Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

sophie1981
15. feb 2010

no a ak by nahodou nevyslo teraz, tak verim, ze nabuduce to bude.... 😀 😀 😀 😀 .....no, lebo keby se neverili, tak to mozme zbalit...nie? 😉

lucy_lu
15. feb 2010

baby, ja tento mesiac verim ze to vyjde! treba mysliet pozitivne. testujem az za 12 dni a to zrovna dorazime na lyzovacku mimo SR a verim ze ta hnusna mrcha nedorazi. 🙂

cukrus,urcite to vyjde a z tvojich // sa budeme tesit uz tuto sobotu. (A z mojich zase tu dalsiu..) 🙂

rosannar
15. feb 2010

sophie...presne tak..ved aj ja to osudné ráno verila v tom, že tam tie dve čiarky budú a boli tam 😀 ...ty ale ako som sa ja triasla 😀

sophie1981
15. feb 2010

no ja si na tie svoje // muim pockat este take 4 tt..... 😝 ......

sophie1981
15. feb 2010

ros, ty si uz bola ista podla grafu...u teba sa to uz len cakalo...ta uz netrebalo verit, lebo uz sa vedelo.... 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
15. feb 2010

sophi...hod mi sem trochu tvojho pozitivneho myslenia 😀

lucy_lu
15. feb 2010

soph, 4tt ubehnu rychlo a potom na testiku urcite budu tie vytuzene //

rosannar
15. feb 2010

sophie...vieš, ale aj ten najdokonalejší graf môže sklamať 😀

sophie1981
15. feb 2010

cukrus...jasne posle cez IP.... 😉 .....

ale nie baby....aj u mna prejdu depky...len jednoducho sa z toho snazim vyspat......a rano zacat uplne inac naladena, ako som sla spat.......a viem, ze sa oplati verit...ja som verila 7 rokov a oplatilo sa.... 😉 ....a to ze teraz verim 6. mesiac?.....no verim, ze to tak ma byt a ze ten siedmy uz budem tehu.....aj ked je pravda, ze cloveka to boli, ked veli chce a nejde to.... ☹ ....

cukruska1920
15. feb 2010

baby ja mam // ale na ovu teste... 6DPO 😀

krisruska
15. feb 2010

Ja sa vrátim k tomu - veriť a zúfať. No ja keď som si robila prvé testy, tak som verila, že som tehotná a keď bol negatívny, tak som bola z toho zúfalá. To len na vysvetlenie, ako som to myslela! 😀

sophie1981
15. feb 2010

lucy, pri mojo dietati ani neviem kedy prejdu 4 tyzdne.....v piatok ideme na 50-tku, potom zacinam planovat narodeninovu party mojej dcery...na to mam 2 tt, potom ide dedo na operaciu, no a budem zase cakat, ci dojde abo co bude....ak by som otehotnela teraz, tak mam termin okolo mojich narodenin.... 😀 ......

rosannar
15. feb 2010

kris...možno veríš dobre, len ten čas na to ešte nebol 😉

sophie1981
15. feb 2010

vidis, cukrus, ja som verila ze mas //....a mas.... 😀 😀 😀 😀 😀 ....prd po tom na ako teste..chcela som // 😀 😀 😀 😀

cukruska1920
15. feb 2010

sophi..ty si blaaaaaaazon 😀

sophie1981
15. feb 2010

a k zufalstvu......aj to treba k zivotu...myslim, ze zufalstvo upevnuje vztah...aspon u nas to tak je...lebo ked som zufala, tak sa ukaze, ci mi ten najblizsi vie podat rameno a nakopnut na frekvenciu, kde sa nezufa ale veri.... 😉

sophie1981
15. feb 2010

cukrus...prosim nie verejne....lebo ma tu baby prestanu brat vazne... 😀

sophie1981
15. feb 2010

a este verim, ze sa mi podari prefarbit si vlasy do piatku, nech vyzeram ako clovek na oslavach.....a ak to nahodou nestihnem, tak budem zufat, ci si vsetci vsimli moje sediny..... 😀

sophie1981
15. feb 2010

baby, taku dobru kavu by som si dala...s mlieckou penou......double shot, a trochou cukru......v papierovom pohariku take away........juuuj...... 😝

sophie1981
15. feb 2010

a teraz verim, ze len nestihate pisat......kedze svoj vlastny monolog ma nebavi citat....

cukruska1920
15. feb 2010

sophi... uz sa stalo 😀

jika80
15. feb 2010

baby, to kolko ste tu popisali a to som len potraviny bola pokupit 😀
hroooozne moc drzim palceky, aby ste si coskoro nasli krasne dialnice 😉
ja verim, ze vsetko je tak ako ma byt a ja si tiez v dajme tomu maji (lasky cas 😀 ) alebo v juni (den deti 😀 ) najdem // 😀 😀 😀

sophie1981
15. feb 2010

cukrus...ty si moja zachrana..... 😉

taaak, zaliala som si klasikos slovenskeho turcaka, kedze poslednu nescu som vychlaptala rano....ale aj to nastartuje....citim ze dieta sa o chvlku zobudi....

rosannar
15. feb 2010

sophie..kráásny monolog....vidiš, že máš aj imaginárneho kamaráta s ktorým si vieš popísať 😀

rosannar
15. feb 2010

jika...a to najviac na písala sophie...taký monolog som ešte nevidela 😀

cukruska1920
15. feb 2010

sophi je zahladena do seba...inych nepotrebuje 😀

rosannar
15. feb 2010

dobre babule...ja idem domkov...možno sa tu ešte dneska ukážem...papaaaa 😉

sophie1981
15. feb 2010

zeny. rovno si priznajte, ze nestihate..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...

idem aj ja.....aj ked dieta este spi, ale nech netvrdnem na konovi......budem otuzovat svoju pevnu volu a snazit sa obmedzit svoju zavislost..... 😝 😝 😝 😝 tak dovidenia.......vecer kuknem, ked dieta zaspi...... 😉

dijefcatko
15. feb 2010

ahojte, takze foliky sú, zatial 15 mm, hadam este dorastu. Aku velkost majú mať, aby praskli? Takže u dokyho všetko v pohode, nechame tomu volny priebeh a ak sa este par mesiacov nebude darit, potom nieco nasadime 🙂

lumimi
15. feb 2010

Ahojte

dijefcatko - okolo 2 cm