Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

lilix
20. jan 2010

ivanu dakujem pekne. no bodaj by, ved ja som vecna snazilka. 😒
tak chlapa som znasilnila. este ho aj zajtra.. len aby potvorky zabojovali. 😵
katka rano som taka rozospata, ze sa ledva trafim do ust, nie to este do susky. 😀

kojzarik
20. jan 2010

ahojte tak som konecne docitala co ste dnes popisali ..ja som svojho mm spoznala na ihrisku ked som si sla zakopat z bratom ....nakoniec si s nim kopal moj mm ozaj baby zajtra som uz 4 roky vydata 😅

slavulilienka
20. jan 2010

lilix Ty si prípad.... 😀 po celom dni som sa normálne z chuti zasmiala... 😀

miru.j
20. jan 2010

Ahojte babulky 🙂 dlho som tu nebola.Dnes mi tyzden meska mrcha a na testiku //kraaaaaaaaassne,rovnake ruzove 🙂 snad najkrajsia farba na svete v tomto okamihu 🙂 ......janirea super podarilo sa 🙂 gratulujem Ti. Ja by som mala byt4t6dni podla tehu kaukulacky...podaril sa pravdepodobne na silvestra posledny den v roku 😉 .Ja len dufam,ze teraz uz bude vsetko v poriadku,mam strach ist k lekarke,zatial nejdem este pockam aspon tyzden. janirea moc sa tesim s tebou 😉

slavulilienka
20. jan 2010

miru.j ...aj keď Ťa moc nepoznám...veľmi sa s Tebou teším..a držím paľušky, aby bolo všetko ako má byť... 🙂

miru.j
20. jan 2010

boze som krava,pisala som do prvej strany tejto temi.Chodi sem este janirea 😔 velmi sa ospravedlnujem. je mi trapne 😒

miru.j
20. jan 2010

slavulienka velmi dakujem

slavulilienka
20. jan 2010

nemá Ti byť čo trápne...a áno chodí tu občas... 😉 neboj, ona si Ťa určite nájde..., alebo sa stretnete v nejakej téme.

miru.j
20. jan 2010

nevies ci uz caka mimi?

slavulilienka
20. jan 2010

áno myslím , že niekedy v septembri... 😉

miru.j
20. jan 2010

chvala bohu,taze sa mozem s nou tesit 😉 Idem ja hajat rano vstavam o5tej do prace.Peknu noc

slavulilienka
20. jan 2010

Tak sa maj krásne...a prajem aby sa Ti čo najskôr podarilo...// 😉

lilix
21. jan 2010

dobre rano babulky. ja som takto
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...
slavu to som rada, ze si sa dobre zasmiala.. 😉

evitkamalicka
21. jan 2010

dobre ranko,
tak ja som sa zobudila zase do mnozstva snehu, hlavne ze u nas snezit nemalo a snezi jak besne a to uz bolo vcera sucho a slnecno 😅

katkamarek
21. jan 2010

dobre ranko zienky, ja som dnes takto
http://www.fertilityfriend.com/home/2bd5ea

a ovu test zase pozitivny, no nechapem, ale asi mam zapal mocovych ciet 😠

miru.j blahozelam, tesim sa s tebou 🙂

lilix, tak dufam,, ze dalsi cyklus uz nemusis merat 🙂 , neboj teplotky vyzeraju dobre, odpoveda to aj pozitivnemu testiku, zajtra, najneskor pozajtra ti vyznaci ovulku 😉

lilix
21. jan 2010

kati a na ktory den si myslis, ze ju oznaci? ja som vymazala niektore teploty. tie pocas ms.. aby ho to nemylilo, dobre som urobila ci?
miruj ja si ta pamataaam a velmi blahozelam. vidis to, ani to netrvalo dlho.. super. preco si tu nechodila?

evitkamalicka
21. jan 2010

miru gratulujem

katkamarek
21. jan 2010

lilix ja nie som jasnovidka, uz som ti to napisala vcera 🙂 , teplotky pocas mrsky mozes vymazat, ale to ze budes umelo upravovat graf, lebo sa ti niektore teplotky nepacia, realnu situaciu aj tak nezmeni. Teda, ak ta teplotka mimo mrsky, ktora sa ti nepozdava, nebola ovplyvnena niecim, tak by som ich tam nechala. Dnes si pekne vyletela hore, cize mozno uz zajtra, alebo pozajtra, podla toho ake budes mat teplotky, nesil to, vcera si mala pozitivny ovu,cize ked si dnes tak vyletela, tak je mozne, ze ovulka prebehla v noci, ale to je len moj predpoklad laika, co sa o to zaujima necely mesiac 😉

evit, u nas len taky poprasok, to sa snehom ani nazvat neda 🙂

edita84
21. jan 2010

Ahojte dievčatá aj u nás je krásne veľa snehu a ešte aj sneží no nádhera.
inak dnes som volala gyn. a pýtala na spermiogram mm bude musieť ísť k urologovi ale predtým nesmie 5 dní sexíkovať 😀 no budeme to museť vydržať teraz idem volať urologovi po termín. 🙂

edita84
21. jan 2010

takže vybavené 28 má zobrať spermijky a hned budú aj výsledky jaj len 3 dni nesmieme sexíkovať 🙂

lilix
21. jan 2010

kati ja som taka nedockava ako este nikdy. xixi 😀
no na to ze sa o to zaujimas necely mesiac wwaaaw klobuk dole.. sikula.
aj tu v ba snezi.

edita84
21. jan 2010

ja a stojí to 10€

katkamarek
21. jan 2010

edit ahoj, a preco posielas muzika na spg? Ci len preventivne?

lilix, ja som do toho velmi rychlo vhupla, lebo som chcela o sebe vsetko vediet, a ked som tu cely den, lebo v praci sa nepretrhnem tak toho aj dost pochytim 😉 Ale to zdaleka este nie som odbornik, mozno som ti aj blbost napisala, a skusene baby z grafov by ti povedali nieco ine, lebo kolkokrat ja si myslim jedno a lauritka povie ine 😀

evitkamalicka
21. jan 2010

edit a preco idete na spermiogram?

dijefcatko
21. jan 2010

Dobré ránko dievčatá,
Edit, to je také jednoduché ísť na spermiogram? Ja som si myslela, že to chlapov pošlú, len ak sa nedarí počať dieťatko. To je super, musím to s mm aj ja skúsiť, celý život je na liekoch, tak sa bojím, či nebude mať aj on nejaký problém. Inak ja takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2aed75
Dnes mi posunulo ovulku o 3 dni neskôr, pôvodne bola vyznačená prerušovanou čiarou a dnes je silnou. Ale veľmi tomu neverím, že nejaká bola, určite by doky nejaký folík videl 😒 Je BT spoľahlivým znakom pri určovaní ovulácie?

lilix
21. jan 2010

dijefcatko, aj lekar sa moze pomylit..

katkamarek
21. jan 2010

dijefcatko ahoj
no nikto ti neda zaruku 100%, ale myslim, ze merani BT je jedna z najspolahlivejsich metod, lebo aj ovu test moze byt pozitivny, ale ovu potvrdi az zvysenie teplotky, a vravela si, ze si mala tento mesiac ukazkovy hien,tak by som tomu nejaku sancu dala, ze ovulka mohla byt 😉

katkamarek
21. jan 2010

pozri dijef, hlienik sedi, teplotky sedia, to ze lekar nic nevidel este nic neznamena 😉

dijefcatko
21. jan 2010

ten hlien ale mohol byt sposobeny aj mykozou, lebo v bielkovitom bol aj biely hrudkovity 😒 co je blbe, ze ak by to aj vyslo, musim doliecit mykozu a lieky teda nie su v tom pripade bohvieco. ale ved uvidime.
inak, aj mne aj mm sa tento mesiac snivalo, ze som otehotnela a nechapali sme, ze ako 😀 ale to nam asi podvedomie tieto sny vnutilo, lebo sme sa o tom rozpravali...

edita84
21. jan 2010

no je to jednoduché aj ja som si myslela že sa treba dlhšiu dobu snažiť, ale v podstate si to platíš a ja ho posielam len preto aby sme sa uistili že sme obaja ok.