút....tak ho treba vymeniť, lebo je uplne rozpadnutý, no hrôza.... 😀

janirea
20. dec 2009

ahojte,,co noveho?,,,ako ste vikendovali?
ja uz konecne doma, trochu sme si mákli na domceku,, a uz vegetim pri telke

ros, super, ze uz mate bytik,,,trochu prace a budete mat uz vlastne,,,to je fajn pocit 🙂

lucy_lu
21. dec 2009

Ahojte kočky, tak dnes som tu prva. Co tu nove? Pribudla nejaka tehulka? V poslednych dnoch sa tu nestiham ani zastavit..

Mrkli by ste sa niekto na moj grafik? Ja neviem ci to je dobre alebo nie.. 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/2b8639

dijefcatko
21. dec 2009

Dobré ránko dievčatá, tak začíname vianočný týždeň, bude voľno a ťažká pohoda 😀
u mňa asi bola ovulka, ale teploty sú oproti minulému mesiace značne nižšie, čo vy na to?
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75